Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2012/2013

 

1. GimBystra 32 57 337-98- MISTRZ PODBESKIDZIA

2. Żywiec 32 55 238-113

3. LKS Orzeł Łękawica 32 55 280-92

4. ŻAPN Żywiec 32 53 293-112

5. Twardorzeczka 32 49 253-110

6. Łodygowice 32 49 267-126

7. Węgierska Górka 32 33 175-165

8. Rajcza 32 29 193-163

9. PTG Sokół w Gminie Czernichów 32 29 185-183

10. Ujsoły 32 26 126-174

11. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 32 25 149-156

12. Wieprz 32 22 158-213

13. Milówka 32 14 83-204

14. Koszarawa 32 14 56-211

15. Ślemień 32 9 38-292

16. Świnna 32 8 77-260

17. Gilowice 32 2 43-287


WĘGIERSKA GÓRKA – 22 CZERWCA

Ujsoły – Węgierska Górka 3:2 (2:1)

Milówka – Wieprz 3:5 (0:2)

Węgierska Górka – Rajcza 5:5 (2:3)

Ujsoły – Żywiec 0:10 (0:4)

Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2:8 (0:4)

Świnna – Żywiec 0:11 (0:4)

Węgierska Górka – Wieprz 5:3 (3:2)

Twardorzeczka – Koszarawa 12:0 (7:0)

Milówka – Węgierska Górka 0:4 (0:2)

Koszarawa – Rajcza 1:10 (0:6)

Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:3 (0:0)

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:3 (5:0)

LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 4:8 (1:4)

Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 8:1 (2:1)

Ślemień – Rajcza 2:10 (1:5)

GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 10:2 (5:1)

Łodygowice – Gilowice 13:2 (6:0)

LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 6:0 (4:0)

ŻAPN Żywiec – Gilowice 10:0 (6:0)

GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:5 (0:2)

LKS Orzeł Łękawica – ŻAPN Żywiec 6:5 (3:2)

 

GILOWICE – 25 MAJA


LKS Orzeł Łękawica – GimBystra 4:4 (1:3)

Łodygowice – Węgierska Górka 15:5 (7:1)

Twardorzeczka – Żywiec 8:4 (7:2)

LKS Orzeł Łękawica – Węgierska Górka 9:3 (3:2)

Łodygowice – Żywiec 7:8 (2:6)

LKS Orzeł Łękawica – Gilowice 6:1 (3:0)

GimBystra – Ślemień 18:0 (8:0)

Twardorzeczka – Gilowice 7:2 (4:1)

ŻAPN Żywiec – Ślemień 13:0 (8:0)

Gilowice – Żywiec 4:13 (0:8)

Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 10:5 (6:3)

GimBystra – Świnna 17:2 (12:0)

LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 5:2 (4:0)

ŻAPN Żywiec – Świnna 15:1 (7:0)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 8:4 (2:3)

Łodygowice – Koszarawa 7:0 (3:0)

Ślemień – Wieprz 1:11 (1:6)

Twardorzeczka – Świnna 7:2 (3:1)

Ślemień - Ujsoły 1:8 (0:5)

Żywiec – Milówka 6:5 (3:1)

Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 1:11 (0:6)

Rajcza – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:7

ŻAPN Żywiec – Koszarawa 13:1 (7:0)

Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2:6 (0:3)

Ujsoły – Rajcza 7:0

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 12:2 (5:0)

Świnna – Milówka 3:3 (2:3)

Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:5 (0:3)

Wieprz – Rajcza 7:0

Ujsoły – Milówka 7:1 (2:0)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 7:0

 

 

1. GimBystra....................................................30.....53.....321-91

2. LKS Orzeł Łękawica....................................29.....51.....264-79

3. ŻAPN Żywiec..............................................30.....51.....278-106

4. Żywiec..........................................................29.....49.....209-112

5. Twardorzeczka.............................................30.....45.....235-107

6. Łodygowice..................................................30.....45.....246-120

7. PTG Sokół w Gminie Czernichów..............29......29.....176-163

8. Węgierska Górka.........................................28......28.....159-154

9. Rajcza...........................................................29.....24.....168-155

10. Ujsoły........................................................30......24.....113-172

11. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała..............29.....21......136-144

12. Wieprz.......................................................30......20.....150-205

13. Milówka.....................................................30.....14.......80-195

14. Koszarawa.................................................29......14......53-181

15. Ślemień......................................................30......9.......36-276

16. Świnna.......................................................29......8.......77-246

17. Gilowice....................................................30......2.......41-264

 

WIEPRZ – 13 KWIETNIA

Gilowice – Rajcza 1:9 (0:6)

Ślemień – Milówka 1:2 (0:2)

LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 8:1 (5:0)

Gilowice – Milówka 2:5 (0:5)

Ślemień – Żywiec 2:7 (1:3)

ŻAPN Żywiec – Milówka 10:2 (4:0)

Żywiec – Rajcza 7:2 (4:2)

Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:7 (0:4)

LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 4:4 (2:3)

Twardorzeczka – Milówka 13:2 (6:2)

ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 12:8 (8:3)

LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 10:8 (6:5)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:7 (1:2)

ŻAPN Żywiec – Łodygowice 10:5 (6:3)

LKS Orzeł Łękawica – Świnna 15:4 (7:2)

ŻAPN Żywiec – Twardorzeczka 5:8 (3:4)

GimBystra – Gilowice 20:2 (8:2)

Łodygowice – Ślemień 10:1 (8:0)

GimBystra – Węgierska Górka 11:3 (8:2)

Koszarawa – Żywiec 3:9 (2:5)

Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:10 (1:6)

GimBystra – Wieprz 16:3 (7:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 3:3 (1:0)

Łodygowice – Świnna 15:4 (7:2)

Twardorzeczka – Węgierska Górka 7:0 (4:0)

Ujsoły – Wieprz 4:6 (2:2)

Łodygowice – GimBystra 4:7 (3:5)

Koszarawa – Wieprz 6:4 (2:2)

Świnna – Ujsoły 3:5 (1:2)

Koszarawa – Węgierska Górka 3:3 (2:2)

Świnna – Wieprz 4:16 (1:10)

 

 

1. GimBystra....................................................27.....48.....282-85

2. ŻAPN Żywiec..............................................27.....45.....237-104

3. LKS Orzeł Łękawica....................................25.....44.....240-69

4. Żywiec..........................................................25.....43.....178-88

5. Twardorzeczka.............................................27.....39.....217-95

6. Łodygowice..................................................26.....39.....207-102

7. Rajcza...........................................................25.....28.....168-127

8. Węgierska Górka.........................................26......28.....151-130

9. PTG Sokół w Gminie Czernichów..............25......21.....141-160

10. Ujsoły........................................................26......18......91-165

11. Wieprz.......................................................26......16.....126-184

12. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała..............25.....15......110-128

13. Koszarawa.................................................26......14......50-156

14. Milówka.....................................................26.....13.......69-173

15. Ślemień......................................................26......9.......34-226

16. Świnna.......................................................25......7.......69-204

17. Gilowice....................................................26......2.......33-227

 

ŻYWIEC – 16 MARCA


Turniej Górski

 

KPR Jelenia Góra – GimBystra II 26:9 (12:3) – bramki: Magdalena Starczyk 7, Aleksandra Bielecka 6, Magdalena Pokuła 4, Weronika Bachunska 3, Monika Klimaczewska 3, Marta Kubiak 2, Zuzanna Dubiel 1 - Agnieszka Knapik 2, Magdalena Korytkowska 2, Natalia Pacholska 2, Weronika Greń 1, Beata Godula 1, Martyna Kwaśna 1, Joanna Okrzesik 1.

