Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

Sezon IV - 2013/2014

Końcowa Tabela:

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 36 63 274-104
2. Żywiec 36 62 264-96
3. PTG Sokół w Gminie Czernichów 36 60 342-129
4. Łodygowice 36 58 302-119
5. Twardorzeczka 36 57 275-125
6. Bystra Team Ciapki 36 56 364-131
7. GimBystra 36 46 271-155
8. Team Jeleśnia 36 46 266-173
9. System S Węgierska Górka 36 44 256-163
10. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 36 36 206-171
11. Ujsoły 36 29 205-222
12. PKS Olimpijczyk Gilowice 36 25 129-209
13. Wieprz 36 24 157-221
14. Koszarawa 36 19 110-264
15. Milówka 36 15 132-247
16. Świnna 36 11 82-256
17. Młoda Koszarawa 36 6 49-435
18. Ślemień 36 5 73-265
19. Rajcza 36 -33 4-264

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – 21 VI 2014 - osiedle XX-Lecia II RP 12
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

 

LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice (0:0) 2:4

Bystra Team Ciapki – PTG Sokół w Gminie Czernichów (2:3) 6:7

System S Węgierska Górka – Wieprz (7:1) 12:2

GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów (3:3) 5:6

Bystra Team Ciapki – Wieprz (4:1) 10:1

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów (4:7) 6:11

Team Jeleśnia – Łodygowice (1:4) 3:7

LKS Orzeł Łękawica – Bystra Team Ciapki (1:2) 5:4

GimBystra – Team Jeleśnia (2:2) 4:5

Łodygowice – Żywiec (0:2) 4:5

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała (2:1) 5:3

PKS Olimpijczyk Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów (0:2) 1:7

LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia (2:1) 6:2

Łodygowice – PKS Olimpijczyk Gilowice (5:2) 8:5

Twardorzeczka – Koszarawa (8:3) 16:3

LKS Orzeł Łękawica – Ślemień (1:0) 6:3

Ujsoły – Żywiec (1:4) 2:6

Team Jeleśnia – PKS Olimpijczyk Gilowice (6:2) 9:5

PKS Olimpijczyk Gilowice – Żywiec (1:7) 3:10

Młoda Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała (0:5) 0:11

Ślemień – Ujsoły  (2:4) 3:9

Milówka – Wieprz (3:1) 4:3

Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała (3:4) 5:8

Młoda Koszarawa – Milówka (0:8) 2:12

Milówka – System S Węgierska Górka (3:3) 5:7

Młoda Koszarawa – Ujsoły (0:4) 0:13

Rajcza - System S Węgierska Górka W.0:7

Rajcza – GimBystra W.0:7

Rajcza – Ślemień W.0:7

Świnna - Żywiec W.0:7

Świnna – Wieprz W.0:7

Świnna – Ujsoły W.0:7

Świnna - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała W.0:7

 

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 36 63 274-104
2. Żywiec 36 62 264-96
3. PTG Sokół w Gminie Czernichów 36 60 342-129
4. Łodygowice 36 58 302-119
5. Twardorzeczka 36 57 275-125
6. Bystra Team Ciapki 36 56 364-131
7. GimBystra 36 46 271-155
8. Team Jeleśnia 36 46 266-173
9. System S Węgierska Górka 36 44 256-163
10. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 36 36 206-171
11. Ujsoły 36 29 205-222
12. PKS Olimpijczyk Gilowice 36 25 129-209
13. Wieprz 36 24 157-221
14. Koszarawa 36 19 110-264
15. Milówka 36 15 132-247
16. Świnna 36 11 82-256
17. Młoda Koszarawa 36 6 49-435
18. Ślemień 36 5 73-265
19. Rajcza 36 -33 4-264

 

 

GILOWICE – 24 V 2014 - ul. Siedlakówka 37
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka

 

PKS Olimpijczyk Gilowice – Rajcza 7:0

Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 6:8 (5:5)

LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 7:0

GimBystra – Ujsoły 7:3 (3:2)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 7:0

GimBystra - LKS Orzeł Łękawica 5:6 (2:5)

Bystra Team Ciapki – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 4:4 (1:2)

Oficjalne otwarcie Turnieju Ligowego.

LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 6:4 (3:2)

Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2:7 (1:6)

LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 2:4 (1:2)

Bystra Team Ciapki – PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 (4:2)

Ślemień – Żywiec 0:11 (0:7)

Ujsoły – Wieprz 9:1 (3:0)

Twardorzeczka– Milówka 12:2 (6:0)

GimBystra – Wieprz 7:2 (2:1)

PKS Olimpijczyk Gilowice – System S Węgierska Górka 2:5 (1:3)

Bystra Team Ciapki – Świnna 8:0 (2:1)

Młoda Koszarawa – Rajcza 7:0

PKS Olimpijczyk Gilowice – Milówka 10:5 (7:1)

Team Jeleśnia– Twardorzeczka 5:6 (3:2)

GimBystra – Świnna 11:3 (4:2)

Milówka - Team Jeleśnia

Koszarawa –Żywiec 0:6 (0:0)

Łodygowice– Ślemień 14:5 (6:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – System S Węgierska Górka 14:5 (6:4)

Team Jeleśnia - Milówka 12:1 (7:1)

Koszarawa– Wieprz 6:2 (1:0)

Ślemień –Milówka 8:2 (2:2)

Team Jeleśnia – Koszarawa 5:9 (4:3)

Żywiec - PTG Sokół w Gminie Czernichów

Młoda Koszarawa – System S Węgierska Górka 1:20 (1:12)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec 2:6 (1:2)

Koszarawa– System S Węgierska Górka 3:12 (1:5)

Młoda Koszarawa – Łodygowice 1:22 (0:11) 

Team Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 2:16 (1:4)

Łodygowice – Świnna 7:0

Młoda Koszarawa – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:20 (0:9)

 

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 32 57 255-91
2. Bystra Team Ciapki 33 54 344-118
3. Żywiec 32 54 236-87
4. Twardorzeczka 33 53 248-108
5. PTG Sokół w Gminie Czernichów 32 52 311-111
6. Łodygowice 32 52 279-104
7. GimBystra 33 44 255-144
8. Team Jeleśnia 32 42 247-151
9. System S Węgierska Górka 33 38 230-156
10. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 32 30 177-161
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 32 25 115-175
12. Ujsoły 32 23 174-213
13. Wieprz 32 20 143-196
14. Koszarawa 34 19 102-240
15. Świnna 32 15 82-228
16. Milówka 32 13 112-234
17. Młoda Koszarawa 33 6 47-399
18. Ślemień 33 3 60-250
19. Rajcza 33 -30 4-243

 

 

WIEPRZ – 12 IV 2014 - ul. Szkolna 800
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorza Figury

 

Wieprz – Rajcza 7:0

Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 3:17 (2:6)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 7:4 (3:1)

Ujsoły – Rajcza 7:0

Wieprz – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:8 (3:5)

Milówka - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 3:8 (0:5)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 7:0

Milówka – Ujsoły 10:8 (2:1)

Ślemień – Wieprz 1:10 (1:5)

System S Węgierska Górka – Ujsoły 11:7 (6:4)

PKS Olimpijczyk Gilowice  – LKS Orzeł Łękawica 2:12 (2:7)

Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 12:7 (5:2)

PKS Olimpijczyk Gilowice – GimBystra 3:10 (1:6)

Ślemień – Bystra Team Ciapki 1:13 (0:7)

LKS Orzeł Łękawica – System S Węgierska Górka 8:5 (4:1)

Milówka – Żywiec 2:14 (1:6)

Ślemień – GimBystra 1:14 (1:6)

Łodygowice – Bystra Team Ciapki 3:5 (2:3)

Świnna – Milówka 3:2 (1:1)

Łodygowice – System S Węgierska Górka 9:6 (5:2)

Świnna – Rajcza 7:0

Łodygowice – Koszarawa 13:1 (6:1)

Bystra Team Ciapki – Młoda Koszarawa 14:1 (8:1)

LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 13:3 (8:2)

Twardorzeczka – PKS Olimpijczyk Gilowice 7:6 (4:3)

Team Jeleśnia – Ślemień 12:3 (6:2)

Koszarawa – Bystra Team Ciapki 3:16 (0:8)

Młoda Koszarawa – Twardorzeczka 1:10 (0:2)

GimBystra – Koszarawa 13:4 (8:2)

