Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2011/2012

 


1. Łękawica 24 44 182-87 - mistrz PODBESKIDZIA

2. ŻAPN Żywiec 24 41 216-102

3. Jeleśnia 24 32 150-107

4. Łodygowice 24 31 162-104

5. Twardorzeczka 24 30 135-82

6. Gimnazjum Bystra 24 30 149-109

7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 24 27 146-118

8. Żywiec 24 24 125-126

9. Rajcza 24 18 123-146

10. Węgierska Górka 24 16 74-113

11. Wieprz 24 8 82-195

12. Milówka 24 7 75-180

13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 24 6 90-237


WĘGIERSKA GÓRKA – 14 KWIETNIA


Łodygowice – Gimnazjum Bystra 7-7 (4-4)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 3, Barbara Czernek 2, Katarzyna Wisła 1, Dominika Słowiak 1 - Magdalena Kubańda 4, Dominika Pach 2, Joanna Harat 1.

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka 4-3 (3-2)
Strzelcy bramek: Maja Janusz 4 - Maria Jurasz 1, Elżbieta Mieszczak 1, Kinga Motyka 1.

 

Łodygowice – ŻAPN Żywiec 3-8 (1-4)
Strzelcy bramek: Sara Barcik1, Barbara Czernek 1, Agnieszka Wojtyła 1 - Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1, Ewa Wróbel 1, Klaudia Wróbel 1.

 

Jeleśnia – Gimnazjum Bystra 5-8 (2-2)
Strzelcy bramek: Karolina Byrtek 2, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1, Anna Klimczak 1 - Katarzyna Szewczyk 4, Dominika Pach 3, Joanna Harat 1.

 

Łękawica – Żywiec 6-1 (5-0)
Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 5, Katarzyna Duda 1 - Dorota Mikołajek 1.

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Łękawica 5-8 (1-4)
Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 3, Maja Janusz 2 - Katarzyna Duda 3, Martyna Barcik 1, Magdalena Jasiewicz 1, Kamila Magiera 1, Agnieszka Rodak 1 i Anna Tomiczek 1.

 

Żywiec – ŻAPN Żywiec 1-8 (1-6)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 1 - Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1, Ewa Wróbel 1.

 

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 4-4 (2-1)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 2, Ilona Barcik 1, Kamila Legień 1 - Karolina Kłusak 2, Judyta Binda 1, Anna Sanetra 1.

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec 5-8 (1-4)
Strzelcy bramek: Maja Janusz 3, Anna Beruś 1, Katarzyna Marek 1 - Sylwia Libionka 4, Anna Ficoń 2, Patrycja Puchacz 1, Klaudia Wróbel 1.

 

Łękawica – Węgierska Górka 2-0 (1-0)
Strzelcy bramek: Katarzyna Duda 2.

 

Jeleśnia – Milówka 5-4 (2-1)
Strzelcy bramek: Kamila Białecka 2, Gabriela Gołek 1, Dagmara Jurys 1, Magdalena Mędrala 1 - Joanna Misiarz 2, Ewelina Szczotka 2.

 

Twardorzeczka – Wieprz 10-4 (5-3)
Strzelcy bramek: Zuzanna Pietraszko 3, Beata Kryszyłowicz 2, Katarzyna Bednarz 1, Monika Sadlik 1, Beata Skupień 1, Marlena Staszek 1, Patrycja Wiatr 1 - Judyta Binda 2, Anna Sanetra 2.

 

Węgierska Górka – Rajcza 7-1 (3-0)
Strzelcy bramek: Iga Bierońska 3, Elżbieta Mieszczak 3, Bożena Pranschke 1- Magdalena Misiarz 1.

 

Twardorzeczka – Milówka 7-2 (2-1)
Strzelcy bramek: Katarzyna Bednarz 2, Zuzanna Pietraszko 2, Beata Kryszyłowicz 1, Marlena Staszek 1, Patrycja Wiatr 1 - Ewelina Szczotka 2.

 

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 6-7 (3-4)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 2, Kamila Legień 2, Martyna Kliś 1, Magdalena Pietraszko 1 - Anna Ficoń 2, Magdalena Misiarz 2, Dominika Grzegorzek 1, Klaudia Hutyra 1, Marta Stanik 1.

 


WIEPRZ - 24 III

Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 11:6 (2:5)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 6, Katarzyna Szewczyk 3, Anna Cholewiak 1, Kinga Jamróz 1 – Marta Grajcarek 4, Agnieszka Harat 2.

Węgierska Górka – Łodygowice 4:9 (4:5)
Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 2, Bożena Pranschke 1, Eliza Stańco 1 – Sara Barcik 2, Dominika Słowiak 2, Katarzyna Wisła 2, Barbara Czernek 1, Monika Rabka 1, Agnieszka Wojtyła 1.

Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra 4:7 (2:3)
Strzelcy bramek: Beata Skupień 3, Patrycja Wiatr 1 - Katarzyna Szewczyk 3, Dominika Pach 2, Kinga Jamróz 1, Iwona Marek 1.

Węgierska Górka – Wieprz 7:4 (2:2)
Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 4, Iga Bierońska 3 – Anna Sanetra 3, Judyta Binda 1.

Gimnazjum Bystra – Żywiec 4:8 (1:5)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 2, Katarzyna Szewczyk 2 – Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Zarzecka 2, Kinga Marcjasz 1, Aleksandra Studencka 1.

Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 6:5 (2:3)
Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 3, Iga Bierońska 2, Eliza Stańco 1 – Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Patrycja Puchacz 1.

Twardorzeczka – Żywiec 3:5 (1:2)
Strzelcy bramek: Beata Skupień 2, Wioletta Mizia 1 – Dorota Mikołajek 3, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Zarzecka 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 2:13 (0:5)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 1, Magdalena Pietraszko 1 – Sylwia Libionka 5, Patrycja Puchacz 5, Anna Ficoń 1, Klaudia Kamińska 1, Klaudia Wróbel 1.

