Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

 

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2010/2011

 

Miejsce:

Drużyna

Mecze:

Punkty: Bilans:
1. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 18 36 160-41
2. Łękawica 18 32 131-55
3. Twardorzeczka 18 29 106-52
4. Jeleśnia 18 19 92-88
5. PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 18 18 113-86
6. Łodygowice 18 16 92-98
7. Węgierska Górka 18 15 72-92
8. Żywiec 18 11 69-132
9. Rajcza 18 4 29-112
10. Gimnazjum 16 Bielsko - Biała 18 1 18-128

 

ŁĘKAWICA - 23 X 2010

 

Twardorzeczka - Futsal Węgierska Górka 8-3 (4-1)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 4, Kamila Janota 2, Beata Skupień 2 - Anna Ficoń 2, Elżbieta Mieszczak 1.

 

Jeleśnia - Bielsko-Biała 1-7 (0-3)

Strzelcy bramek: Natalia Tomaszek 1 - Alina Bialik 4, Barbara Koim 3.

 

Międzybrodzie Bialskie - Łękawica 3-6 (2-5)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 1, Justyna Duraj 1, Karolina Felbór 1 - Marcelina Gąsiorek 2, Magdalena Jasiewicz 2, Katarzyna Duda 1, Anna Tomiczek 1.

 

Łodygowice - Żywiec 11-1 (8-0)

Strzelcy bramek: Sara Barcik 3, Joanna Nowak 2, Monika Rabka 2, Katarzyna Wisła 2,Paulina Duda 1, Barbara Czernek 1 - Magdalena Słupska 1.

 

Twardorzeczka - Jeleśnia 9-1 (4-1)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 4, Kamila Janota 2, Beata Kryszyłowicz 1, Beata Skupień 1, Martyna Noga 1 - Dagmara Jurys 1.

 

Futsal Węgierska Górka - Bielsko-Biała 2-6 (1-2)

Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 2 - Alina Bialik 5, Barbara Koim 1.

 

Międzybrodzie Bialskie - Łodygowice 7-8 (5-4)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 4, Kamila Legień 2, Sylwia Libionka 1 - Barbara Czernek 3, Sara Barcik 2, Katarzyna Wisła 1, Agnieszka Wojtyła 1, Maria Worek 1.

 

Łękawica - Żywiec 7-3 (1-1)

Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 3, Katarzyna Duda 1, Anna Mrózek 1, Paulina Raczek 1, Anna Tomiczek 1- Angelika Dziedzic 2, Dorota Mikołajek 1.

 

Futsal Węgierska Górka - Jeleśnia 6-4 (2-1)

Strzelcy bramek: Elżbieta Mieszczak 3, Iga Bierońska 2, Anna Ficoń 1 - Kamila Białecka 1, Marta Czul 1, Dagmara Jurys 1, Anna Klimczak 1.

 

Twardorzeczka - Bielsko-Biała 1-3 (1-1)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 1 - Alina Bialik 1, Barbara Koim 1, Katarzyna Kubica 1.

 

Łękawica - Łodygowice 10-5 (7-4)

Strzelcy bramek: Katarzyna Duda 4, Anna Mrózek 2, Martyna Barcik 1, Wioletta Błachut 1, Magdalena Jasiewicz 1, Paulina Raczek 1 - Sara Barcik 2, Katarzyna Wisła 2, Barbara Czernek 1.

 

Międzybrodzie Bialskie - Żywiec 12-2 (7-2)

Strzelcy bramek: Justyna Duraj 8, Aleksandra Biela 2, Sylwia Libionka 2 - Angelika Dziedzic 1, Dorota Mikołajek 1.

 

Tabela


1. Łękawica 3 6 23-11
2. Bielsko-Biała 3 6 16-4
3. Twardorzeczka 3 4 18-7
4. Łodygowice 3 4 24-18
5. Międzybrodzie Bialskie 3 2 22-16
6. Futsal Węgierska Górka 3 2 11-18
7. Jeleśnia 3 0 6-22
8. Żywiec 3 0 6-30
9. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 0 0 0-0

 


TWARDORZECZKA - 6 XI 2010


Twardorzeczka - Międzybrodzie Bialskie 7-5 (2-3)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 3, Kamila Janota 2, Katarzyna Bednarz 1, Martyna Noga 1 - Karolina Felbór 2, Aleksandra Biela 1, Justyna Duraj 1, Marta Waluś 1.