KPR Jelenia Góra – Liga Podbeskidzia I 21:5 (9:4) – bramki: Aleksandra Bielecka 7, Weronika Bachunska 5, Zuzanna Dubiel 3, Monika Klimaczewska 3, Magdalena Starczyk 2, Magdalena Pokuła 1 - Aleksandra Nowak 4, Klaudia Hutyra 1.

KPR Jelenia Góra – Liga Podbeskidzia II 32:10 (15:8) – bramki: Magdalena Pakuła 9, Magdalena Starczyl 8, Monika Klimaczewska 6, Aleksandra Bielecka 5, Weronika Bachunska 3, Zuzanna Dubiel 1 - Aleksandra Nowak 4, Natalia Harat 3, Kinga Marcjasz 2, Katarzyna Lorenc 1.


1. KPR Jelenia Góra
2. Liga Podbeskidzia I
3. GimBystra II
4. Liga Podbeskidzia II

 

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

 


ŻAPN Żywiec - GimBystra 8:7 (3:2) – bramki: Sylwia Libionka 3, Patrycja Puchacz 2, Patrycja Zadora 2, Beata Skupień 1 - Dominika Pach 4, Joanna Harat 1, Agnieszka Knapik 1, Magdalena Kubańda 1.

LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

ŻAPN Żywiec - Żywiec 5:3 (4:1) – bramki: Klaudia Kamińska 2, Sylwia Libionka 2, Patrycja Puchacz 1 - Aleksandra Nowak 2, Aleksandra Zarzecka 1.

LKS Orzeł Łękawica – Wieprz 10:2 (4:2) – bramki: Martyna Barcik 3, Paulina Słonka 3, Agnieszka Rodak 2, Anna Mrózek 1, Izabela Strzop 1 - Martyna Borowińska 1, Karolina Kłusak 1.

GimBystra – Żywiec 10:6 (6:3) – bramki: Dominika Pach 4, Magdalena Kubańda 3, Katarzyna Szewczyk 2, Joanna Harat 1 - Aleksandra Nowak 3, Magdalena Jasiewicz 1, Kinga Marcjasz 1, Dorota Mikołajek 1.

ŻAPN Żywiec – Rajcza 11:6 (2:5) – bramki: Patrycja Puchacz 3, Sylwia Libionka 2, Klaudia Suwaj 2, Patrycja Zadora 2, Anna Ficoń 1, Beata Skupień 1 - Klaudia Hutyra 2, Magdalena Misiarz 2, Karolina Szczotka 2.

GimBystra – Milówka 16:3 (7:1) - bramki: Dominika Pach 8, Joanna Harat 4, Agnieszka Knapik 2, Magdalena Kubańda 1, Weronika Greń 1 - Joanna Witos 2, Lidia Wiercigroch 1.

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

Łodygowice – Milówka 12:2 (6:0) – bramki: Katarzyna Wisła 5, Dominika Słowiak 3, Aleksandra Stwora 2, Natalia Olszowska 1, Klaudia Gruszecka 1 - Joanna Misiarz 1, Lidia Wiercigroch 1.

ŻAPN Żywiec – Ujsoły 10:5 (6:2) – bramki: Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Wioleta Radecka 2, Sandra Adamczyk 1, Klaudia Kamińska 1, Beata Skupień 1, Patrycja Zadora 1 - Ewelina Biber 2, Kamila Kuś 2, Aneta Majkowska 1.

Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

Łodygowice – Ujsoły 9:2 (2:1) – bramki: Dominika Słowiak 3, Klaudia Gruszecka 2, Katarzyna Wisła 2, Natalia Olszowska 1, Aleksandra Stwora 1 - Ewelina Biber 1, Agnieszka Kręcichwost 1.

Twardorzeczka – Wieprz 9:2 (6:0) – bramki: Marlena Staszek 3, Kamila Janota 2, Natalia Kwaśna 1, Aleksandra Łyszczek 1, Marta Mrowiec 1, Monika Sadlik 1 - Marta Borowińska 1, Sylwia Marek 1.

Łodygowice – Rajcza 10:7 (5:3) – bramki: Dominika Słowiak 4, Katarzyna Wisła 3, Natalia Olszowska 2, Klaudia Gruszecka 1 - Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 2, Karolina Hutyra 1, Natalia Hutyra 1.

Gilowice – Wieprz 2:7 (1:3) – bramki: Paulina Kurzyniec 1, Wiktoria Pyclik1 - Martyna Borowińska 2, Karolina Kłusak 2, Marzena Jeleśniańska 1, Klaudia Kupczak 1, Sylwia Marek 1.

Koszarawa – Milówka 2:1 (0:0) – bramki: Dagmara Kimla 2 - Patrycja Grygny 1.

Świnna – Rajcza 3:10 (2:7) – bramki: Anna Jarmusz 2, Zuzanna Wróbel 1 - Klaudia Hutyra 5, Marta Stanik 2, Karolina Szczotka 1, Natalia Hutyra 1, Magdalena Misiarz 1.

Twardorzeczka – Ślemień 19:1 (12:0) – bramki: Kamila Janota 5, Monika Sadlik 5, Daria Caputa 2, Monika Dawid 2, Marta Mrowiec 2, Aleksandra Łyszczek 1, Natalia Kwaśna 1, Weronika Magiera 1 - Kamila Tomiczek 1.

Gilowice – Węgierska Górka 0:13 (0:4)– bramki: Iga Bierońska 5, Elżbieta Mieszczak 3, Maria Juraszek 2, Bożena Pranschke 2, Katarzyna Biegun 1.

Twardorzeczka – Ujsoły 11:5 (3:2) – bramki: Kamila Janota 5, Marlena Staszek 2, Kinga Gibas 1, Aleksandra Łyszczek 1, Marta Mrowiec 1, Monika Sadlik 1 - Agnieszka Kręcichwost 3, Ewelina Biber 1, Natalia Wolna 1.

Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 1:16 (1:8) – bramki: Kamila Tomiczek 1 - Karolina Felbór 6, Kamila Legień 5, Monika Halemska 2, Angelika Kołek 2, Magdalena Pietraszko 1.

Świnna – Węgierska Górka 5:8 (2:3) – bramki: Anna Jarmusz 2, Marta Urbaniec 2, Zuzanna Wróbel 1 - Elżbieta Mieszczak 3, Iga Bierońska 1, Maria Juraszek 1, Klaudia Krupa 1, Bożena Pranschke 1, Dominika Urlich 1.

Koszarawa – Gilowice 7:1 (4:0) – bramki: Marta Kamińska 2, Barbara Tlałka 2, Barbara Chrząszcz 1, Joanna Dziedzina 1, Kamila Juraszek 1 - Angelika Górna 1.

Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 3:9 (2:3) – bramki: Marta Urbaniec 2, Anna Jarmusz 1 - Magdalena Pietraszko 5, Karolina Felbór 1, Anna Gliwa 1, Kamila Legień 1, Katarzyna Malarz 1.