Łodygowice – Rajcza 7:8 (3:3)
Strzelcy bramek: Dominika Słowiak 3, Barbara Czernek 2, Sara Barcik 1, Katarzyna Wisła 1 - Karolina Szczotka 3, Dominika Cokot 1, Anna Ficoń 1, Magdalena Misiarz 1, Patrycja Piecuch 1, Marta Stanik 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 11:1 (7:0)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 8, Monika Halemska 1, Agnieszka Harat 1, Kamila Legień 1 - Sylwia Olber 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz 6:5 (4:1)
Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 3, Maja Janusz 2, Anna Beruś 1 – Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1, Klaudia Kupczak 1, Anna Sanetra 1.

Łodygowice – Milówka 9:1 (5:0)
Strzelcy bramek: Agnieszka Wojtyła 2, Sara Barcik 1, Ewelina Nikiel 1, Monika Rabka 1, Dominika Słowiak 1, Katarzyna Wisła 1, Maria Worek 1, Patrycja Żur 1 - Joanna Misiarz 1.

ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 7:10 (2:5)
Strzelcy bramek: Sylwia Libionka 4, Anna Ficoń 1, Partrycja Puchacz 1, Klaudia Wróbel 1 - Dagmara Jurys 3, Anna Klimczak 3, Magdalena Mędrala 2, Monika Kamińska 1, Jagoda Waluś 1.

Twardorzeczka – Łękawica 3:5 (2:3)
Strzelcy bramek: Marlena Staszek 3 – Anna Mrózek 2, Katarzyna Duda 1, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Tomiczek 1.

Żywiec – Wieprz 8:2 (4:2)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 3, Aleksandra Studencka 3, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1 - Anna Sanetra 2.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza 5:4 (1:4)
Strzelcy bramek: Zuzanna Jureczko 2, Anna Beruś 1, Maja Janusz 1, Katarzyna Marek 1 - Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka 9:0 (5:0)
Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 3, Anna Beruś 2, Maja Janusz 2, Monika Bednarek 1, Zuzanna Jureczko 1.

Łękawica – Rajcza 6:4 (4:1)
Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 4, Wioletta Błachut 1, Anna Mrózek 1 - Marta Stanik 2, Karolina Szczotka 2.

Jeleśnia – Wieprz 10:3 (3:3)
Strzelcy bramek: Monika Kamińska 4, Anna Klimczak 2, Kamila Białecka 1, Karolina Byrtek 1, Dagmara Jurys 1, Magdalena Mędrala 1 – Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1.

Łękawica – Milówka 11:3 (6:1)
Strzelcy bramek: Katarzyna Duda 3, Anna Mrózek 3, Agnieszka Rodak 3, Marzena Oślak 1, Anna Tomiczek 1 - Joanna Misiarz 2, Aleksandra Witos 1.

Rajcza – Jeleśnia 4:8 (1:5)
Strzelcy bramek: Marta Stanik 2, Dominika Grzegorzek 1, Karolina Szczotka 1 – Magdalena Mędrala 3, Karolina Byrtek 2, Monika Kamińska 2, Anna Klimczak 1.

1. Łękawica 21 38 166-81
2. ŻAPN Żywiec 21 35 192-93
3. Łodygowice 22 30 152-89
4. Jeleśnia 22 30 140-95
5. Gimnazjum Bystra 22 27 134-97
6. Twardorzeczka 22 26 118-76
7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 21 25 132-99
8. Żywiec 22 24 123-112
9. Rajcza 22 16 115-133
10. Węgierska Górka 21 12 63-107
11. Milówka 22 7 69-168
12. Wieprz 22 7 74-181
13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 22 5 80-226

 

ŻYWIEC - 26 II

Towarzyszki o Prosiaczka:

Wieprz – Świnna 2:2 (2:1) – karne 2:0

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt 2011/2012

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:0 (5:0)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 4, Katarzyna Wisła 4, Agnieszka Wojtyła 2, Zofia Dłutek 1, Klaudia Gruszecka 1, Dominika Słowiak 1.

Jeleśnia – Węgierska Górka 6:0 (4:0)
Strzelcy bramek: Dagmara Jurys 3, Kamila Białecka 1, Anna Klimczak 1, Jagoda Waluś 1.

Łodygowice – Twardorzeczka 1:7 (1:4)
Strzelcy bramek: Dominika Słowiak 1 -

Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:3 (6:0)
Strzelcy bramek: Karolina Byrtek 3, Dagmara Jurys 3, Anna Klimczak 3, Marta Czul1, Gabriela Gołek 1, Magdalena Mędrala 1, Monika Kamińska 1 - Marta Grajcarek 3.

Gimnazjum Bystra – Węgierska Górka 7:4 (4:2)
Strzelcy bramek: - Elżbieta Mieszczak 2, Iga Bierońska 1, Eliza Stańco 1.

Jeleśnia – Twardorzeczka 3:2 (0:1)
Strzelcy bramek: Dagmara Jurys 3 -

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PTG Sokół w Gminie Czernichów 10:1 (4:0)
Strzelcy bramek: Alina Bialik 5, Barbara Koim 2, Anna Beruś 1, Dominika Socha 1, Zuzanna Jureczko 1 - Marta Grajcarek 1.

Milówka– Węgierska Górka 3:3 (1:1)
Strzelcy bramek: Ewelina Szczotka 3 - Elżbieta Mieszczak 2, Eliza Stańco 1.