Futsal Węgierska Górka - Łękawica 2-5 (1-3)

Strzelcy bramek: Iga Bierońska 1, Anna Ficoń 1 - Marcelina Gąsiorek 3, Wioletta Błachut 1, Magdalena Jasiewicz.


Jeleśnia - Łodygowice 6-5 (3-3)

Strzelcy bramek: Gabriela Cwajna 3, Kamila Białecka 2, Natalia Czul 1 - Sara Barcik 3, Justyna Fijak 2.


Bielsko-Biała - Żywiec 14-0 (5-0)

Strzelcy bramek: Barbara Koim 8, Alina Bialik 4, Anna Jąkalska 1, Joanna Zając 1.


Futsal Węgierska Górka - Międzybrodzie Bialskie 2-7 (0-2)

Strzelcy bramek: Iga Bierońska 2 - Aleksandra Biela 2, Justyna Duraj 2, Karolina Felbór 1, Kamila Legień 1, Marta Waluś 1.


Twardorzeczka - Łękawica 4-6 (1-2)

Strzelcy bramek: Kamila Janota 2, Patrycja Puchacz 1, Beata Skupień 1 – Marcelina Gąsiorek 5, Magdalena Jasiewicz 1.


Bielsko-Biała - Łodygowice 16-2 (10-0)

Strzelcy bramek: Barbara Koim 6, Alina Bialik 5, Izabela Marmysz 1, Paulina Michalec 1, Joanna Palowska 1, Dominika Socha 1, Joanna Zając 1 - Sara Barcik 1, Aleksandra Jochemczyk 1.


Jeleśnia - Żywiec 2-2 (2-0)

Strzelcy bramek: Gabriela Cwajna 1, Dajana Kubalańca 1 - Dorota Mikołajek 1, Aleksandra Studencka 1.


Tabela


1. Bielsko-Biała 5 10 43-6
2. Łękawica 5 10 34-17
3. Twardorzeczka 5 6 29-18
4. Międzybrodzie Bialskie 5 4 34-25
5. Łodygowice 5 4 31-40
6. Jeleśnia 5 3 14-29
7. Futsal Węgierska Górka 5 2 15-30
8. Żywiec 5 1 8-46
9. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 0 0 0-0

 

KORBIELÓW - 11 XII 2010

 

Twardorzeczka - Łodygowice 6-3 (3-2)

Strzelcy bramek: Katarzyna Bednarz 5, Patrycja Puchacz 1 - Dominika Słowiak 2, Sara Barcik 1.


Futsal Węgierska Górka - Żywiec 11-4 (6-2)

Strzelcy bramek: Iga Bierońska 5, Elżbieta Mieszczak 2, Natalia Stolarczyk 2, Bożena Pranschke 1, Anna Ficoń 1 - Dorota Mikołajek 2, Katarzyna Mieszczak 1, Magdalena Słupska 1.


Jeleśnia - Międzybrodzie Bialskie 7-4 (4-0)

Strzelcy bramek: Gabriela Cwajna 4, Anna Klimczak 1, Dajana Kubalańca 1, Natalia Tomaszek 1 - Aleksandra Biela 1, Justyna Duraj 1, Karolina Felbór 1, Marta Waluś 1.


Bielsko-Biała - Łękawica 5-4 (3-1)

Strzelcy bramek: Joanna Zając 2, Alina Bialik 1, Anna Jąkalska 1, Barbara Koim 1 - Martyna Barcik 1, Wioletta Błachut 1, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Tomiczek 1.


Twardorzeczka - Żywiec 6-3 (4-1)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 3, Kamila Janota 1, Beata Kryszyłowicz 1, Aleksandra Łyszczek 1 - Dorota Mikołajek 3.


