Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

Sezon VI - 2015/2016

I Liga

 

Lp.

Drużyna:

Mecze:

Punkty:

Bramki:

1

Bystra Team  

20

38

288:163

2

SPR Łodygowice

20

33

219:120

3

Bystra Gimnazjum

20

26

207:186

4

Team Jeleśnia

20

26

226:168

5

SPR Żywiec

20

24

156:140

6

UKS Imperium Katowice

20

23

167:151

7

LKS Orzeł Łękawica   

20

21

155:148

8

Ujsoły

20

12

132:191

9

TS Metal Węgierska Górka

20

7

106:194

10

SPR Twardorzeczka

20

4

113:195

11

SPR Koszarawa

20

2

122:227

 

II Liga

 

 

Lp.

Drużyna:

Mecze:

Punkty:

Bramki:

1

Rajcza

24

46

237:86

2

MKS Skarbek Tarnowskie Góry

24

40

245:109

3

SPR Świnna

24

39

200:104

4

Iskra Zawiercie

24

38

286:138

5

Gimnazjum Łękawica

24

31

185:118

6

PKS Olimpijczyk Gilowice

24

24

243:196

7

SPR Twardorzeczka II

24

22

188:149

8

SPR Ślemień

24

18

144:186

9

SPR Milówka

24

17

138:172

10

PTG Sokół w Gminie Czernichów I

24

7

136:162

11

PTG Sokół w Gminie Czernichów II

24

6

100:275

12

SPR Wieprz

24

6

75:318

WĘGIERSKA GÓRKA - 18.06.2016 

I LIGA

TS Metal Węgierska Górka - Ujsoły 3:6 (0:4)

Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia 8:7 (0:5)

LKS Orzeł Łękawica - SPR Koszarawa 10:3 (6:2)

Bystra Gimnazjum- UKS Imperium Katowice 5:5 (3:0)

SPR Łodygowice - SPR Koszarawa 11:2 (6:1)

Team Jeleśnia - UKS Imperium Katowice 12:6 (7:3)

SPR Łodygowice - Ujsoły 6:8 (2:6)

SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka 0:7

SPR Łodygowice - SPR Żywiec 5:3 (2:1)

Ujsoły - SPR Koszarawa 10:6 (6:4)

SPR Żywiec - Bystra Team 5:8 (1:5)

UKS Imperium Katowice- SPR Twardorzeczka 7:0

 

II LIGA

SPR Milówka - SPR Świnna 2:10 (1:7)

Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichow I 7:0

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Rajcza 2:9 (1:3)

Iskra Zawiercie - Gimnazjum Łękawica 6:5 (1:3)

SPR Milówka - Rajcza 3:9 (1:4)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichow II 7:0

Iskra Zawiercie- SPR Milówka 14:2 (5:2)

Gimnazjum Łękawica - Rajcza 5:6 (2:3)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Świnna 7:7 (3:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichow II - Rajcza 0:7

Gimnazjum Łękawica - SPR Milówka II 7:0

Iskra Zawiercie - SPR Milówka II 7:0

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Milówka II 7:0

SPR Świnna - SPR Milówka II 7:0

SPR Twardorzeczka II - SPR Świnna 0:7

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka II 0:0

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Twardorzeczka II 7:0

 

GILOWICE - 21.05.2016

I LIGA
SPR Łodygowice - LKS Orzeł Łękawica (9:1) 15:4

SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka (9:5) 15:7

SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka (9:1) 17:5

SPR Żywiec - LKS Orzeł Łękawica (2:2) 8:4

LKS Orzeł Łękawica - SPR Twardorzeczka (5:3) 13:7

 

II LIGA
SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica (2:3) 2:7II LIGA