Wieprz – Łodygowice 4:9 (1:5)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 2, Anna Sanetra 2 – Katarzyna Wisła 4, Dominika Słowiak 2, Sara Barcik 1, Barbara Czernek 1, Zofia Dłutek 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Żywiec 11:5 (6:2)
Strzelcy bramek: Alina Bialik 3, Aleksandra Popow 3, Anna Beruś2, Barbara Koim 2, Dominika Socha 1 - Dorota Mikołajek 2, Aleksandra Nowak 2, Aleksandra Zarzecka 1.

Rajcza – Twardorzeczka 3:2 (1:2)
Strzelcy bramek: Karolina Szczotka 2, Magdalena Misiarz 1 -

Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 14:6 (8:6)
Strzelcy bramek: Angelika Dziedzic 4, Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Nowak 3, Daria Caputa 1, Daria Mieszczak 1, Aleksandra Studencka 1 – Marta Grajcarek 4, Monika Halemska 2.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łodygowice 8:5 (3:3)
Strzelcy bramek: Alina Bialik 4, Barbara Koim 2, Aleksandra Popow 2 - Barbara Czernek 2, Sara Barcik 1, Dominika Słowiak 1, Katarzyna Wisła 1.

Żywiec – Milówka 7:5 (2:5)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 4, Angelika Dziedzic 2, Anna Błachut 1 – Ewelina Szczotka 5.

Gimnazjum Bystra – Łękawica 3:5 (2:4)
Strzelcy bramek: Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 2, Anna Mrózek 1.

Wieprz – ŻAPN Żywiec 3:12 (1:7)
Strzelcy bramek: Anna Sanetra 2, Judyta Binda 1 – Patrycja Puchacz 4, Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Ewa Wróbel 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Sapeta 1.

Rajcza – Gimnazjum Bystra 6:7 (4:3)
Strzelcy bramek: Anna Ficoń 2, Marta Stanik 2, Magdalena Misiarz 1, Karolina Szczotka 1.

Milówka – ŻAPN Żywiec 0:13 (0:6)
Strzelcy bramek: Klaudia Kamińska 3, Sylwia Libionka 3, Patrycja Puchacz 3, Anna Ficoń 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Sapeta 1.

Wieprz – Łękawica 4:11 (1:4)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 3, Karolina Kłusak 1 – Katarzyna Duda 5, Magdalena Jasiewicz 3, Anna Mrózek 2, Wioletta Błachut 1.

Żywiec – Rajcza 6:6 (3:2)
Strzelcy bramek: Angelika Dziedzic 2, Aleksandra Studencka 2, Dorota Mikołajek 1, Aleksandra Nowak 1 – Marta Stanik 3, Magdalena Misiarz 1, Patrycja Piecuch 1, Karolina Szczotka 1.

Łękawica – ŻAPN Żywiec 5:5 (3:3)
Strzelcy bramek: Wioletta Błachut 2, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Mrózek 1, Agnieszka Rodak 1 – Sylwia Libionka 3, Klaudia Kamińska 1, Ewa Wróbel 1.

TABELA
1. ŻAPN Żywiec 18 33 167-75
2. Łękawica 18 32 144-71
3. Łodygowice 19 26 127-76
4. Twardorzeczka 19 26 108-59
5. Jeleśnia 19 24 92-60
6. Gimnazjum Bystra 19 23 112-79
7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 18 19 112-90
8. Żywiec 19 18 102-103
9. Rajcza 18 14 95-107
10. Węgierska Górka 18 8 46-89
11. Milówka 18 7 64-128
12. Wieprz 18 7 60-150
13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 19 3 61-201

 

 

 

ŁODYGOWICE - 14 I

Łękawica – Łodygowice 4-3 (1-0)
Strzelcy bramek: Anna Mrózek 3, Wioletta Błachut 1 – Dominika Słowiak 2, Ewelina Nikiel 1.

Żywiec – Jeleśnia 3-6 (2-2)
Strzelcy bramek: Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Studencka 1, Aleksandra Zarzecka 1 – Dagmara Jurys 2, Kamila Białecka 1, Monika Kamińska 1, Magdalena Mędrala 1, Jagoda Waluś 1.

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6-0 (1-0)
Strzelcy bramek: Zuzanna Pietraszko 2, Patrycja Wiatr 2, Kamila Janota 1, Monika Sadlik 1.

Łękawica – Jeleśnia 4-7 (2-3)
Strzelcy bramek: Izabela Strzop 2, Wioletta Błachut 1, Anna Tomiczek 1 – Magdalena Mędrala 3, Karolina Byrtek 2, Kamila Białecka 1, Monika Kamińska 1.

Łodygowice – Żywiec 12-2 (6-0)
Strzelcy bramek: Dominika Słowiak 4, Sara Barcik 3, Katarzyna Wisła 2, Barbara Czernek 1, Klaudia Gruszecka 1, Monika Rabka 1 – Angelika Dziedzic 1, Dorota Mikołajek 1.

Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 19-1 (12-1)
Strzelcy bramek: Anna Mrózek 9, Izabela Strzop 3, Anna Tomiczek 3, Martyna Barcik 2, Wioletta Błachut 1, Marzena Oślak 1 – Agnieszka Harat 1.

Jeleśnia – Łodygowice 4-8 (3-3)
Strzelcy bramek: Kamila Białecka 2, Karolina Byrtek 1, Jagoda Waluś 1 - Dominika Słowiak 3, Katarzyna Wisła 3, Sara Barcik 2.

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5-3 (2-3)
Strzelcy bramek: Marlena Staszek 2, Kamila Janota 1, Beata Kryszyłowicz 1, Beata Skupień 1 - Katarzyna Marek 1, Aleksandra Popow 1, Agnieszka Wichary 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 0-11 (0-6)
Strzelcy bramek: Iga Bierońska 6, Bożena Pranschke 3, Kinga Motyka 2.

Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 3-6 (1-2)
Strzelcy bramek: Karolina Byrtek 2, Anna Klimczak 1 – Katarzyna Marek 2, Aleksandra Popow 2, Anna Beruś 1, Zuzanna Jureczko 1.

Żywiec – Węgierska Górka 1-0 (0-0)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 1.

Twardorzeczka – ŻAPN Żywiec 2-8 (1-3)
Strzelcy bramek: Kamila Janota 1, Marlena Staszek 1 – Patrycja Puchacz 4, Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 1, Klaudia Wróbel 1.

Gimnazjum Bystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5-5 (4-2)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 4, Magdalena Kubańda 1 - Katarzyna Marek 2, Agnieszka Wichary 2, Anna Beruś 1.

Twardorzeczka – Węgierska Górka 2-2 (1-1)
Strzelcy bramek: Katarzyna Bednarz 1, Zuzanna Pietraszko 1 - Iga Bierońska 1, Eliza Stańco 1.

Wieprz – Gimnazjum Bystra 4-14 (3-6)
Strzelcy bramek: Anna Sanetra 2, Judyta Binda 1, Klaudia Marek 1 - Magdalena Kubańda 5, Dominika Pach 5, Joanna Harat 2, Katarzyna Szewczyk 2.

Rajcza – Milówka 10-2 (4-0)
Strzelcy bramek: Karolina Szczotka 4, Magdalena Misiarz 2, Marta Stanik 2, Dominika Grzegorzek 1, Klaudia Hutyra 1 - Joanna Misiarz 2.

Gimnazjum Bystra – ŻAPN Żywiec 4-7 (4-4)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 2, Joanna Harat 1, Magdalena Kubańda 1 - Sylwia Libionka 3, Klaudia Kamińska 2, Anna Ficoń 1, Ewa Wróbel 1.

Wieprz – Milówka 7-2 (2-1)
Strzelcy bramek: Anna Sanetra 4, Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1 - Joanna Misiarz 1, Sylwia Olber 1.

Rajcza – ŻAPN Żywiec 2-6 (1-5)
Strzelcy bramek: Magdalena Misiarz 1, Karolina Szczotka 1 - Ewa Wróbel 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Kamińska 1, Sylwia Libionka 1, Patrycja Puchacz 1.

Gimnazjum Bystra – Milówka 9-1 (3-1)
Strzelcy bramek: Joanna Harat 3, Magdalena Kubańda 3, Dominika Pach 3 - Joanna Misiarz 1.

Wieprz – Rajcza 3-6 (2-4)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 1, Karolina Kłusak 1, Katarzyna Satława 1 – Magdalena Misiarz 2, Karolina Szczotka 2, Patrycja Piecuch 1, Marta Stanik 1.

TABELA
1. ŻAPN Żywiec 15 28 137-67
2. Łękawica 15 27 123-59
3. Twardorzeczka 16 24 97-52
4. Łodygowice 15 22 99-57
5. Gimnazjum Bystra 16 19 95-64
6. Jeleśnia 16 18 70-55
7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 15 13 83-79
8. Żywiec 15 13 70-75
9. Rajcza 15 11 80-92
10. Węgierska Górka 15 7 39-73
11. Wieprz 15 7 49-118
12. Milówka 15 6 56-105
13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 15 3 51-151

 

 


CZERNICHÓW - 10 XII

Łodygowice – ŻAPN Żywiec 7-8 (4-3)
Strzelcy bramek: - Sara Barcik 3, Agnieszka Wojtyła 2, Paulina Duda 1, Katarzyna Wisła 1 - Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 3, Anna Ficoń 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka 7-0 (walkower)

Żywiec – ŻAPN Żywiec 6-12 (2-6)
Strzelcy bramek: Angelika Dziedzic 2, Dorota Mikołajek 2, Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Studencka 1 – Sylwia Libionka 6, Patrycja Puchacz 4, Anna Ficoń 2.

Łodygowice – Gimnazjum Bystra 6-4 (1-0)
Strzelcy bramek: Dominika Słowiak 3, Sara Barcik 1, Barbara Czernek 1, Katarzyna Wisła 1 - Katarzyna Szewczyk 2, Magdalena Kubańda 1, Dominika Pach 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec 8-11 (6-3)
Strzelcy bramek: Aleksandra Popow 6, Katarzyna Marek 2 – Anna Ficoń 4, Sylwia Libionka 3, Klaudia Wróbel 3, Patrycja Puchacz 1.

Łękawica – Węgierska Górka 7-0 (walkower)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 6-6 (3-4)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 4, Kamila Legień 2 – Judyta Binda 4, Anna Sanetra 2.

Jeleśnia – Gimnazjum Bystra 4-8 (2-5)
Strzelcy bramek: Karolina Byrtek 2, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1 – Magdalena Kubańda 3, Dominika Pach 3, Katarzyna Szewczyk 2.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 6-10 (2-6)
Strzelcy bramek: Kamila Legień 3, Kinga Nawojowska 3 – Karolina Szczotka 4, Magdalena Misiarz 3, Marta Stanik 2, Patrycja Piecuch 1.

Łękawica – Żywiec 8-3 (6-2)
Strzelcy bramek: Anna Mrózek 3, Magdalena Jasiewicz 2, Martyna Barcik 1, Wioletta Błachut 1, Katarzyna Duda 1 – Dorota Mikołajek 2, Aleksandra Nowak 1.

Jeleśnia – Milówka 8-6 (5-2)
Strzelcy bramek: Magdalena Mędrala 3, Karolina Byrtek 2, Anna Klimczak 2, Dagmara Jurys 1 – Ewelina Szczotka 3, Joanna Misiarz 2, Sylwia Olber 1.