LKS Orzeł Łękawica – Młoda Koszarawa 7:1 (2:0)

Team Jeleśnia – Świnna 14:1 (5:1)

Twardorzeczka – Żywiec 9:6 (3:5)

Team Jeleśnia – Młoda Koszarawa 15:2 (9:2)

Twardorzeczka – Świnna 6:3 (2:1)

Młoda Koszarawa – Żywiec 1:15 (1:10)

 

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 28 51 234-78
2. Bystra Team Ciapki 30 49 325-111
3. Twardorzeczka 30 49 226-95
4. PTG Sokół w Gminie Czernichów 28 46 259-98
5. Łodygowice 29 46 236-98
6. Żywiec 28 46 209-83
7. Team Jeleśnia 28 40 223-119
8. GimBystra 29 38 225-130
9. System S Węgierska Górka 29 32 188-136
10. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 28 23 151-149
11. Ujsoły 28 21 156-197
12. PKS Olimpijczyk Gilowice 28 21 93-158
13. Wieprz 29 20 138-174
14. Świnna 29 16 79-202
15. Koszarawa 30 15 84-215
16. Milówka 29 13 107-202
17. Młoda Koszarawa 29 4 38-337
18. Ślemień 29 1 45-216
19. Rajcza 29 -26 4-215

 

 

CZERNICHÓW – 15 III 2014 - ul. Turystyczna 8
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichów Adama Kosa

 

GimBystra – Żywiec 2:6 (2:3)

Team Jeleśnia - Bystra Team Ciapki 9:9 (4:5)

Łodygowice – GimBystra 8:6 (5:0)

Bystra Team Ciapki – Żywiec 8:10 (2:5)

Łodygowice – Ujsoły 9:3 (7:3)

Team Jeleśnia – Żywiec 5:5 (1:4)

Łodygowice – Rajcza 7:0

Team Jeleśnia – Ujsoły 11:6 (5:3)

Bystra Team Ciapki – System S Węgierska Górka 10:3 (5:0)

Team Jeleśnia – Rajcza 7:0

Twardorzeczka – Ujsoły 15:5 (10:1)

GimBystra – Milówka 14:7 (5:4)

Żywiec – Rajcza 7:0

Bystra Team Ciapki – Milówka 9:9 (5:5)

Twardorzeczka – Wieprz 10:4 (4:1)

Łodygowice – Milówka 9:3 (6:1)

Młoda Koszarawa – GimBystra 0:17 (0:9)

Gilowice – Wieprz 4:5 (2:3)

Ślemień – System S Węgierska Górka 3:11 (1:6)

Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:11 (0:6)

Świnna – System S Węgierska Górka 3:3 (0:2)

Koszarawa – Rajcza 7:0

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:6 (5:5)

Twardorzeczka – Ślemień 11:1 (7:0)

Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 4:8 (3:3)

Twardorzeczka – System S Węgierska Górka 8:4 (3:1)

LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 8:4 (3:2)

Koszarawa – Milówka 4:9 (2:3)

Młoda Koszarawa – Wieprz 2:14 (1:5)

LKS Orzeł Łękawica – Świnna 7:3 (3:2)

Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 2:15 (2:5)

Koszarawa – Gilowice 5:6 (0:3)

Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 2:7 (2:2)

 

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 24 43 194-67
2. Żywiec 25 42 174-71
3. Bystra Team Ciapki 26 41 277-103
4. Twardorzeczka 26 41 194-79
5. PTG Sokół w Gminie Czernichów  25 40 227-89
6. Łodygowice 25 40 199-79
7. Team Jeleśnia 25 34 182-113
8. GimBystra 26 32 188-122
9. System S Węgierska Górka 26 30 166-112
10. PKS Olimpijczyk Gilowice 25 21 82-129
11. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 25 19 129-130
12. Ujsoły 24 19 130-159
13. Wieprz 25 16 111-158
14. Koszarawa 26 15 73-160
15. Świnna 25 12 65-180
16. Milówka 25 11 90-169
17. Młoda Koszarawa 24 4 32-276
18. Ślemień 25 1 39-169
19. Rajcza 25 -22 4-187

 

 

 

WILKOWICE – 22 II 2014 - ul. Szkolna 8a

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wilkowice Mieczysława Rączki

 

GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko­Biała 6:4 (1:3)