Ślemień – Węgierska Górka 0:8 (0:3) – bramki: Iga Bierońska 4, Elżbieta Mieszczak 2, Bożena Pranschke 1, Dominika Urlich 1.

Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 1:5 (0:3) – bramki: Barbara Chrząszcz 1 - Angelika Kołek 2, , Karolina Felbór 1, Agnieszka Harat 1, Kamila Legień 1.

 

 

1. GimBystra....................................................23.....40.....228-73

2. ŻAPN Żywiec..............................................23.....39.....200-81

3. LKS Orzeł Łękawica....................................21.....37.....203-52

4. Żywiec..........................................................21.....36.....151-77

5. Łodygowice..................................................22.....35.....173-80

6. Twardorzeczka.............................................23.....33.....181-78

7. Rajcza...........................................................22.....26.....156-111

8. Węgierska Górka.........................................22......26.....142-106

9. PTG Sokół w Gminie Czernichów..............22......20.....125-138

10. Ujsoły........................................................23......16......77-146

11. Wieprz.......................................................22......12......97-154

12. Koszarawa.................................................23......11......38-140

13. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała..............22......9.......86-118

14. Milówka.....................................................22......9.......58-147

15. Ślemień......................................................22......9.......30-200

16. Świnna.......................................................21......7.......54-153

17. Gilowice....................................................23......2.......28-193

 


WILKOWICE – 23 LUTY


Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:4 (4:2) – bramki: Dorota Mikołajek 3, Aleksandra Zarzecka 2 - Anna Beruś 2, Aleksandra Popow 2.

Milówka – Rajcza 4:5 (1:3) – bramki: Joanna Misiarz 4 - Klaudia Hutyra 2, Karolina Szczotka 2, Marta Stanik 1.

Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 6:4 (3:3) – bramki: Elżbieta Mieszczak 3, Bożena Pranschke 2, Dominika Urlich 1 – Oliwia Mikrut 2, Anna Beruś 1, Martyna Sadowska 1.

ŻAPN Żywiec – Wieprz 10:2 (4:0) – bramki: Sylwia Libionka 3, Beata Skupień 3, Klaudia Kamińska 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Sapeta 1 - Judyta Binda 2.

Żywiec – Węgierska Górka 4:0 (4:0) – bramki: Dorota Mikołajek 2, Anna Błachut 1, Aleksandra Zarzecka 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 3:3 (2:1) – bramki: Karolina Felbór 3 – Joanna Misiarz 2, Lidia Wiercigroch 1.

Żywiec – Wieprz 7:3 (4:3) – bramki: Kinga Marcjasz 3, Dorota Mikołajek 2, Aleksandra Zarzecka 2 - Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1.

ŻAPN Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 8:4 (3:2) – bramki: Sylwia Libionka 4, Beata Skupień 2, Klaudia Kamińska 1, Klaudia Sapeta 1 - Oliwia Mikrut 2, Maja Janusz 1, Martyna Sadowska 1.

GimBystra – Rajcza 12:4 (6:1) – bramki: Magdalena Kubańda 4, Dominika Pach 4, Joanna Harat 2, Anna Cholewiak 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Marta Stanik 2, Karolina Szczotka 2.

LKS Orzeł Łękawica – Milówka 5:0 (2:0) – bramki: Magdalena Jasiewicz 2, Katarzyna Duda 1, Sylwia Raczek 1, Agnieszka Rodak 1.

Łodygowice – Wieprz 7:2 (4:2) – bramki: Sara Barcik 3, Klaudia Gruszecka 2, Dominika Słowiak 2 - Judyta Binda 1, Martyna Borowińska 1.

Twardorzeczka – Rajcza 6:5 (3:4) – bramki: Kamila Janota 4, Marta Mrowiec 1, Marlena Staszek 1 - Karolina Szczotka 2, Klaudia Hutyra 1, Natalia Hutyra 1, Marta Stanik 1.

ŻAPN Żywiec – Węgierska Górka 14:6 (5:3) – bramki: Sylwia Libionka 4, Beata Skupień 3, Justyna Duraj 2, Anna Ficoń 2, Klaudia Sapeta 1, Wiola Radecka 1, Patrycja Zadora 1 - Bożena Pranschke 2, Dominika Urlich 2, Kinga Motyka 1, Eliza Stańco 1.

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 10:5 (4:2) – bramki: Sara Barcik 6, Dominika Słowiak 2, Klaudia Gruszecka 1, Katarzyna Wisła 1 - Karolina Felbór 2, Agnieszka Harat 1, Kamila Legień 1, Magdalena Pietraszko 1.

Twardorzeczka – GimBystra 1:8 (0:4) – bramki: Marlena Staszek 1 - Dominika Pach 5, Magdalena Kubańda 1, Katarzyna Paneth 1, Katarzyna Szewczyk 1.

LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 8:2 (4:2) – bramki: Magdalena Jasiewicz 4, Katarzyna Duda 3, Paulina Słonka 1 – Karolina Felbór 1, Kamila Legień 1.

GimBystra – Ujsoły 8:1 (4:1) – bramki: Dominika Pach 4, Joanna Harat 1, Joanna Kręcichwost 1, Magdalena Kubańda 1, Martyna Kwaśna 1 - Agnieszka Kręcichwost 1.

Łodygowice – Twardorzeczka 7:6 (3:2) – bramki: Sara Barcik 4, Dominika Słowiak 2, Ewelina Nikiel 1 - Marlena Staszek 3, Kamila Janota 2, Katarzyna Bednarz 1.

LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 10:1 (5:1) – bramki: Agnieszka Rodak 7, Katarzyna Duda 1, Magdalena Jasiewicz 1, Martyna Rodak 1 - Ewelina Biber 1.

Świnna – Gilowice 3:2 (2:1) – bramki: Anna Jarmusz 1, Marta Urbaniec 1, Izabela Barcik 1 - Patrycja Marszałek 1, Klaudia Socha 1.

Koszarawa – Ślemień 1:1 (1:0) – bramki: Anna Pietraszko 1 - Barbara Tlałka 1.

Gilowice – Ujsoły 1:4 (1:1) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 2, Ewelina Biber 1, Natalia Wolna 1 - Wiktoria Pyclik 1.

Ślemień – Świnna 1:5 (1:3) – bramki: Kamila Tomiczek 1 - Marta Urbaniec 3, Anna Jarmusz 1, Zuzanna Wróbel 1.

Koszarawa – Ujsoły 0:5 (0:2) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 4, Aneta Majkowska 1.

Ślemień – Gilowice 4:1 (1:0) – bramki: Weronika Baca 3, Paulina Firlej 1 - Klaudia Socha 1.

Koszarawa – Świnna 2:3 (0:2) – bramki: Marta Kamińska 2 - Marta Urbaniec 3.

GimBystra - Koszarawa 13:1 (6:0) – bramki: Dominika Pach 4, Joanna Harat 3, Magdalena Kubańda 3, Magdalena Korytkowska 1, Marta Kwaśna 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Marta Kamińska 1.