Węgierska Górka – Rajcza 0-7 (walkower)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łękawica 7-10 (4-6)
Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 3, Aleksandra Popow 3, Zuzanna Jureczko 1 - Katarzyna Duda 4, Anna Mrózek 2, Anna Tomiczek 2, Magdalena Jasiewicz 1, Izabela Strzop 1.

Twardorzeczka – Wieprz 14-4 (7-1)
Strzelcy bramek: Kamila Janota 4, Zuzanna Pietraszko 4, Beata Kryszyłowicz 2, Marlena Staszek 2, Patrycja Wiatr 2 - Judyta Binda 3, Anna Sanetra 1.

Rajcza - Gimnazjum Bystra 7-7 (6-4)
Strzelcy bramek: Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 2, Dominika Grzegorzek 1, Patrycja Piecuch 1 - Dominika Pach 3, Magdalena Kubańda 2, Katarzyna Szewczyk 2.

Twardorzeczka – Milówka 8-4 (4-1)
Strzelcy bramek: Beata Skupień 3, Marlena Staszek 2, Kamila Janota 1, Beata Kryszyłowicz 1, Aleksandra Łyszczek 1 - Ewelina Szczotka 4.

TABELA
1. Łękawica 12 23 96-48
2. ŻAPN Żywiec 12 22 116-59
3. Twardorzeczka 12 19 82-39
4. Łodygowice 12 18 76-47
5. Gimnazjum Bystra 12 14 63-47
6. Jeleśnia 12 14 70-55
7. Żywiec 12 11 64-57
8. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 12 10 69-66
9. Rajcza 12 7 62-81
10. Milówka 12 6 51-79
11. Wieprz 12 5 35-96
12. Węgierska Górka 12 4 26-70
13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 12 3 50-115

 


TWARDORZECZKA - 5 XI 2011

Węgierska Górka – Łodygowice 2:4 (2:3)
Strzelcy bramek: Iga Bierońska 1, Elżbieta Mieszczak 1 - Sara Barcik 4.

Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 7:3 (1:1)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 3, Kinga Jamróz 1, Aneta Kras 1, Magdalena Kubańda 1, Natalia Szymala 1 - Marta Grajcarek 1, Magdalena Itzenthaler 1, Kamila Legień 1.

Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 5:8 (2:3)
Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 3, Eliza Stańco 2 - Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 2, Justyna Duraj 1, Anna Ficoń 1.

Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra 7:4 (3:1)
Strzelcy bramek: Kamila Janota 4, Katarzyna Bednarz 3 - Dominika Pach 2, Katarzyna Szewczyk 2.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 4:16 (2:7)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 2, Monika Halemska 1, Kamila Legień 1 - Patrycja Puchacz 5, Klaudia Kamińska 4, Justyna Duraj 3, Sylwia Libionka 3, Ewa Wróbel 1.

Twardorzeczka – Łękawica 5:5 (3:2)
Strzelcy bramek: Katarzyna Bednarz 2, Kamila Janota 1, Beata Kryszyłowicz 1, Marelna Staszek 1 - Magdalena Jasiewicz 3, Katarzyna Duda 1, Anna Mrózek 1.

Gimnazjum Bystra – Żywiec 3:3 (1:3)
Strzelcy bramek: Zuzanna Jaślanek 1, Dominika Pach 1, Katarzyna Szewczyk 1 - Aleksandra Studencka 2, Dorota Mikołajek 1.

Łodygowice – Rajcza 6:3 (3:0)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 2, Aleksandra Jochemczyk 1, Monika Rabka 1, Dominika Słowiak 1, Agnieszka Wojtyła 1- Marta Stanik 2, Anna Ficoń 1.

Węgierska Górka – Wieprz 5:3 (4:2)
Strzelcy bramek: Kinga Motyka 2, Eliza Stańco 2, Iga Bierońska 1 - Anna Sanetra 2, Judyta Binda 1.

Łodygowice – Milówka 3:2 (2:1)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 2, Monika Rabka 1 - Ewelina Szczotka 2.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza 8:2 (4:1)
Strzelcy bramek: Justyna Chełstwoska 2, Zuzanna Jureczko 2, Katarzyna Marek 2, Aleksandra Popow 2 - Martyna Milner 1, Teresa Stanik 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 5:7 (2:2)
Strzelcy bramek: Marta Grajcarek 2, Kinga Nawojowska 2, Agnieszka Harat 1 - Ewelina Szczotka 6, Joanna Misiarz 1.

Twardorzeczka – Żywiec 7:3 (3:1)
Strzelcy bramek: Kamila Janota 2, Aleksandra Łyszczek 2, Marlena Staszek 2, Beata Kryszyłowicz 1 - Angelika Dziedzic 1, Dorota Mikołajek 1, Aleksandra Studencka 1.

ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 11:6 (5:2)
Strzelcy bramek: Sylwia Libionka 4, Patrycja Puchacz 3, Justyna Duraj 1, Anna Ficoń 1, Klaudia Kamińska 1, Klaudia Wróbel 1 - Karolina Byrtek 3, Karolina Krzyżowska 3.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz 8:2 (4:0)
Strzelcy bramek: Aleksandra Popow 4, Justyna Chełstowska 2, Katarzyna Marek 2 - Judyta Binda 2.

Łękawica – Rajcza 11:4 (6:3)
Strzelcy bramek: Anna Mrózek 4, Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 2, Izabela Strzop 2, Agnieszka Rodak 1 - Patrycja Piecuch 2, Anna Ficoń 1, Marta Stanik 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka 11:5 (7:2)
Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 4, Zuzanna Jureczko 3, Justyna Chełstowska 2, Oliwia Mikrut 1, Aleksandra Popow 1 - Ewelina Szczotka 4, Joanna Misiarz 1.