Gimnazjum Łękawica - PKS Olimpijczyk Gilowice (5:2) 7:6

SPR Twardorzeczka II - SPR Ślemień (6:1) 12:4

SPR Wieprz - PKS Olimpijczyk Gilowice (1:9) 3:15

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II (3:8) 8:13

SPR Wieprz - Rajcza (1:10) 2:17

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Rajcza (2:5) 5:12

SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II (2:2) 5:3

SPR Twardorzeczka II - Rajcza 0:7 W

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice (1:11) 2:22

SPR Ślemień - Rajcza (2:5) 7:9

Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów I  7:0 W

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Rajcza 0:7 W

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 0:7 W

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Ślemień 0:7 W

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PKS Olimpijczyk Gilowice 0:7 W

SPR Milówka II - PTG Sokół w Gminie Czernichów I W obustronny

SPR Milówka II - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 0:7 W

SPR Milówka II - SPR Ślemień 0:7 W

SPR Milówka II - PKS Olimpijczyk Gilowice 0:7 W

SPR Milówka II - SPR Twardorzeczka II 0:7 W

 

WIEPRZ - 9.04.2016

I LIGA

Bystra Team - Ujsoły 18:9 (7:5)

Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka 13:5 (5:3)

Bystra Gimnazjum - Ujsoły 9:9 (6:6)

Bystra Team - UKS Imperium Katowice 10:8 (5:3)

TS Metal Węgierska Górka - SPR Koszarawa 7:7 (6:3)

Team Jeleśnia - Ujsoły 17:8 (9:4)

LKS Orzeł Łękawica - UKS Imperium Katowice 5:5 (2:3)

Bystra Gimnazjum - SPR Koszarawa 12:11 (6:5)

Team Jeleśnia - UKS Imperium Katowice (zaległy z I rundy) 17:11 (10:7)

  

II LIGA

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 13:5 (8:3)

Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 25:6 (11:2)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Wieprz 20:5 (10:3)

SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 12:5 (7:1)

SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 9:4 (4:3)

Iskra Zawiercie - Rajcza 4:9 (3:4)

SPR Milówka  - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7:13 (2:5)

SPR Świnna - Iskra Zawiercie 9:6 (3:3)

SPR Wieprz - SPR Milówka 1:11 (1:3)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Rajcza 3:8 (2:6)

SPR Świnna - PKS Olimpijczyk Gilowice 15:11 (6:4)

Gimnazjum Łękawica - SPR Wieprz 15:3 (10:2)

SPR Świnna - Rajcza 9:6 (4:2)

Gimnazjum Łękawica - PKS Olimpijczyk Gilowice 17:14 (7:7)

SPR Świnna - SPR Wieprz 14:2 (5:1)

PKS Olimpijczyk Gilowice - Rajcza 7:13 (4:4)

SPR Milówka II – SPR Wieprz 0:7
SPR Milówka II – Rajcza 0:7
MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Milówka II 7:0

 

CZERNICHÓW - 12.03.2016

I LIGA

SPR Żywiec-Team Jeleśnia 8:5 (3:3)

LKS Orzeł Łękawica-Bystra Gimnazjum 6:10 (2:4)

SR Łodygowice-Bystra Team 6:7 (4:4)

Bystra Gimnazjum- TS Metal Węgierska Górka 15:9 (10:2)

LKS Orzeł Łękawica-Ujsoły 5:4 (2:2)

Bystra Team- TS Metal Węgierska Górka 10:3 (6:1)

SPR Łodygowic-Team Jeleśnia 10:8 (5:4)

SPR Żywiec-Ujsoły 11:6 (6:4)

SPR Twardorzeczka- SPR Koszarawa 11:5 (6:3)

SPR Żywiec-Bystra Gimnazjum 11:14 (6:4)

Team Jeleśnia - SPR Koszarawa 9:8 (6:5)

SPR Twardorzeczka - Ujsoły 8:6 (4:1)

   

II LIGA

SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II 2:13 (1:6)

PTG Sokół w Gminie Czernichów I-Rajcza 8:9 (3:4)

SPR Milówka- SPR Twardorzeczka II 2:14 (0:8)

SPR Wieprz- Rajcza 5:16 (3:10)

Gimnazjum Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów II 11:3 (3:1)

SPR Twardorzeczka II- Rajcza 3:13 (2:5)

SPR Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów II 12:1 (4:1)