1. GimBystra....................................................20.....36....195-56

2. Żywiec..........................................................19....36.....142-62

3. LKS Orzeł Łękawica....................................19.....33.....186-50

4. ŻAPN Żywiec..............................................19.....31.....166-60

5. Łodygowice..................................................19....29.....142-69

6. Twardorzeczka.............................................19....25.....135-70

7. Rajcza...........................................................19.....24.....133-87

8. Węgierska Górka..........................................19.....20.....113-101

9. Ujsoły...........................................................20.....16......65-116

10. PTG Sokół w Gminie Czernichów.............19....14......95-133

11. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała..............19.....12......86-97

12. Wieprz.......................................................19....10......86-133

13. Milówka.....................................................19.....9......52-117

14. Ślemień......................................................19......9......28-157

15. Świnna.......................................................18.....7.......43-126

16. Koszarawa.................................................20.....7.......28-133

17. Gilowice....................................................19.....0......18-166

 

 

ŁODYGOWICE - 12 STYCZNIA

 

LKS Orzeł Łękawica – ŻAPN Żywiec 7:5 (5:2) – bramki: Anna Mrózek 3, Magdalena Jasiewicz 2, Katarzyna Duda 1, Izabela Strzop 1 – Klaudia Kamińska 2, Anna Ficoń 1, Sylwia Libionka 1, Klaudia Sapeta 1.

Łodygowice – Gilowice 9:1 (7:0) – bramki: Sara Barcik 2, Klaudia Gruszecka 2, Dominika Słowiak 1, Sabina Słowiak 1, Aleksandra Stwora 1, Katarzyna Wisła 1 – Klaudia Socha 1.

LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 19:1 (8:0) – Izabela Strzop 6, Katarzyna Duda 4, Anna Tomiczek 3, Magdalena Jasiewicz 2, Marzena Oślak 2, Paulina Słonka 2 - Kamila Tomiczek 1.

ŻAPN Żywiec – Gilowice 16:1 (10:1) – bramki: Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 3, Klaudia Sapeta 3, Anna Ficoń 2, Klaudia Suwaj 2, Patrycja Zadora 1, Dominika Zawiślan 1.

LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 5:4 (2:2) – bramki: Katarzyna Duda 3, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Mrózek 1 – Sara Barcik 1, Aleksandra Jochemczyk 1, Katarzyna Wisła 1, Patrycja Żur 1.

Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 3:9 (2:3) – bramki: Paulina Kurzyniec 3 - Karolina Felbór 5, Agnieszka Harat 2, Monika Halemska 1, Kamila Legień 1.

Ślemień – Rajcza 2:11 (2:5) – bramki: Weronika Baca 1, Kamila Tomiczek 1 - Klaudia Hutyra 5, Marta Stanik 2, Teresa Stanik 2, Karolina Szczotka 2.

Gilowice – Żywiec 1:9 (0:4) - bramki: Klaudia Socha 1 - Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Nowak 2, Aleksandra Zarzecka 2, Anna Pawełek 1.

Ślemień - Ujsoły 0:7 (0:3) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 3, Ewelina Biber 2, Agnieszka Łobos 1, Natalia Wolna 1.

Milówka – Węgierska Górka 3:7 (3:3) – bramki: Joanna Misiarz 3 – Dominika Urlich 3, Iga Bierońska 2, Dominika Janoszek 1, Elżbieta Mieszczak 1.

Łodygowice – Żywiec 5:7 (3:4) – bramki: Sara Barcik 2, Katarzyna Wisła 2, Aleksandra Jochemczyk 1 - Dorota Mikołajek 3, Kinga Marcjasz 1, Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Zarzecka 1.

GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

Ujsoły – Żywiec 3:5 (1:3) – bramki: Ewelina Biber 1, Kamila Kuś 1, Aneta Majkowska 1 – Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Zarzecka 1.

Węgierska Górka – Wieprz 8:4 (4:2) – bramki: Magdalena Baniel 3, Kinga Motyka 2, Iga Bierońska 1, Dominika Juraszek 1, Elżbieta Mieszczak 1 - Karolina Kłusak 2, Klaudia Kupczak 2, Martyna Borowińska 1.

GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:1 (7:1) - bramki: Magdalena Kubańda 5, Dominika Pach 5, Katarzyna Szewczyk 2, Joanna Harat 1 - Karolina Felbór 1.

Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

Koszarawa – Rajcza 1:9 (1:7) - bramki: Marta Kamińska 1 - Klaudia Hutyra 5, Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 1.

Ujsoły – Węgierska Górka 2:7 (2:4) - bramki: Agnieszka Kręcichwost 1, Natalia Wolny 1 – Iga Bierońska 2, Dominika Juraszek 2, Elżbieta Mieszczak 2, Kinga Motyka 1.

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 8:3 (5:2) – bramki: Beata Skupień 3, Marlena Staszek 3, Katarzyna Bednarz 1, Aleksandra Łyszczek 1 - Karolina Felbór 2, Kamila Legień 1.

Świnna – Żywiec 2:11 (0:5) – bramki: Marta Urbaniec 2 – Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Nowak 4, Aleksandra Zarzecka 2, Kinga Marcjasz 1.

Milówka – Wieprz 1:4 (0:3) – bramki: Joanna Misiarz 1 - Karolina Kłusak 2, Martyna Borowińska 1, Sylwia Marek 1.

Twardorzeczka – Koszarawa 10:0 (5:0) - bramki: Marlena Staszek 5, Beata Skupień 2, Kamila Janota 1, Aleksandra Łyszczek 1, Aleksandra Stasica 1.

Węgierska Górka – Rajcza 4:11 (1:4) - bramki: Iga Bierońska 2, Elżbieta Mieszczak 1, Kinga Motyka 1 - Karolina Szczotka 7, Magdalena Misiarz 1, Marta Stanik 1, Teresa Stanik 1.

Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 - walkower

 

TABELA PO I RUNDZIE

1. Żywiec....................................................16.....30.....126-55 - mistrz półmetka!

2. GimBystra..............................................16.....28....154-49

3. LKS Orzeł Łękawica..................................16.....27.....163-47

4. ŻAPN Żywiec............................................16.....25.....134-48

5. Twardorzeczka.........................................16.....23.....122-50

6. Łodygowice.............................................16.....23.....118-56

7. Rajcza....................................................16.....22.....119-65

8. Węgierska Górka....................................16.....18.....101-79

9. PTG Sokół w Gminie Czernichów................16.....13......85-112

10. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała..............16.....12......74-78

11. Ujsoły...................................................16.....12......54-97

12. Wieprz..................................................16....10......79-109

13. Milówka...............................................16.....8......45-104

14. Koszarawa............................................16.....6.......24-111

15. Ślemień................................................16......6......22-150

16. Świnna..................................................16.....1.......32-121

17. Gilowice...............................................16.....0......14-155


CZERNICHÓW – 15 GRUDNIA


Łękawica – Gilowice 15:0 (6:0) - bramki: Katarzyna Duda 7, Magdalena Jasiewicz 3, Izabela Strzop 2, Kamila Magiera 1, Anna Mrózek 1, Paulina Słonka 1.

ŻAPN Żywiec – Ślemień 11:0 (6:0) – bramki: Klaudia Wróbel 3, Patrycja Zadora 2, Dominika Zawiślan 2, Justyna Duraj 1, Karolina Skoczeń 1, Klaudia Suwaj 1.