Żywiec – Wieprz 2:4 (0:3)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 1, Aleksandra Studencka 1 - Anna Sanetra 3, Karolina Kłusak 1.

Rajcza – Jeleśnia 4:5 (1:3)
Strzelcy bramek: Marta Stanik 2, Anna Ficoń 1, Martyna Milner 1 - Karolina Byrtek 1, Gabriela Gołek 1, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1, Karolina Krzyżowska 1.

Łękawica – Milówka 6:5 (3:1)
Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 5, Katarzyna Duda 1 - Ewelina Szczotka 3, Joanna Misiarz 1, Sylwia Olber 1.

Jeleśnia – Wieprz 4:5 (1:3)
Strzelcy bramek: Karolina Byrtek 2, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1 - Judyta Binda 2, Patrycja Hulbój 2, Klaudia Marek 1.

TABELA
1. Łękawica 9 17 71-38
2. ŻAPN Żywiec 9 16 85-38
3. Łodygowice 10 16 63-35
4. Twardorzeczka 10 15 60-31
5. Jeleśnia 10 12 58-41
6. Żywiec 10 11 55-37
7. Gimnazjum Bystra 9 11 44-30
8. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 9 8 47-45
9. Milówka 10 6 41-63
10. Węgierska Górka 9 4 26-49
11. Wieprz 10 4 25-76
12. Rajcza 9 2 38-68
13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 10 2 38-99

 


KORBIELÓW - 1 X 2011

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:2 (7:0)
Strzelcy bramek: Katarzyna Wisła 4, Aleksandra Jochemczyk 2, Dominika Słowiak 2, Paulina Duda 1 – Marta Grajcarek 1, Kinga Nawojowska 1.

Jeleśnia – Węgierska Górka 6:5 (4:3)
Strzelcy bramek: Magdalena Mędrala 3, Anna Klimczak 2, Dagmara Jurys 1 – Iga Bierońska 3, Elżbieta Mieszczak 1, Bożena Pranschke 1.

Łodygowice – Twardorzeczka 4:3 (2:2)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 3, Dominika Słowiak 1 – Zuzanna Pietraszko 2, Beata Skupień 1.

Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 12:2 (7:0)
Strzelcy bramek: Dagmara Jurys 3, Anna Klimczak 3, Kamila Białecka 1, Monika Kamińska 1, Anna Klimas 1, Karolina Krzyżowska 1, Magdalena Mędrala 1, Klaudia Wróbel 1 – Agnieszka Harat 1, Marta Medwid 1.

Gimnazjum Bystra – Węgierska Górka 3:1 (1:0)
Strzelcy bramek: Katarzyna Szewczyk 2, Dominika Pach 1 – Elżbieta Mieszczak 1.

Jeleśnia – Twardorzeczka 4:5 (1:1)
Strzelcy bramek: Dagmara Jurys 2, Magdalena Mędrala 2 – Marlena Staszek 3, Kamila Janota 1, Zuzanna Pietraszko 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Żywiec 3:5 (3:1)
Strzelcy bramek: Aleksandra Popow 2, Anna Beruś 1 – Dorota Mikołajek 2, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Studencka 1.

Milówka– Węgierska Górka 4:8 (1:4)
Strzelcy bramek: Ewelina Szczotka 4 – Iga Bieronska 3, Elżbieta Mieszczak 3, Eliza Stańco 2.

Wieprz – Łodygowice 4:15 (2:9)
Strzelcy bramek: Anna Sanetra 3, Karolina Kłusak 1 – Sara Barcik 7, Dominika Słowiak 5, Aleksandra Jochemczyk 2, Katarzyna Wisła 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:1 (4:0)
Strzelcy bramek: Agnieszka Wichary 4, Natalia Chełstowska 3, Maja Janusz 2, Kinga Kuczek 2, Anna Beruś 1, Aleksandra Popow 1 - Agnieszka Harat 1.

Rajcza – Twardorzeczka 2:7 (2:4)
Strzelcy bramek: Anna Ficoń 1, Sylwia Marzec 1 – Kamila Janota 3, Marlena Staszek 2, Zuzanna Pietraszko 1, Beata Skupień 1.

Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 11:0 (6:0)
Strzelcy bramek: Aleksandra Studencka 4, Karina Kubica 3, Dorota Mikołajek 2, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łodygowice 4:9 (2:5)
Strzelcy bramek: Agnieszka Wichary 2, Natalia Chełstowska 1, Kinga Kuczek 1 – Sara Barcik 3, Dominika Słowiak 3, Barbara Czernek 1, Aleksandra Jochemczyk 1, Katarzyna Wisła 1.

Żywiec – Milówka 10:5 (6:2)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 5, Angelika Dziedzic 2, Karina Kubica 2, Daria Mieszczak 1 - Ewelina Szczotka 4, Joanna Misiarz 1.

Gimnazjum Bystra – Łękawica 2:5 (1:3)
Strzelcy bramek: Joanna Harat 1, Magdalena Kubańda 1 – Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 2, Wioletta Błachut 1.

Wieprz – ŻAPN Żywiec 3:9 (3:4)
Strzelcy bramek: Anna Sanetra 2, Patrycja Hulbój 1 – Anna Ficoń 3, Patrycja Puchacz 3, Klaudia Sapeta 2, Justyna Duraj 1.

Rajcza – Gimnazjum Bystra
- przełożony na 10 XII (Czernichów)

Milówka – ŻAPN Żywiec 1:11 (1:4)
Strzelcy bramek: Joanna Misiarz 1 – Patrycja Puchacz 5, Sylwia Libionka 3, Justyna Duraj 2, Anna Ficoń 1.

Wieprz – Łękawica 1:10 (0:5)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 1 – Magdalena Jasiewicz 5, Katarzyna Duda 2, Wioletta Błachut 2, Anna Mrózek 1.