SPR Milówka – Gimnazjum Łękawica 2:12 (0:5)

SPR Świna – Rajcza 3:8 (1:5)

SPR Wieprz –PTG Sokół w Gminie Czernichów II 8:5 (4:4)

SPR Milówka-Rajcza 3:8 (2:4)

SPR Świnna – Gimnazjum Łękawica 9:3 (5:3)

SPR Milówka II - SPR Twardorzeczka II 0:7

Gimnazjum Łękawica – SPR Milówka II (zaległy z I rundy) 7:0

SPR Milówka II – Rajcza 0:7

SPR Świnna – SPR Milówka II (zaległy z I rundy) 7:0

 

CZANIEC - 6.02.2016

I LIGA

SPR Łodygowice – Bystra Gimnazjum 14:6 (6:3)

SPR Żywiec – TS Metal Węgierska Górka 10:9 (3:5)

Bystra Team – Team Jeleśnia 16:15 (9:6)

LKS Orzeł Łękawica - TS Metal Węgierska Górka 12:5 (5:1)

SPR Łodygowice – UKS Imperium Katowice 16:10 (7:7)

Bystra Team – Bystra Gimnazjum 31:23 (14:10)

TS Metal Węgierska Górka – SPR Łodygowice 4:21 (3:10)

Bystra Gimnazjum – UKS Imperium Katowice 11:11 (7:3)

LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia 4:9 (3:3)

UKS Imperium Katowice – SPR Żywiec 13:6 (7:4)

Bystra Gimnazjum – SPR Twardorzeczka 7:0 W

Bystra Team – LKS Orzeł Łękawica 9:13 (5:8)

SPR Twardorzeczka – UKS Imperium Katowice 0:7 W

 

II LIGA

PKS Olimpijczyk Gilowice – SPR Twardorzeczka II 11:14 (8:9)

Iskra Zawiercie – Gimnazjum Łękawica 7:5 (3:1)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Ślemień 14:3 (9:1)

Iskra Zawiercie – Rajcza 9:12 (7:6)

Gimnazjum Łękawica – MKS Skarbek tarnowskie Góry 4:8 (2:2)

SPR Ślemień – Iskra Zawiercie 5:17 (2:10)

MKS Skarbek tarnowskie Góry – SPR Twardorzeczka II 11:6 (7:3)

Gimnazjum Łękawica – Rajcza 1:11 (0:9)

Iskra Zawiercie – PKS Olimpijczyk Gilowice 15:10 (8:5)

SPR Ślemień – Gimnazjum Łękawica 5:8 (2:4)

PKS Olimpijczyk Gilowice – Rajcza 5:13 (1:5)

SPR Ślemień – Rajcza 2:14 (1:6)

 

KATOWICE / RUDA ŚLĄSKA - 17.01.2016

I LIGA – KATOWICE

SPR Żywiec - UKS Imperium Katowice 6:9 (3:6)

Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka 6:2 (3:0)

UKS Imperium Katowice - SPR Koszarawa 7:4 (5:2)

SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka 11:4 (8:2)

UKS Imperium Katowice – Ujsoły 9:6 (5:5)

SPR Żywiec – SPR Koszarawa 12:5 (4:3)

TS Metal Węgierska Górka - UKS Imperium Katowice 7:12 (3:5)

SPR Łodygowice – Ujsoły 10:5 (5:3)

 

II LIGA – RUDA ŚLĄSKA

SPR Świnna - SPR Milówka 5:2 (3:1)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Iskra Zawiercie 4:8 (3:4)

SPR Wieprz - SPR Ślemień 3:9 (2:6)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Świnna 9:9 (6:3)

Iskra Zawiercie - SPR Wieprz 17:1 (10:1)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PKS Olimpijczyk Gilowice 16:7 (9:2)

SPR Ślemień - SPR Świnna 3:7 (0:2)

Iskra Zawiercie - SPR Milówka 12:1 (4:0) 

SPR Ślemień - PKS Olimpijczyk Gilowice 9:13 (7:4)

 