Futsal Węgierska Górka - Łodygowice 5-2 (3-2)

Strzelcy bramek: Anna Ficoń 2, Elżbieta Mieszczak 2, Iga Bierońska 1 - Sara Barcik 1, Barbara Czernek 1.


Jeleśnia - Łękawica 6-10 (2-6)

Strzelcy bramek: Gabriela Cwajna 3, Dagmara Jurys 1, Anna Klimczak 1, Magdalena Mędrala 1 - Anna Tomiczek 4, Wioletta Błachut 2, Magdalena Jasiewicz 2, Katarzyna Duda 1, Anna Mrózek 1.


Bielsko-Biała - Międzybrodzie Bialskie 11-3 (4-2)

Strzelcy bramek: Barbara Koim 4, Alina Bialik 2, Dominika Socha 2, Anna Jąkalska 1, Joanna Palowska 1, Joanna Zając 1 - Aleksandra Biela 1, Karolina Felbór 1, Marta Waluś 1.


Gimnazjum 16 Bielsko-Biała - Jeleśnia 4-4 (1-2)

Strzelcy bramek: Anna Beruś 1, Katarzyna Marek 1, Aleksandra Popow 1, Agnieszka Wichary 1 - Klaudia Wróbel 2, Gabriela Cwajna 1, Magdalena Mędrala 1.


Gimnazjum 16 Bielsko-Biała - Bielsko-Biała 5-9 (4-3)

Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 2, Agnieszka Wichary 2, Aleksandra Popow 1 - Barbara Koim 4, Alina Bialik 3, Paulina Michalec 1, Joanna Palowska 1.


Gimnazjum 16 Bielsko-Biała - Międzybrodzie Bialskie 4-7 (2-2)

Strzelcy bramek: Zuzanna Jureczko 1, Katarzyna Marek 1, Aleksandra Popow 1, Agnieszka Wichary 1 - Aleksandra Biela 3, Marta Waluś 2, Karolina Felbór 1, Sylwia Libionka 1.


Gimnazjum 16 Bielsko-Biała - Łękawica 5-10 (2-7)

Strzelcy bramek: Katarzyna Marek 3, Anna Beruś 1, Aleksandra Popow 1 - Anna Mrózek 4, Magdalena Jasiewicz 2, Anna Tomiczek 2, Wioletta Błachut 1, Katarzyna Duda 1.


Tabela

 

1. Bielsko-Biała 8 16 68-18
2. Łękawica 8 14 58-33
3. Twardorzeczka 7 10 41-24
4. Międzybrodzie Bialskie 8 6 48-47
5. Futsal Węgierska Górka 7 6 31-36
6. Jeleśnia 8 6 31-47
7. Łodygowice 7 4 36-51
8. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 4 1 18-30
9. Żywiec 7 1 15-63

 

ŁODYGOWICE - 8 I 2011


Sokół Międzybrodzie Bialskie - Twardorzeczka 2-4 (2-1)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 1, Marta Waluś 1 - Patrycja Puchacz 3 i Kamila Janota 1.


Żywiec - Jeleśnia 2-7 (2-5)

Strzelcy bramek: Angelika Dziedzic 1, Dorota Mikołajek 1 - Dagmara Jurys 3, Klaudia Wróbel 2, Kamila Białecka 1, Karolina Krzyżowska 1.


Łodygowice - Łękawica 1-6 (0-3)

Strzelcy bramek: Barbara Czernek 1 - Wioletta Błachut 1, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Raczek II 1, Paulina Raczek 1, Agnieszka Rodak 1, Anna Tomiczek 1.


Futsal Węgierska Górka - Bielsko-Biała 2-10 (1-6)

Strzelcy bramek: Iga Bierońska 1, Marzena Jeleśniańska 1 - Alina Bialik 3, Barbara Koim 2, Paulina Michalec 2, Joanna Palowska 1, Dominika Socha 1, Joanna Zając 1.