Żywiec – Rajcza 11:3 (5:2)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 5, Angelika Dziedzic 4, Karina Kubica 1, Aleksandra Nowak 1 - Karolina Szczotka 3.

Łękawica – ŻAPN Żywiec 7:6 (4:2)
Strzelcy bramek: bramki: Anna Mrózek 4, Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 1 – Sylwia Libionka 3, Anna Ficoń 1, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1.

TABELA
1. Łękawica 6 12 49-24
2. ŻAPN Żywiec 6 10 50-23
3. Żywiec 7 10 47-23
4. Łodygowice 7 10 50-28
5. Jeleśnia 7 10 43-21
6. Twardorzeczka 7 10 41-19
7. Gimnazjum Bystra 6 8 30-17
8. Milówka 6 4 22-38
9. Rajcza 5 2 25-38
10. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 6 2 20-36
11. Węgierska Górka 6 2 14-34
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 7 2 26-69
13. Wieprz 6 0 11-57

 

 


ŁĘKAWICA – 10 IX 2011

Łękawica – Łodygowice 7:2 (4:0)
Strzelcy bramek: Katarzyna Duda 2, Anna Mrózek 2, Wioletta Błachut 1, Marzena Oślak 1, Izabela Strzop 1 - Sara Barcik 1, Dominika Słowiak 1.

Żywiec – Jeleśnia 1:4 (0:4)
Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 1 – Klaudia Wróbel 2, Gabriela Gołek 1, Magdalena Mędrala 1.

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:5 (4:1)
Strzelcy bramek: Zuzanna Pietraszko 3, Beata Skupień 2, Patrycja Wiatr 2, Katarzyna Bednarz 1, Aleksandra Łyszczek 1 - Marta Grajcarek 2, Kinga Nawojowska 2, Marta Waluś 1.

Łękawica – Jeleśnia 5:4 (2:1)
Strzelcy bramek: Anna Tomiczek 2, Wioletta Błachut 1, Katarzyna Duda 1, Anna Mrózek 1 – Dagmara Jurys 2, Anna Klimczak 1, Magdalena Mędrala 1.

Łodygowice – Żywiec 8:2 (5:1)
Strzelcy bramek: Sara Barcik 2, Barbara Czernek 2, Katarzyna Wisła 2, Justyna Fijak 1, Aleksandra Jochemczyk 1 – Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Studencka 1.

Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 15:9 (8:4)
Strzelcy bramek: Anna Tomiczek 6, Martyna Barcik 3, Katarzyna Duda 3, Izabela Strzop 2, Marzena Oślak 1 - Marta Grajcarek 4, Kamila Legień 2, Marta Waluś 2, Kinga Nawojowska 1.

Jeleśnia – Łodygowice 6:3 (4:1)
Strzelcy bramek: Magdalena Mędrala 4, Karolina Krzyżowska 1, Klaudia Wróbel 1 - Sara Barcik 2, Dominika Słowiak 1.

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 (walkower)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 7:0 (walkower)

Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 (walkower)

Żywiec – Węgierska Górka 7:0 (walkower)

Twardorzeczka – ŻAPN Żywiec 3:4 (1:1)
Strzelcy bramek: Kamila Janota 1, Beata Kryszyłowicz 1, Patrycja Wiatr 1 - Patrycja Puchacz 3, Anna Ficoń 1.

Gimnazjum Bystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 7:0 (walkower)

Twardorzeczka – Węgierska Górka 7:0 (walkower)

Wieprz – Gimnazjum Bystra 1:10 (0:8)
Strzelcy bramek: Judyta Binda – Magdalena Kubańda 3, Joanna Harat 1, Zuzanna Jaślanek 1, Aneta Kras 1, Dominika Pach 1, Katarzyna Szewczyk 1, Natalia Szymala 1, Aleksandra Wiewióra 1.

Rajcza – Milówka 4:5 (2:3)
Strzelcy bramek: Anna Ficoń 2, Karolina Szczotka 2 – Ewelina Szczotka 4, Angelika Lach 1.

Gimnazjum Bystra – ŻAPN Żywiec 3:6 (1:3)
Strzelcy bramek: Joanna Harat 1, Zuzanna Jaślanek 1, Magdalena Kubańda 1 - Patrycja Puchacz 3, Sylwia Libionka 2, Anna Ficoń 1.

Wieprz – Milówka 1:3 (1:1)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 1 – Angelika Lach 2, Joanna Misiarz 1.

Rajcza – ŻAPN Żywiec 6:14 (4:8)
Strzelcy bramek: Anna Ficoń 4, Marta Stanik 1, Karolina Szczotka 1 – Justyna Duraj 5, Patrycja Puchacz 5, Sylwia Libionka 4.

Gimnazjum Bystra – Milówka 5:4 (2:3)
Strzelcy bramek: Dominika Pach 2, Katarzyna Szewczyk 2, Aneta Kras 1 - Joanna Misiarz 3, Ewelina Szczotka 1.

Wieprz – Rajcza 1:10 (0:6)
Strzelcy bramek: Judyta Binda 1 – Karolina Szczotka 6, Dominika Cokot 2, Patrycja Piecuch 1, Marta Stanik 1.

TABELA
1. Twardorzeczka 4 6 26-9
2. Gimnazjum Bystra 4 6 25-11
3. Łękawica 3 6 27-15
4. ŻAPN Żywiec 3 6 24-12
5. Jeleśnia 4 6 21-9
6. Milówka 3 4 12-10
7. Rajcza 3 2 20-20
8. Łodygowice 3 2 13-15
9. Żywiec 3 2 10-12
10. PTG Sokół w Gminie Czernichów 3 2 21-24
11. Wieprz 3 0 3-23
12. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 3 0 0-21
-. Węgierska Górka 3 0 0-21


Klasyfikacja strzelczyń:

 


68 - Sylwia Libionka (ŻAPN Żywiec).