Twardorzeczka – Bystra Team Ciapki 5:6 (2:4)

System S Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko­Biała 5:6 (1:3)

Łodygowice – Twardorzeczka 6:4 (3:3)

Bystra Team Ciapki – GimBystra 11:5 (7:4)

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 5:3 (3:1)

Twardorzeczka – GimBystra 4:7 (2:4)

Bystra Team Ciapki – Rajcza 16:0 (7:0)

Żywiec – System S Węgierska Górka 3:4 (1:3)

Team Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko­Biała 9:6 (4:4)

Twardorzeczka – Rajcza 11:2 (4:0)

Team Jeleśnia – System S Węgierska Górka 10:5 (5:4)

Stowarzyszenie 16 Bielsko­Biała – Żywiec 6:6 (1:3)

Milówka – Rajcza 6:2 (2:0)

Łodygowice – Wieprz 14:2 (7:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 13:5 (7:3)

Żywiec – Wieprz 4:2 (2:1)

System S Węgierska Górka – GimBystra 4:8 (3:3)

LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:8 (4:5)

Team Jeleśnia – Wieprz 6:5 (1:2)

Milówka – LKS Orzeł Łękawica 1:8 (1:5)

Bystra Team Ciapki – Ujsoły 13:5 (6:1)

LKS Orzeł Łękawica – Wieprz 6:2 (4:1)

Młoda Koszarawa – PKS Olimpijczyk Gilowice 3:6 (2:2)

Koszarawa – Ujsoły 1:9 (1:4)

Ślemień – PKS Olimpijczyk Gilowice 1:6 (0:2)

LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 9:4 (6:2)

Młoda Koszarawa – Świnna 1:6 (1:3)

Koszarawa – Ślemień 6:2 (3:1)

PKS Olimpijczyk Gilowice – Ujsoły 4:2 (2:1)

Koszarawa – Świnna 5:3 (0:0)

Młoda Koszarawa – Ślemień 1:3 (0:1)

Świnna – PKS Olimpijczyk Gilowice 1:4 (0:2)

Młoda Koszarawa – Koszarawa 3:6 (0:5)

Ślemień – Świnna 2:4 (2:3)

  

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. LKS Orzeł Łękawica 22 39 179-60
2. Bystra Team Ciapki 22 37 241-72
3. Żywiec 21 35 146-56
4. Twardorzeczka 22 33 150-65
5. PTG Sokół w Gminie Czernichów 21 32 187-79
6. Łodygowice 21 32 166-67
7. Team Jeleśnia 21 28 150-93
8. GimBystra 22 28 149-101
9. System S Węgierska Górka 22 27 145-88
10. Ujsoły 21 19 116-124
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 22 19 68-111
12. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 22 17 111-111
13. Koszarawa 22 13 57-134
14. Wieprz 22 12 88-142
15. Świnna 22 11 57-163
16. Milówka 21 8 62-133
17. Młoda Koszarawa 22 4 30-245
18. Ślemień 22 1 33-132
19. Rajcza 21 -18 4-159

 

 

ŁODYGOWICE – 11 I 2014 - ul. Okrężna 1
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery

 

LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 5:7 (4:4)

Team Jeleśnia – PKS Olimpijczyk Gilowice 9:2 (6:2)

LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 8:1 (4:1)

Łodygowice – PKS Olimpijczyk Gilowice 7:1 (5:0)

LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia 5:3 (4:2)

PKS Olimpijczyk Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 1:8 (1:1)

Team Jeleśnia – Łodygowice 8:6 (4:3)

LKS Orzeł Łękawica – Bystra Team Ciapki 5:5 (3:2)

GimBystra - Team Jeleśnia 6:5 (2:3)

Bystra Team Ciapki – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:10 (5:6)

Ślemień – Ujsoły 2:7 (1:3)

GimBystra – Rajcza 7:0

PKS Olimpijczyk Gilowice – Żywiec 4:7 (2:4)

GimBystra - PTG Sokół w Gminie Czernichów 4:9 (2:4)

Ślemień – Rajcza 7:0

Łodygowice – Żywiec 3:3 (1:1)

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:6 (3:3)

Ujsoły – Żywiec 1:9 (0:5)

Bystra Team Ciapki – Świnna 16:2 (7:0)

Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

System S Węgierska Górka – Rajcza 7:0

GimBystra – Milówka 7:0

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 10:2 (4:0)

Młoda Koszarawa – Ujsoły 1:14 (0:7)

System S Węgierska Górka – Wieprz 9:4 (4:0)

Młoda Koszarawa - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:17 (0:8)

Świnna – Żywiec 1:11 (0:5)

Milówka – Wieprz 0:7

Twardorzeczka – Koszarawa 7:3 (1:1)

Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:9 (0:2)

Milówka – System S Węgierska Górka 0:7

Koszarawa – Wieprz 4:4 (1:3)

Młoda Koszarawa – Milówka 7:0

Świnna – Wieprz 2:7 (1:2)

 

Miejsce: Drużyna Mecze: Punkty: Bilans:
1. Żywiec 18 32 133-44
2. LKS Orzeł Łękawica 18 31 147-45
3. Twardorzeczka 18 31 126-44
4. PTG Sokół w Gminie Czernichów 18 30 163-60
5. Bystra Team Ciapki 18 29 195-57
6. Łodygowice 18 26 141-58
7. System S Węgierska Górka 18 25 127-61
8. Team Jeleśnia 18 22 125-77
9. GimBystra 18 22 123-78
10. Ujsoły 18 17 98-101
11. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 18 14 89-85
12. Wieprz 18 12 77-112
13. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 11 48-104
14. Koszarawa 18 7 39-117
15. Świnna 18 7 43-151
16. Milówka 18 6 50-110
17. Młoda Koszarawa 18 4 22-224
18. Ślemień 18 -1 25-115
19. Rajcza 18 -18 0-126

 

 

ŻYWIEC OCZKÓW – 14 XII 2013 - ul. Niezapominajki 14

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

 

LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 3:6 (1:2)

Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:8 (2:3)

GimBystra - LKS Orzeł Łękawica 2:9 (1:5)

Bystra Team Ciapki – Gilowice 10:1 (6:1)

Ślemień – Żywiec 0:7

Bystra Team Ciapki – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:4 (2:1)

GimBystra – Ujsoły 6:6 (5:3)

Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:7

LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 6:4 (3:0)

Ujsoły – Wieprz 8:6 (4:3)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 7:0

Gilowice – System S Węgierska Górka 1:11 (0:6)

LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 7:0

Bystra Team Ciapki – Wieprz 14:3 (9:1)

Ślemień – Milówka 0:7

GimBystra – Wieprz 6:5 (3:0)

Gilowice – Rajcza 7:0

Twardorzeczka – Milówka 10:1 (4:0)

Świnna – Ujsoły 6:11 (5:7)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – System S Węgierska Górka 14:6 (8:2)

GimBystra – Świnna 15:3 (7:2)

Koszarawa – Żywiec 0:13 (0:7)

Team Jeleśnia – Twardorzeczka 7:8 (2:4)

Gilowice – Milówka 2:4 (1:2)

Łodygowice – Ślemień 7:0

Młoda Koszarawa – Rajcza 7:0

Koszarawa – System S Węgierska Górka 2:5 (0:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec 3:5 (2:3)

Młoda Koszarawa – Wieprz 0:8 (0:5)

Team Jeleśnia - Milówka 13:3 (6:1)

Młoda Koszarawa – System S Węgierska Górka 0:16 (0:10)

Team Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 7:12 (4:6)

Łodygowice – Świnna 14:3 (7:0)

Młoda Koszarawa – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:21 (0:9)

Team Jeleśnia – Koszarawa 6:3 (3:0)

Młoda Koszarawa – Łodygowice 1:18 (0:7)

 

1. Bystra Team Ciapki 1526165-40

2. LKS Orzeł Łękawica 1426124-29

3. Twardorzeczka 1526103-33

4. Żywiec 1425103-35

5. PTG Sokół w Gminie Czernichów 1423130-40

6. Łodygowice 1421118-41

7. System S Węgierska Górka 1519104-57

8. Team Jeleśnia 141892-52

9. GimBystra 141699-64

10. Ujsoły 151376-89

11. Gilowice 141140-73

12. Milówka 141050-82

13. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 14858-74

14. Wieprz 14755-97

15. Świnna 14738-108

16. Koszarawa 15631-103

17. Młoda Koszarawa 15214-193

18. Ślemień 15-315-100

19. Rajcza 15-150-105

 