Sokół Międzybrodzie Bialskie - Żywiec 12-2 (5-2)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 5, Marta Waluś 4, Kamila Legień 2, Justyna Duraj 1 - Dorota Mikołajek 1, Magdalena Słupska 1.


Twardorzeczka - Jeleśnia 6-6 (4-3)

Strzelcy bramek: Kamila Janota 3, Patrycja Puchacz 1, Marlena Staszek 1 - Klaudia Wróbel 2, Kamila Białecka 1, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1, Anna Klimczak 1.


Łodygowice - Futsal Węgierska Górka 4-5 (2-1)

Strzelcy bramek: Sara Barcik 2, Dominika Słowiak 2 - Iga Bierońska 2, Elżbieta Mieszczak 2, Natalia Stolarczyk 1.


Łękawica - Bielsko-Biała 3-4 (1-1)

Strzelcy bramek: Wioletta Błachut 1, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Mrózek 1 - Barbara Koim 2, Joanna Zając 2.


Twardorzeczka - Żywiec 7-2 (4-2)

Strzelcy bramek: Kamila Janota 3, Patrycja Puchacz 1, Katarzyna Bednarz 1, Beata Skupień 1, Marlena Staszek 1 - Dorota Mikołajek 1, Magdalena Słupska 1.


Sokół Międzybrodzie Bialskie - Jeleśnia 5-6 (1-4)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 3, Justyna Duraj 1, Kamila Legień 1 - Kamila Białecka 3, Klaudia Wróbel 2, Dagmara Jurys 1.


Łękawica - Futsal Węgierska Górka 7-4 (3-2)

Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 4, Anna Tomiczek 2, Paulina Raczek 1 - Elżbieta Mieszczak 2, Bożena Pranschke 2.


Łodygowice - Bielsko-Biała 4-8 (2-4)

Strzelcy bramek: Sara Barcik 3, Katarzyna Wisła 1 - Alina Bialik 3, Barbara Koim 2, Joanna Palowska 1, Dominika Socha 1, Joanna Zając 1.


Tabela

 

1. Bielsko-Biała 11 22 90-27
2. Łękawica 11 18 74-42
3. Twardorzeczka 10 15 58-34
4. Jeleśnia 11 11 49-61
5. Sokół Międzybrodzie Bialskie 11 8 67-59
6. Futsal Węgierska Górka 10 8 42-57
7. Łodygowice 10 4 45-70
8. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 4 1 18-30
9. Żywiec 10 1 21-89

 

ŻYWIEC OCZKÓW - 26 II 2011


PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie - Łodygowice 9-6 (4-2)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 4, Marta Waluś 3 i Justyna Duraj 2 - Dominika Słowiak 3, Justyna Fijak 2 i Barbara Czernek 1.


PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie - Bielsko-Biała 2-10 (1-5)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 2 - Alina Bialik 2, Anna Jąkalska 2, Barbara Koim 2, Paulina Michalec 2, Joanna Palowska 1 i Dominika Socha 1.


Jeleśnia - Rajcza 10-1 (7-1)

Strzelcy bramek: Klaudia Wróbel 4, Anna Klimczak 3, Kamila Białecka 1, Karolina Byrtek 1 i Monika Kamińska 1 - Karolina Szczotka 1.


Twardorzeczka - Rajcza 8-1 (3-0)

Strzelcy bramek: Kamila Janota 4, Marlena Staszek 3 i Beata Skupień 1 - Marta Stanik 1.


Łękawica - Żywiec 10-3 (6-2)

Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 3, Marzena Oślak 2, Anna Mieszczak 2, Katarzyna Duda 1, Anna Mrózek 1 i Anna Tomiczek 1 - Angelika Dziedzic 1, Katarzyna Mieszczak 1 i Dorota Mikołajek 1.


Łodygowice - Rajcza 6-2 (2-1)

Strzelcy bramek: Sara Barcik 3, Paulina Duda 1, Justyna Fijak 1 i Dominika Słowiak 1 - Karolina Szczotka 2.