Twardorzeczka – Gilowice 12:0 (6:0) - bramki: Kamila Janota 3, Marlena Staszek 3, Monika Sadlik 2, Beata Skupień 2, Aleksandra Stasica 2.

Łękawica – GimBystra 3:4 (0:2) - bramki: Izabela Strzop 3 - Joanna Harat 2, Magdalena Kubańda 1, Katarzyna Paneth 1.

ŻAPN Żywiec – Twardorzeczka 5:6 (2:2) - bramki: Sylwia Libionka 3, Justyna Duraj 1, Klaudia Suwaj 1 – Beata Skupień 2, Marlena Staszek 2, Kamila Janota 1, Aleksandra Stasica 1.

GimBystra – Ślemień 22:1 (14:1) – bramki: Dominika Pach 5, Katarzyna Szewczyk 5, Magdalena Kubańda 4, Joanna Harat 3, Anna Cholewiak 2, Magdalena Korytkowska 2, Martyna Kwaśna 1 - Kamila Tomiczek 1.

Twardorzeczka – Żywiec 6:7 (4:2) – bramki: Marlena Staszek 3, Kamila Janota 1, Monika Sadlik 1, Beata Skupień 1 - Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Nowak 2, Aleksandra Zarzecka 1.

Łękawica – Koszarawa 18:1 (11:0) – Anna Mrózek 5, Izabela Strzop 5, Magdalena Jasiewicz 2, Kamila Magiera 2, Kinga Starypan 2, Katarzyna Duda 1, Paulina Słonka 1 - Barbara Chrząszcz 1.

ŻAPN Żywiec – Świnna 11:2 (6:1) - bramki: Klaudia Wróbel 3, Dominika Zawiślan 3, Patrycja Zadora 2, Sylwia Libionka 1, Karolina Skoczeń 1, Klaudia Suwaj 1 - Izabela Barcik 1, Anna Jarmusz 1.

Łękawica – Węgierska Górka 12:4 (5:2) - bramki: Izabela Strzop 4, Katarzyna Duda 3, Magdalena Jasiewicz 2, Anna Mrózek 1, Agnieszka Rodak 1, Kinga Starypan 1 – Bożena Pranschke 2, Iga Bierońska 1, Dominika Urlich 1.

Ślemień – Wieprz 6:7 (3:2) – bramki: Kamila Tomiczek 6 – Martyna Borowińska 3, Karolina Kłusak 2, Klaudia Marek 1, Katarzyna Satława 1.

ŻAPN Żywiec – Koszarawa 7:1 (2:1) – bramki: Wioleta Radecka 2, Dominika Zawiślan 2, Karolina Skoczeń 1, Klaudia Wróbel 1, Patrycja Zadora 1 – Joanna Dziedzina 1.

Twardorzeczka – Świnna 13:0 (6:0) – bramki: Beata Skupień 7, Kamila Janota 3, Monika Sadlik 2, Marlena Staszek 1.

GimBystra – Koszarawa 16:2 (12:0) – Dominika Pach 5, Katarzyna Szewczyk 3, Anna Cholewiak 2, Joanna Harat 2, Magdalena Kubańda 2, Martyna Kwaśna 2 – Joanna Dziedzina 1, Marta Kamińska 1.

Żywiec – Milówka 9:3 (5:0) – bramki: Dorota Mikołajek 6, Aleksandra Nowak 2, Aleksandra Zarzecka 1 - Joanna Misiarz 3.

Łodygowice – Węgierska Górka 8:5 (2:2) – Sara Barcik 4, Dominika Słowiak 2, Klaudia Gruszecka 1, Katarzyna Wisła 1 – Bożena Pranschke 3, Elżbieta Mieszczak 2.

Wieprz – Rajcza 3:12 (2:7) – bramki: Klaudia Kupczak 1, Klaudia Marek 1, Katarzyna Satława 1 – Klaudia Hutyra 6, Karolina Szczotka 3, Marta Stanik 2, Dominika Grzegorzek 1.

Świnna – Milówka 5:7 (1:3) – bramki: Anna Jarmusz 3, Marta Urbaniec 2 - Joanna Misiarz 6, Justyna Szczotka 1.

Łodygowice – Koszarawa 6:0 (3:0) – bramki: Aleksandra Dobija 2, Katarzyna Wisła 2, Aleksandra Jochemczyk 1, Sabina Słowiak 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 4:10 (3:4) – bramki: Marta Grajcarek 2, Karolina Felbór 1, Klaudia Nowak 1 – Karolina Szczotka 3, Magdalena Misiarz 2, Klaudia Hutyra 1, Natalia Hutyra 1, Marta Stanik 1.

Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 3:8 (0:5) – bramki: Joanna Misiarz 3 – Maja Janusz 3, Anna Beruś 2, Aleksandra Popow 2, Justyna Chełstowska 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 10:5 (7:3) – bramki: Marta Grajcarek 5, Karolina Felbór 4, Anna Gliwa 1 – Klaudia Kupczak 2, Martyna Borowińska 1, Karolina Kłusak 1, Sylwia Marek 1.

Ujsoły – Rajcza 1:7 (1:4) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 1 – Karolina Szczotka 4, Klaudia Hutyra 2, Marta Stanik 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 9:3 (5:1) – bramki: Agnieszka Wichary 3, Justyna Chełstowska 2, Maja Janusz 2, Aleksandra Popow 2 - Klaudia Kupczak 2, Karolina Kłusak 1.

Ujsoły – Milówka 3:1 (1:0) – bramki: Ewelina Biber 1, Agnieszka Kręcichwost 1, Kamila Kuś 1 - Justyna Szczotka 1.

Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 9:4 (4:0) - bramki: Sara Barcik 4, Aleksandra Jochemczyk 2, Katarzyna Wisła 2, Dominika Słowiak 1 – Maja Janusz 2, Aleksandra Popow 2.

Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 7:7 (3:6) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 3, Ewelina Biber 2, Kamila Kuś 1, Gabriela Salachna 1 – Karolina Felbór 3, Marta Grajcarek 3, Kamila Legień 1.

 


Tabela (mecze, punkty, bramki zdobyte - stracone)

1. GimBystra..............................................14.....24....134-48

2. ŻAPN Żywiec............................................14.....23.....113-40

3. Żywiec....................................................12.....22......94-44

4. Łękawica................................................13.....21.....132-37

5. Łodygowice............................................13.....21.....100-43

6. Twardorzeczka.......................................14.....19.....104-47

7. Rajcza.....................................................13....16......88-58

8. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała...........13.....15......74-57

9. Węgierska Górka....................................12.....12......75-59

10. PTG Sokół w Gminie Czernichów.......13.....11......72-88

11. Ujsoły...................................................13.....10......42-85

12. Wieprz..................................................14.....8......71-100

13. Milówka...............................................14.....8......41-93

14. Ślemień................................................13.....6......19-113

15. Koszarawa............................................13.....4.......16-92

16. Gilowice...............................................12.....0.......8-112

17. Świnna..................................................14....-1.......23-110

 

 

TWARDORZECZKA – 10 LISTOPADA

Świnna – Wieprz 4:10 (2:7) - bramki: Anna Jarmusz 2, Katarzyna Widuch 1, Zuzanna Wróbel 1 – Marzena Jeleśniańska 3, Martyna Borowińska 2, Klaudia Kupczak 2, Karolina Kłusak 1, Magdalena Misiarz 1, Katarzyna Satława 1.