ŁODYGOWICE - 9.01.2016

I LIGA

Bystra Team – Bystra Gimnazjum 18:10 (10:5)

LKS Orzeł Łękawica – SPR Koszarawa 9:2 (5:0)

Bystra Gimnazjum – Team Jeleśnia 12:11 (5:4)

Bystra Team – SPR Koszarawa 15:7 (7:3)

SPR Twardorzeczka – Team Jeleśnia 10:11 (4:6)

SPR Łodygowice – SPR Żywiec 10:4 (5:2)

Bystra Team – SPR Twardorzeczka 13:5 (8:3)

SPR Łodygowice – LKS Orzeł Łękawica 10:8 (7:4)

SPR Żywiec – SPR Twardorzeczka 9:5 (5:3)

  

II LIGA

SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów I (awansem z II rundy z Wieprza) 4:8 (1:3)

SPR Twardorzeczka II - Iskra Zawiercie (awansem z II rundy) 9:11 (5:6)

SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice (awansem z II rundy z Gilowic) 4:9 (1:5)

Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 25:2 (12:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka II 7:14 (4:9)

Iskra Zawiercie - SPR Wieprz (awansem z II rundy z Wieprza) 20:0 (11:0)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice 6:18 (3:9)

SPR Wieprz - SPR Milówka 4:8 (2:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II 7:11 (3:4)

SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów I (awansem z II rundy z Wieprza) 2:15 (1:9)

Iskra Zawiercie – SPR Milówka II 7:0

SPR Milówka – SPR Milówka II (awansem z II rundy – z turnieju w Wieprzu) 7:0

 


 
TWARDORZECZKA - 12.12.2015

I LIGA

SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka 9:7 (4:3)

SPR Łodygowice - SPR Koszarawa 15:7 (5:3)

Team Jeleśnia – Ujsoły 13:2 (5:1)

SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka 10:5 (4:2)

Ujsoły - SPR Koszarawa 10:10 (5:6)

SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia 8:13 (4:7)

Team Jeleśnia - SPR Koszarawa 15:7 (7:3) 

 

II LIGA

SPR Twardorzeczka II - PKS Olimpijczyk Gilowice 10:6 (4:4)

SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice 3:14 (2:12)

Gimnazjum Łękawica -SPR Wieprz 13:3 (9:1)

SPR Milówka II – PKS Olimpijczyk Gilowice 0:7

Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 7:5 (4:3)

SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów I 0:7

SPR Wieprz- SPR Ślemień 6:15 (4:7)

SPR Świnna – Gimnazjum Łękawica 5:5 (3:4)

SPR Milówka II – SPR Ślemień 0:7

SPR Twardorzeczka II -SPR Świnna 6:5 (2:2)

SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów II 0:7

SPR Milówka - SPR Ślemień 2:3 (1:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Świnna 3:9 (1:6)

SPR Twardorzeczka II - SPR Ślemień 9:2 (6:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 15:8 (8:5)

 

ŻYWIEC - 14.11.2015

I LIGA

Bystra Team ­ LKS Orzeł Łękawica 14:6 (6:4)

SPR Żywiec ­ Bystra Gimnazjum 8:7 (5:4)

Bystra Team ­ SPR Koszarawa 20:8 (13:3)

SPR Żywiec ­ LKS Orzeł Łękawica 8:5 (3:2)

Bystra Team ­ UKS Imperium Katowice 17:7 (5:3)

Bystra Gimnazjum ­ SPR Koszarawa 16:4 (9:3)

LKS Orzeł Łękawica ­ UKS Imperium Katowice 6:5 (4:3)

TS Metal Węgierska Górka ­ SPR Koszarawa 4:3 (1:2)

SPR Żywiec ­ Bystra Team 5:8 (4:4)

TS Metal Węgierska Górka ­ UKS Imperium Katowice 3:8 (0:3)

 

II LIGA

MKS Skarbek Tarnowskie Góry – Iskra Zawiercie 10:6 (5:3)

SPR Ślemień ­ PKS Olimpijczyk Gilowice 7:9 (4:2)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry – PTG Sokół w Gminie Czernichów II 14:2 (6:2)