 

TWARDORZECZKA – 16 XI 2013 - Twardorzeczka 333

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Stanisława Caputy

 

Twardorzeczka – Gilowice 9:0 (5:0)

Team Jeleśnia – Ślemień 6:1 (4:1)

LKS Orzeł Łękawica – Gilowice 10:0 (4:0)

Bystra Team Ciapki – Ślemień 19:2 (11:1)

Team Jeleśnia – Świnna 9:0 (4:0)

Ślemień – GimBystra 2:12 (1:5)

Twardorzeczka – Młoda Koszarawa 11:1 (6:1)

LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 14:0 (8:0)

Gilowice – GimBystra 1:6 (1:3)

LKS Orzeł Łękawica – Młoda Koszarawa 20:0 (9:0)

GimBystra – Koszarawa 9:1 (3:1)

LKS Orzeł Łękawica – System S Węgierska Górka 10:4 (6:2)

Team Jeleśnia – Młoda Koszarawa 10:0 (4:0)

Twardorzeczka – Świnna 14:1 (8:0)

Bystra Team Ciapki – Młoda Koszarawa 28:0 (14:0)

Ślemień – Wieprz 0:4 (0:1)

Żywiec – Młoda Koszarawa 14:1 (5:1)

Łodygowice – Bystra Team Ciapki 4:8 (1:5)

Twardorzeczka – Żywiec 0:6 (0:3)

Bystra Team Ciapki – Koszarawa 15:0 (8:0)

Łodygowice – System S Węgierska Górka 6:7 (1:5)

Świnna – Milówka 4:4 (2:4)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 9:6 (7:3)

Łodygowice – Koszarawa 12:0 (4:0)

Świnna – Rajcza 7:0

System S Węgierska Górka – Ujsoły 7:7 (2:3)

Wieprz – Rajcza 7:0

Żywiec – Milówka 7:3 (5:1)

Ujsoły – Rajcza 7:0

Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 9:4 (4:2)

Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 4:8 (1:4)

Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 4:5 (1:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 11:3 (5:1)

Ujsoły – Milówka 5:5 (2:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 7:0

 

1. Twardorzeczka 12 22 81-19

2. Bystra Team Ciapki 12 20 134-32

3. LKS Orzeł Łękawica 10 20 99-17

4. PTG Sokół w Gminie Czernichów 10 17 80-22

5. Żywiec 10 17 72-29

6. Łodygowice 11 15 79-37

7. Team Jeleśnia 10 14 59-26

8. System S Węgierska Górka 11 13 66-40

9. GimBystra 10 11 70-41

10. Gilowice 10 9 29-48

11. Ujsoły 11 8 46-63

12. Świnna 11 7 26-68

13. Milówka 10 6 35-57

14. Koszarawa 12 6 26-79

15. Wieprz 10 5 33-69

16. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 10 2 32-62

17. Ślemień 11 1 15-72

18. Młoda Koszarawa 10 0 6-130

19. Rajcza 11 -11 0-77

 

 

MILÓWKA – 12 X 2013 - ul. Sportowa 15
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

 

Łodygowice – Rajcza 7:0

Team Jeleśnia – Ujsoły 5:4 (2:1)

Łodygowice – Milówka 7:3 (2:1)

Team Jeleśnia - Bystra Team Ciapki 2:10 (1:5)

Żywiec – Rajcza 7:0

Łodygowice – Ujsoły 9:2 (4:1)

Team Jeleśnia - Żywiec 2:3 (1:2)

Bystra Team Ciapki – Milówka 8:4 (4:4)

GimBystra – Żywiec 6:6 (2:2)

Team Jeleśnia – Rajcza 7:0

Łodygowice – GimBystra 6:2 (3:2)

Twardorzeczka – Ujsoły 10:3 (6:2)

Bystra Team Ciapki – Żywiec 6:7 (3:4)

Koszarawa – Rajcza 7:0

Młoda Koszarawa – GimBystra 0:21 (0:9)

Koszarawa – Milówka 1:3 (0:3)

Twardorzeczka – Wieprz 6:0 (2:0)

Bystra Team Ciapki – System S Węgierska Górka 8:4 (3:2)

LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:2 (2:0)