Koszarawa – Węgierska Górka 0:8 (0:2) - bramki: Bożena Pranschke 2, Dominika Urlich 2, Iga Bierońska 1, Elżbieta Mieszczak 1, Eliza Stańco 1, Agnieszka Trond 1.

Świnna – Ujsoły 4:4 (3:1) – bramki: Anna Jarmusz 2, Zuzanna Wróbel 2 - Agnieszka Biber 1, Agnieszka Kręcichwost 1, Kamila Kuś 1, Angelika Łabas 1.

Koszarawa – Wieprz 2:7 (1:3) – bramki: Weronika Gancarz 1, Marta Kamińska 1 – Karolina Kłusak 2, Martyna Borowińska 1, Patrycja Hulbój 1, Marzena Jeleśniańska 1, Klaudia Kupczak 1, Sylwia Marek 1.

GimBystra – Świnna 16:2 (10:1) – bramki: Magdalena Kubańda 5, Dominika Pach 4, Agnieszka Knapik 2, Iwona Marek 2, Anna Cholewiak 1, Beata Godula 1, Joanna Harat 1 - Anna Jarmusz 1, Diana Rusin 1.

Ujsoły – Wieprz 6:2 (4:1) – bramki: Agnieszka Kręcichwost 4, Ewelina Biber 2 – Judyta Binda 1, Klaudia Kupczak 1.

Łodygowice – GimBystra 6:12 (4:6) – bramki: Sara Barcik 2, Klaudia Gruszecka 2, Dominika Słowiak 1, Agnieszka Wojtyła 1 – Magdalena Kubańda 5, Joanna Harat 3, Dominika Pach 2, Anna Cholewiak 1, Katarzyna Szewczyk 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 4:9 (2:1) – bramki: Agnieszka Harat 2, Marta Grajcarek 1, Magdalena Pietraszko 1 - Iga Bierońska 4, Bożena Pranschke 2, Elżbieta Mieszczak 1, Eliza Stańco 1, Dominika Urlich 1.

Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 3:7 (2:3) – bramki: Agnieszka Biber 1, Agnieszka Kręcichwost 1, Kamila Kuś 1 – Agnieszka Wichary 4, Katarzyna Marek 3.

Koszarawa – Żywiec 2:11 (1:4) – bramki: Barbara Chrząszcz 1, Barbara Tlałka 1 - Dorota Mikołajek 6, Aleksandra Nowak 3, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Zarzecka 1.

Łodygowice – Świnna 14:0 (7:0) – bramki: Sara Barcik 8, Klaudia Gruszecka 2, Ewelina Nikiel 2, Katarzyna Loranc 1, Dominika Słowiak 1.

GimBystra – Wieprz 10:4 (6:1) – bramki: Magdalena Kubańda 4, Dominika Pach 2, Katarzyna Szewczyk 2, Joanna Kręcichwost 1, Agnieszka Knapik 1 - Judyta Binda 4.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec 2:8 (1:5) – bramki: Karolina Felbór 1, Marta Grajcarek 1 – Magdalena Jasiewicz 2, Kinga Marcjasz 2, Angelika Dziedzic 1, Dorota Mikołajek 1, Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Zarzecka 1.

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 4:4 (2:0) – bramki: Marlena Staszek 3, Kamila Janota 1 – Zuzanna Jureczko 3, Katarzyna Marek 1.

Gilowice – Węgierska Górka 1:13 (1:6) – bramki: Klaudia Socha 1 - Iga Bierońska 9, Dominika Urlich 2, Katarzyna Biegun 1, Bożena Pranschke 1.

ŻAPN Żywiec – Łodygowice 6:3 (2:2) – bramki: Sylwia Libionka 3, Anna Ficoń 2, Justyna Duraj 1 – Sara Barcik 1, Klaudia Gruszecka 1, Ewelina Nikiel 1.

Twardorzeczka – Milówka 11:2 (8:0) – bramki: Kamila Janota 3, Beata Skupień 3, Monika Sadlik 2, Katarzyna Bednarz 1, Aleksandra Stasica 1, Marlena Staszek 1 - Joanna Misiarz 1, Justyna Szczotka 1.

Łodygowice – Ślemień 16:0 (8:0) – bramki: Dominika Słowiak 9, Klaudia Gruszecka 4, Agnieszka Wojtyła 2, Sabina Słowiak 1.

GimBystra – Gilowice 10:1 (7:0) – bramki: Magdalena Korytkowska 3, Iwona Marek 2, Dominika Pach 2, Magdalena Kubańda 1, Martyna Kwaśna 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Klaudia Socha 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 5:6 (1:1) – bramki: Katarzyna Marek 3, Agnieszka Wichary 2 – Klaudia Hutyra 3, Magdalena Misiarz 1, Marta Stanik 1, Karolina Szczotka 1.

ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:3 (7:2) – bramki: Sylwia Libionka 4, Anna Ficoń 4, Justyna Duraj 3, Klaudia Sapeta 1, Karolina Skoczeń 1 - Marta Grajcarek 1, Agnieszka Harat 1, Kamila Legień 1.

Łękawica – Żywiec 7:8 (3:4) – bramki: Izabela Strzop 4, Magdalena Jasiewicz 3 - Dorota Mikołajek 4, Kinga Marcjasz 1, Aleksandra Nowak 1.

Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:10 (0:3) – bramki: Agnieszka Wichary 4, Anna Beruś 3, Katarzyna Marek 2, Zuzanna Jureczko 1.

Gilowice – Milówka 0:5 (0:2) – bramki: Joanna Misiarz 5.

Łękawica – Twardorzeczka 8:3 (5:2) – bramki: Katarzyna Duda 2, Agnieszka Rodak 2, Izabela Strzop 2, Magdalena Jasiewicz 1, Kinga Starypan 1 – Beata Skupień 2, Kamila Janota 1.

Ślemień – Żywiec 0:12 (0:5) – bramki: Dorota Mikołajek 5, Aleksandra Nowak 3, Aleksandra Zarzecka 3, Angelika Dziedzic 1.

ŻAPN Żywiec - Milówka 9:0 (6:0) – bramki: Sylwia Libionka 6, Anna Ficoń 2, Justyna Duraj 1.

Gilowice – Rajcza 0:14 (0:10) – bramki: Marta Stanik 4, Karolina Szczotka 3, Klaudia Hutyra 2, Magdalena Misiarz 1, Dominika Cokot 1, Dominika Grzegorzek 1, Natalia Hutyra 1.

Ślemień – Milówka 1:7 (0:2) – bramki: Kamila Tomiczek 1 – Joanna Misiarz 4, Kinga Jurczak 1, Justyna Szczotka 1, Lidia Wiercigroch 1.

Łękawica – Rajcza 10:3 (5:1) – bramki: Katarzyna Duda 3, Izabela Strzop 3, Agnieszka Rodak 2, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Mrózek 1 – Karolina Szczotka 2, Magdalena Misiarz 1.