Iskra Zawiercie ­ PKS Olimpijczyk Gilowice 17:12 (7:4)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Wieprz 27:1 (13:0)

Iskra Zawiercie ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów I 9:13 (6:7)

SPR Świnna ­ SPR Wieprz 12:1 (9:0)

SPR Milówka ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów I 6:6 (4:3)

SPR Ślemień ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów II 9:6 (6:4)

SPR Świnna ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów I 8:5 (4:2)

SPR Milówka – SPR Milówka II 17:1 (7:1)

SPR Ślemień ­ SPR Świnna 2:3 (1:2)

SPR Wieprz ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów I 1:16 (1:7)

SPR Milówka ­ PTG Sokół w Gminie Czernichów II 21:3 (11:2)

SPR Milówka II – SPR Wieprz 5:10 (4:5)

 

 MILÓWKA - 10.10.2015

I LIGA

SPR Żywiec – Ujsoły 7:3 (4:2)

Bystra Gimnazjum - TS Metal Węgierska Górka 6:9 (2:5)

SPR Żywiec - Team Jeleśnia 6:9 (5:5)

LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 9:5 (4:3)

SPR Łodygowice - Bystra Team 8:14 (4:6)

Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka 15:5 (10:2)

LKS Orzeł Łękawica - Bystra Gimnazjum 6:8 (2:6)

Bystra Team - SPR Twardorzeczka 16:3 (9:2)

SPR Łodygowice - Team Jeleśnia 11:6 (6:2)

SPR Twardorzeczka – Ujsoły 5:7 (3:4)

Bystra Team - TS Metal Węgierska Górka 14:6 (9:2)

Bystra Gimnazjum - SPR Twardorzeczka 8:6 (6:1)

 

II LIGA

SPR Milówka - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4:7 (1:5)

SPR Wieprz- SPR Twardorzeczka II 0:18 (0:8)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 8:3 (3:2)

SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II 8:4 (6:1)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Ślemień 12:6 (6:2)

SPR Wieprz -PTG Sokół w Gminie Czernichów II 3:4 (2:3)

PKS Olimpijczyk Gilowice - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 8:4 (3:2)

SPR Milówka - Gimnazjum Łękawica 4:3 (0:3)

SPR Wieprz - PKS Olimpijczyk Gilowice 2:13 (2:8)

SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 4:7 (3:3)

Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 16:1 (7:0)

SPR Milówka - SPR Ślemień 6:8 (1:5)

 

ŁĘKAWICA - 19.09.2015

I LIGA

LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia 10:11 (4:8)

SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka 4:3 (2:2)

SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum 5:5 (3:4)

Bystra Team – Team Jeleśnia 13:10 (8:7)

LKS Orzeł Łękawica - TS Metal Węgierska Górka 12:4 (7:1)

SPR Łodygowice - UKS Imperium Katowice 18:5 (8:3)

Bystra Gimnazjum – Ujsoły 15:5 (7:2)

Żywiec – SPR Koszarawa 10:5 (6:1)

Bystra Team – Ujsoły 17:6 (9:3)

SPR Twardorzeczka - SPR Koszarawa 13:9 (8:5)

Ujsoły - UKS Imperium Katowice 10:11 (6:4)

LKS Orzeł Łękawica - SPR Twardorzeczka 8:6 (5:2)

UKS Imperium Katowice - SPR Koszarawa 11:9 (7:3)

  

II LIGA

SPR Twardorzeczka II - Iskra Zawiercie 6:11 (3:6)

Gimnazjum Łękawica - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3:8 (2:3)

SPR Świnna - Iskra Zawiercie 9:11 (5:6)

MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PKS Olimpijczyk Gilowice 11:6 (7:3)

SPR Ślemień - Iskra Zawiercie 8:15 (4:8)

SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica 3:6 (0:2)

SPR Świnna - PKS Olimpijczyk Gilowice 7:6 (4:3)

SPR Ślemien - Gimnazjum Łękawica 7:11 (4:5)