Świnna – System S Węgierska Górka 0:10 (0:5)

Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 1:8 (1:4)

Twardorzeczka – System S Węgierska Górka 2:0 (1:0)

Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:10 (0:5)

LKS Orzeł Łękawica – Świnna 8:0 (4:0)

Koszarawa – Gilowice 2:6 (1:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 9:4 (5:1)

Twardorzeczka – Ślemień 7:0

LKS Orzeł Łękawica – Wieprz 9:5 (4:1)

Ślemień – System S Węgierska Górka 0:7

Młoda Koszarawa – Gilowice 1:7 (0:3)

Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:11 (0:3)

Gilowice – Wieprz 3:3 (0:0)

Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:7

 

1. Twardorzeczka 8 16 47:11

2. Bystra Team Ciapki 8 12 64:26

3. LKS Orzeł Łękawica 6 12 45:13

4. PTG Sokół w Gminie Czernichów 7 11 54:15

5. Łodygowice 7 11 48:18

6. Żywiec 7 11 45:25

7. System S Węgierska Górka 8 10 48:17

8. Gilowice 7 9 28:23

9. Team Jeleśnia 7 8 34:25

10. Koszarawa 8 6 25:29

11. GimBystra 7 5 43:37

12. Milówka 6 4 19:36

13. Ujsoły 7 4 23:43

14. Świnna 7 4 14:41

15. Ślemień 7 1 10:31

16. Wieprz 6 1 13:49

17. Młoda Koszarawa 5 0 4:47

18. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7 -2 14:43

19. Rajcza 7 -7 0:49

 

 

ŁĘKAWICA – 7 IX 2013 - ul. Sportowa 5

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Stanisława Baczyńskiego

 

Ślemień – Gilowice 0:5 (0:3)

Młoda Koszarawa - Koszarawa 0:6 (0:3)

Ślemień – Świnna 2:3 (1:3)

Gilowice – Ujsoły 2:6 (1:3)

Koszarawa – Świnna 5:1 (2:0)

Młoda Koszarawa - Ślemień 1:6 (1:5)

LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 7:2 (6:0)

Świnna – Gilowice 3:4 (2:1)

Koszarawa – Ujsoły 3:6 (1:3)

Młoda Koszarawa - Świnna 2:7 (2:5)

Koszarawa – Ślemień 1:2 (1:1)

Bystra Team Ciapki – Ujsoły 7:0 (3:0)

Łodygowice – Twardorzeczka 2:4 (2:3)

Bystra Team Ciapki - GimBystra 15:3 (5:3)

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:6 (2:4)

Twardorzeczka – Bystra Team Ciapki 6:3 (2:1)

LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 5:2 (2:0)

LKS Orzeł Łękawica – Milówka 11:2 (5:2)

GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0

Twardorzeczka – Rajcza 7:0

Łodygowice – Wieprz 11:1 (5:0)

Bystra Team Ciapki – Rajcza 7:0

System S Węgierska Górka - GimBystra 5:1 (3:1)

Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 9:0 (3:0)

Team Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0

Twardorzeczka - GimBystra 5:3 (2:1)

System S Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała7:0

Żywiec – Wieprz 12:1 (7:0)

Team Jeleśnia – System S Węgierska Górka 3:5 (1:2)

Milówka – Rajcza 7:0

Team Jeleśnia – Wieprz 8:3 (2:1)

Żywiec – System S Węgierska Górka 3:10 (3:4)

 

 

1. System S Węgierska Górka       4      8         27:7

2. Twardorzeczka           4           8        22:8

3. Bystra Team Ciapki           4     6      32:9

4. LKS Orzeł Łękawica      3      6       23:6

5. Żywiec             3        4        22:11

6. Team Jeleśnia        3         4       18:8

7. Koszarawa        4      4        15:9

8. Gilowice        3       4       11:9

9. Ślemień         4      4       10:10

10. Świnna       4        4       14:13

11. Ujsoły       4    4         14:19

12. Łodygowice       3      3         19:11

13. PTG Sokół w Gminie Czernichów       3    3       17:11

14. GimBystra      4       2        14:25

15. Milówka        3      2          9:20

16. Młoda Koszarawa       3     0       3:19

17. Wieprz       3        0         5:31

18. Rajcza         3      -3       0:21

19. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała       4   -4      0:28