 


Tabela (mecze, punkty, bramki zdobyte - stracone)

1. GimBystra..................................11.....18.....92-42

2. Żywiec.......................................10.....18......78-35

3. ŻAPN Żywiec................................10.....17.....79-31

4. Łękawica....................................9.....15.....84-28

5. Łodygowice................................10.....15.....77-34

6. Twardorzeczka............................10.....13.....66-36

7. Węgierska Górka.........................10.....12......66-39

8. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała....10.....11......58-37

9. Rajcza......................................10....10......59-50

10. PTG Sokół w Gminie Czernichów...10.....8......51-66

11. Ujsoły.......................................10.....7......31-70

12. Wieprz......................................10.....6......53-63

13. Milówka.....................................10.....6......29-66

14. Ślemień....................................10.....6......12-73

15. Koszarawa.................................9.....4.......12-45

16. Gilowice.....................................10.....0.......8-85

17. Świnna......................................11....-1.......16-79


MILÓWKA – 13 PAŹDZIERNIKA

Łodygowice – Rajcza 4:4 (2:2) - bramki: Sara Barcik 1, Barbara Czernek 1, Dominika Słowiak 1, Katarzyna Wisła 1 - Klaudia Hutyra 2, Karolina Szczotka 2.

ŻAPN Żywiec – Ujsoły 8:0 (3:0) - bramki: Sylwia Libionka 3, Klaudia Kamińska 2, Patrycja Puchacz 1, Wioleta Radecka 1, Justyna Sromek 1.

Łodygowice – Milówka 3:1 (3:0) - bramki: Sara Barcik 1, Katarzyna Wisła 1, Agnieszka Wojtyła 1 - Joanna Misiarz 1.

ŻAPN Żywiec – GimBystra 7:2 (3:0) - bramki: Sylwia Libionka 3, Patrycja Puchacz 2, Anna Ficoń 1, Justyna Sromek 1 - Magdalena Kubańda 1, Katarzyna Szewczyk 1.

Żywiec – Rajcza 8:4 (4:0) - bramki: Dorota Mikołajek 5, Kinga Marcjasz 2, Aleksandra Zarzecka 1 - Klaudia Hutyra 3, Marta Stanik 1.

Łodygowice – Ujsoły 10:3 (5:2) - bramki: Sara Barcik 7, Katarzyna Wisła 2, Barbara Czernek 1 - Ewelina Biber 1, Kamila Kuś 1, Aneta Majkowska 1.

ŻAPN Żywiec – Żywiec 3:6 (1:3) - bramki: Sylwia Libionka 2, Klaudia Kamińska 1 - Kinga Marcjasz 2, Dorota Mikołajek 2, Magdalena Jasiewicz 1, Aleksandra Zarzecka 1.

GimBystra – Milówka 4:3 (0:2) - bramki: Magdalena Kubańda 2, Joanna Harat 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Joanna Misiarz 3.

Twardorzeczka – Ujsoły 14:1 (5:0) - bramki: Beata Skupień 5, Katarzyna Bednarz 3, Kamila Janota 3, Aleksandra Łyszczek 1, Monika Sadlik 1, Marlena Staszek 1 - Natalia Wolna 1.

GimBystra – Żywiec 6:8 (4:4) - Magdalena Kubańda 3, Joanna Harat 1, Dominika Pach 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Angelika Dziedzic 3, Kinga Marcjasz 2, Dorota Mikołajek 2, Aleksandra Zarzecka 1.

ŻAPN Żywiec – Rajcza 6:6 (3:3) - bramki: Sylwia Libionka 3, Patrycja Puchacz 2, Anna Ficoń 1 - Karolina Szczotka 3, Klaudia Hutyra 2, Marta Stanik 1.

Świnna – Rajcza 0:7 - walkower.

Koszarawa – Milówka 0:2 (0:0) - bramki: Joanna Misiarz 2.

Świnna – Węgierska Górka 0:7 - walkower.

Twardorzeczka – Wieprz 5:2 (2:1) - bramki: Kamila Janota 2, Monika Sadlik 1, Beata Skupień 1, Marlena Staszek 1 - Judyta Binda 1, Karolina Kłusak 1.

Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko – Biała 3:3 (1:0) - bramki: Magdalena Jasiewicz 1, Kamila Magiera 1, Anna Mrózek 1 - Anna Beruś 1, Katarzyna Marek 1, Oliwia Mikrut 1.

Twardorzeczka – Węgierska Górka 10:3 (4:2) - bramki: Marlena Staszek 4, Beata Skupień 3, Kamila Janota 2, Katarzyna Bednarz 1 - Dominika Juraszek 2, Kinga Motyka 1.

Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko – Biała 0:12 (0:5) - bramki: Maja Janusz 3, Katarzyna Marek 3, Oliwia Mikrut 3, Anna Beruś 2, Adrianna Mrowiec 1.

GimBystra – Węgierska Górka 5:3 (0:2) - bramki: Katarzyna Szewczyk 2, Joanna Harat 1, Magdalena Kubańda 1, Natalia Szymala 1 - Kinga Motyka 3.

Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:7 - walkower.

Koszarawa – Gilowice 2:0 (2:0) - bramki: Kinga Kamińska 1, Dagmara Kimla 1.

Łękawica – Świnna 7:0 - walkower.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko – Biała 1:8 (0:2) - bramki: Marta Grajcarek 1 - Anna Beruś 3, Katarzyna Marek 3, Maja Janusz 1, Oliwa Mikrut 1.

Twardorzeczka – Ślemień 7:0 (3:0) - bramki: Katarzyna Bednarz 2, Beata Skupień 2, Marlena Staszek 2, Kamila Janota 1.

Łękawica – Wieprz 8:4 (3:0) - bramki: Anna Mrózek 3, Agnieszka Rodak 3, Magdalena Jasiewicz 2 - Klaudia Kupczak 2, Judyta Binda 1, Karolina Kłusak 1.

Ślemień – Węgierska Górka 1:8 (1:3) - bramki: Ewelina Mazgaj 1 - Iga Bierońska 5, Dominika Urlich 2, Dominika Juraszek 1.

Koszarawa – PTG Sokół w Gminie Czernichów 0:7 (0:5) - bramki: Marta Grajcarek 4, Magdalena Pietraszko 2, Kinga Nawojowska 1.

Gilowice – Wieprz 3:14 (1:9) - bramki: Angelika Górna 2, Paulina Kurzyniec 1 - Judyta Binda 6, Karolina Kłusak 3, Klaudia Kupczak 3, Martyna Borowińska 1, Klaudia Marek 1.

Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 3:13 (1:7) - bramki: Ewelina Mazgaj 3 - Marta Grajcarek 5, Magdalena Pietraszko 3, Kamila Legień 2, Kinga Nawojowska 2, Agnieszka Harat 1.