60 - Patrycja Puchacz (ŻAPN Żywiec).

52 - Dominika Pach (Gimnazjum Bystra).

49 - Sara Barcik (Łodygowice).

47 - Dorota Mikołajek (Żywiec) i Ewelina Szczotka (Milówka).

41 - Marta Grajcarek (PTG Sokół w Gminie Czernichów).

40 - Anna Mrózek (Łękawica).

38 – Katarzyna Duda i Magdalena Jasiewicz (Łękawica) oraz Dominika Słowiak (Łodygowice)

36 - Karolina Szczotka (Rajcza).

34 - Judyta Binda (Wieprz).

33 - Katarzyna Szewczyk (Gimnazjum Bystra) i Anna Ficoń (ŻAPN Żywiec).

32 - Anna Sanetra (Wieprz).

29 - Magdalena Kubańda (Gimnazjum Bystra), Dagmara Jurys (Jeleśnia), Katarzyna Wisła (Łodygowice), Marta Stanik (Rajcza) i Katarzyna Marek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

27 - Magdalena Mędrala (Jeleśnia) i Aleksandra Popow (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

25 - Elżbieta Mieszczak (Węgierska Górka).

24 - Kamila Janota (Twardorzeczka) i Iga Bierońska (Węgierska Górka).

23 - Karolina Byrtek (Jeleśnia), Marlena Staszek (Twardorzeczka) i Angelika Dziedzic (Żywiec).

20 - Anna Klimczak (Jeleśnia), Joanna Misiarz (Milówka) i Zuzanna Pietraszko (Twardorzeczka).

19 - Aleksandra Studencka (Żywiec).

17 - Anna Tomiczek (Łękawica) i Justyna Duraj (ŻAPN Żywiec).

16 - Klaudia Kamińska (ŻAPN Żywiec).

15 - Monika Kamińska (Jeleśnia) oraz Anna Ficoń i Magdalena Misiarz (Rajcza).

14 - Barbara Czernek (Łodygowice), Maja Janusz (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Beata Skupień (Twardorzeczka).

13 - Wioletta Błachut (Łękawica), Kamila Legień (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Klaudia Wróbel (ŻAPN Żywiec - 9, Jeleśnia - 4) i Aleksandra Nowak (Żywiec).

12 - Anna Beruś i Alina Bialik (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) oraz Patrycja Wiatr (Twardorzeczka).

11 - Joanna Harat (Gimnazjum Bystra), Izabela Strzop (Łękawica), Zuzanna Jureczko (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Katarzyna Bednarz (Twardorzeczka) i Eliza Stańco (Węgierska Górka).

10 - Beata Kryszyłowicz (Twardorzeczka).

9 - Kamila Białecka (Jeleśnia), Agnieszka Wojtyła (Łodygowice), Kinga Nawojowska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Agnieszka Wichary (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Karolina Kłusak (Wieprz) i Ewa Wróbel (ŻAPN Żywiec - 9, Jeleśnia - 0).

8 - Patrycja Piecuch (Rajcza).

7 - Martyna Barcik (Łękawica), Aleksandra Jochemczyk (Łodygowice), Agnieszka Harat (PTG Sokół w Gminie Czernichów).

6 - Karolina Krzyżowska (Jeleśnia), Agnieszka Rodak (Łękawica), Barbara Koim i Justyna Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Bożena Pranschke (Węgierska Górka) i Karina Kubica (Żywiec).

5 – Zuzanna Jaślanek (Gimnazjum Bystra), Anna Klimas (Jeleśnia), Monika Rabka (Łodygowice), Kinga Motyka (Węgierska Górka) i Aleksandra Zarzecka (Żywiec).

4 - Gabriela Gołek i Jagoda Waluś (Jeleśnia), Marzena Oślak (Łękawica), Sylwia Olber (Milówka), Monika Halemska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Grzegorzek (Rajcza), Natalia Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Aleksandra Łyszczek (Twardorzeczka), i Klaudia Sapeta (ŻAPN Żywiec).

3 - Kinga Jamróz, Aneta Kras i Natalia Szymala (Gimnazjum Bystra), Angelika Lach (Milówka), Marta Waluś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Cokot (Rajcza), Kinga Kuczek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Patrycja Hulbój (Wieprz).

2 - Zofia Dłutek, Paulina Duda, Klaudia Gruszecka i Ewelina Nikiel (Łodygowice), Magdalena Pietraszko (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Klaudia Hutyra i Martyna Milner (Rajcza), Dominika Socha (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Monika Sadlik (Twardorzeczka), Klaudia Marek (Wieprz) i Daria Mieszczak (Żywiec).

1 – Anna Cholewiak, Iwona Marek i Aleksandra Wiewióra (Gimnazjum Bystra), Marta Czul (Jeleśnia), Kamila Magiera (Łękawica), Justyna Fijak, Maria Worek i Patrycja Żur (Łodygowice), Aleksandra Witos (Milówka), Justyna Fijak, Maria Worek i Patrycja Żur (Łodygowice), Aleksandra Witos (Milówka), Ilona Barcik, Magdalena Itzenthaler, Marta Medwid i Martyna Kliś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Sylwia Marzec i Teresa Stanik (Rajcza), Monika Bednarek i Oliwia Mikrut (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Wioletta Mizia (Twardorzeczka), Maria Jurasz (Węgierska Górka), Klaudia Kupczak i Katarzyna Satława (Wieprz), Anna Błachut, Daria Caputa (Żywiec) i Kinga Marcjasz (Żywiec 1, Milówka 0).