Tabela (mecze, punkty, bramki zdobyte - stracone)

1. Łękawica....................................6.....11.....59-14

2. ŻAPN Żywiec................................7.....11.....51-25

3. Łodygowice.................................6.....11.....38-16

4. Twardorzeczka............................7.....10.....48-22

5. GimBystra..................................7.....10.....44-29

6. Żywiec.......................................5.....8......32-24

7. PTG Sokół w Gminie Czernichów....6.....8......42-36

8. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała....5.....7......32-17

9. Węgierska Górka.........................7.....6......36-34

10. Rajcza......................................7.....6......36-35

11. Ślemień....................................6.....6......11-28

12. Koszarawa.................................6.....4.......8-19

13. Ujsoły.......................................7.....4......22-53

14. Wieprz......................................6.....2......30-41

15. Milówka.....................................6.....2......15-45

16. Gilowice.....................................6.....0.......6-43

17. Świnna......................................7....-2.......6-35


ŁĘKAWICA – 15 WRZEŚNIA


Koszarawa - Świnna 4:2 (3:1) - bramki: Kamila Juraszek 3, Barbara Chrząszcz 1 - Marta Urbaniec 1, Katarzyna Widuch 1.

 

Ślemień - Gilowice 4:0 (2:0) - bramki: Ewelina Mazgaj 2, Karolina Gibas 1, Kamila Tomiczek 1.

 

Koszarawa - Ujsoły 2:6 (0:2) - bramki: Kamila Juraszek 1, Barbara Pająk 1 - Agnieszka Kręcichwost 2, Agnieszka Biber 1, Martyna Biber 1, Karolina Ciapka 1, Natalia Wolna 1.

 

Ślemień - Świnna 1:0 (0:0) - bramka: Kamila Tomiczek 1.

 

Gilowice - Ujsoły 1:7 (1:3) - bramki: Klaudia Socha 1 - Aneta Majkowska 4, Ewelina Biber 3.

 

Koszarawa - Ślemień 0:2 (0:2) - bramki: Ewelina Mazgaj 2.

 

Świnna - Gilowice 4:2 (3:1) - bramki: Anna Jarmusz 2, Marta Urbaniec 2 - Angelika Górna 1, Dagmara Kastelik 1.

 

Łękawica - Ujsoły 8:1 (7:1) - bramki: Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 2, Anna Mrózek 2, Martyna Barcik 1, Izabella Strzop 1 - Karolina Ciapka 1.

 

Łodygowice - Twardorzeczka 4:3 (2:1) - bramki: Sara Barcik 3, Agnieszka Wojtyła 1 - Beata Skupień 2, Patrycja Wiatr 1.

 

GimBystra - Ujsoły 10:4 (8:1) - bramki: Katarzyna Szewczyk 4, Dominika Pach 2, Weronika Greń 1, Joanna Harat 1, Martyna Kwaśna 1, Natalia Szymala 1 - Agnieszka Kręcichwost 2, Karolina Ciapka 1, Karolina Szczotka 1.

 

Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:3 (2:2) - bramki: Magdalena Jasiewicz 6, Katarzyna Duda 3, Anna Mrózek 2, Izabella Strzop 2 - Marta Grajcarek 3.

 

Twardorzeczka - GimBystra 2:8 (1:3) - bramki: Beata Kryszyłowicz 1, Beata Skupień 1 - Dominika Pach 4, Magdalena Kubańda 2, Joanna Harat 1, Katarzyna Szewczyk 1.

 

Łodygowice - PTG Sokół w Gminie Czernichów 7:2 (6:1) - bramki: Agnieszka Wojtyła 3, Sara Barcik 2, Barbara Czernek 1, Aleksandra Jochemczyk 1 - Marta Grajcarek 1, Monika Halemska 1.

 

ŻAPN Żywiec - Węgierska Górka 9:6 (4:2) - bramki: Patrycja Puchacz 4, Sylwia Libionka 2, Klaudia Kamińska 2, Justyna Sromek 1 - Elżbieta Mieszczak 3, Bożena Pranschke 3.

 

Twardorzeczka - Rajcza 7:4 (4:1) - bramki: Kamila Janota 2, Beata Skupień 2, Marlena Staszek 2, Beata Kryszyłowicz 1 - Marta Stanik 2, Klaudia Hutyra 1, Magdalena Misiarz 1.

 

Łodygowice - Wieprz 10:3 ( 8:2) - bramki: Sara Barcik 5, Katarzyna Wisła 2, Klaudia Gruszecka 1, Aleksandra Jochemczyk 1, Agnieszka Wojtyła 1 - Judyta Binda 2, Patrycja Hulbój 1.

 

Łękawica - Milówka 20:3 (10:1) - bramki: Katarzyna Duda 7, Anna Mrózek 5, Izabella Strzop 4, Magdalena Jasiewicz 2, Kamila Magiera 1, Kinga Starypan 1 - Joanna Misiarz 3.

 

GimBystra - Rajcza 9:2 (4:1) - bramki: Magdalena Kubańda 5, Dominika Pach 3, Joanna Harat 1 - Klaudia Hutyra 1, Karolina Szczotka 1.

 

ŻAPN Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 11:5 (5:3) - bramki: Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 3, Klaudia Sapeta 2, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Zadora 1 - Kinga Klimek 3, Anna Beruś 1, Justyna Chełstowska 1.

 

Żywiec - Wieprz 5:4 (1:2) - bramki: Aleksandra Nowak 2, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Zarzecka 1, Anna Zarzecka 1 -Judyta Binda 2, Martyna Borowińska 1, Klaudia Kupczak 1.

 

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Milówka 9:5 (6:3) - bramki: Marta Grajcarek 5, Monika Halemska 2, Magdalena Itzenthaler 1, Joanna Sermak 1 - Joanna Misiarz 4, Patrycja Grygny 1.

 

Żywiec - Węgierska Górka 5:7 (4:4) - bramki: Aleksandra Nowak 3, Angelika Dziedzic 1, Wioletta Świergosz 1 - Iga Bierońska 3, Elżbieta Mieszczak 2, Bożena Pranschke 1, Eliza Stańco 1.

 

ŻAPN Żywiec - Wieprz 10:3 (6:1) - bramki: Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 2, Patrycja Zadora 2, Klaudia Suwaj 1, Dominika Zawiślan 1 - Judyta Binda 2, Klaudia Kupczak 1.

 

Węgierska Górka - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2:4 (2:2) - bramki: Elżbieta Mieszczak 1, Bożena Pranschke 1 - Maja Janusz 3, Oliwia Mikrut 1.

 

Milówka - Rajcza 1:9 (1:2) - bramki: Joanna Misiarz 1 - Marta Stanik 4, Klaudia Hutyra 3, Dominika Cokot 1, Karolina Szczotka 1.

 

Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 (walkower)

 


Tabela (mecze, punkty, bramki zdobyte - stracone)

 

1. Łękawica................................................3.....6.....41-7

2. GimBystra..............................................3.....6.....27-8

3. ŻAPN Żywiec...........................................3.....6.....30-14

4. Łodygowice.............................................3.....6.....21-8

5. Ślemień.................................................3.....6.....7-0

6. Ujsoły....................................................4.....4.....18-21

7. Żywiec....................................................2.....2.....10-11

8. Świnna...................................................3.....2.......6-7

9. Rajcza....................................................3.....2.....15-17

10. Węgierska Górka...................................3.....2.....15-18

11. Twardorzeczka.......................................3.....2.....12-16

12. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała...............2.....2......9-13

13. Koszarawa.............................................3.....2......6-10

14. PTG Sokół w Gminie Czernichów................3.....2.....14-25

15. Gilowice.................................................3.....0.......3-15

16. Wieprz..................................................3.....0......10-25

17. Milówka.................................................3.....0.......9-38