Tabela


1. Bielsko-Biała 12 26 100-29
2. Łękawica 12 20 84-45
3. Twardorzeczka 11 17 66-35
4. Jeleśnia 12 13 59-62
5. Sokół Międzybrodzie Bialskie 13 10 78-75
6. Futsal Węgierska Górka 10 8 42-57
7. Łodygowice 12 6 57-81
8. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 4 1 18-30
9. Żywiec 11 1 24-99
10. Rajcza 3 0 4-24

 

ŁĘKAWICA - 20 III 2011


Łękawica - PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 11-4 (6-3)

Strzelcy bramek: Anna Mrózek 4, Magdalena Jasiewicz 3, Katarzyna Duda 2, Wioletta Błachut 1, Paulina Raczek 1 i Anna Tomiczek 1 - Aleksandra Biela 2 i Marta Grajcarek 2.


Żywiec - Futsal Węgierska Górka 10-7 (5-4)

Strzelcy bramek: Dorota Mikołajek 4, Katarzyna Mieszczak 2, Aleksandra Studencka 2, Angelika Dziedzic 1 i Magdalena Słupska 1 - Elżbieta Mieszczak 3, Marzena Jeleśniańska 2 - Iga Bierońska 1 i Kinga Motyka 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Jeleśnia 10-5 (6-2)

Strzelcy bramek: Alina Bialik 3, Paulina Michalec 3, Barbara Koim 2, Joanna Palowska 1 i Joanna Zając 1 - Ewa Wróbel 2, Monika Kamińska 1, Anna Klimczak 1 i Klaudia Wróbel 1.


Twardorzeczka - Łodygowice 7-5 (4-3)

Strzelcy bramek: Patrycja Puchacz 4, Monika Sadlik 2 i Kamila Janota 1 - Sara Barcik 2, Dominika Słowiak 2 i Barbara Czernek 1.


Jeleśnia - Futsal Węgierska Górka 5-1 (3-0)

Strzelcy bramek: Kamila Białecka 2, Monika Kamińska 1, Anna Klimczak 1 i Ewa Wróbel 1 - Marzena Jeleśniańska 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Twardorzeczka 9-0 (3-0)

Strzelcy bramek: Alina Bialik 2, Joanna Palowska 2, Dominika Socha 2, Barbara Koim 1, Anna Haramus 1 i Paulina Michalec 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Żywiec 17-7 (10-4)

Strzelcy bramek: Barbara Koim 5, Alina Bialik 3, Joanna Palowska 3, Anna Jąkalska 2, Paulina Michalec 2 i Dominika Socha 2 - Dorota Mikołajek 6 i Angelika Dziedzic 1.


PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie - Futsal Węgierska Górka 10-1 (6-1)

Strzelcy bramek: Aleksandra Biela 4, Marta Grajcarek 2, Marta Waluś 2, Justyna Duraj 1 i Sylwia Libionka 1 - Elżbieta Mieszczak 1.


Jeleśnia - Łodygowice 4-5 (2-3)

Strzelcy bramek: Kamila Białecka 1, Dagmara Jurys 1, Anna Motyka 1 i Klaudia Wróbel 1 - Dominika Słowiak 2, Sara Barcik 1, Barbara Czernek 1 i Agnieszka Wojtyła 1.


Futsal Węgierska Górka - Twardorzeczka 0-7 (walkower)

 

Łodygowice - Żywiec 6-2 (3-1)

Strzelcy bramek: Sara Barcik 2, Paulina Duda 1, Monika Rabka 1, Dominika Słowiak 1 i Agnieszka Wojtyła 1 - Dorota Mikołajek 2.


Łękawica - Jeleśnia 10-3 (8-1)

Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 4, Anna Tomiczek 4 i Anna Mrózek 2 - Anna Motyka 2 i Klaudia Wróbel 1.


Tabela


1. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 15 30 136-41
2. Łękawica 14 24 105-52
3. Twardorzeczka 14 21 80-49
4. Jeleśnia 16 15 76-88
5. PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 15 12 92-87
6. Łodygowice 15 10 73-94
7. Futsal Węgierska Górka 14 8 51-89
8. Żywiec 14 3 43-129
9. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 4 1 18-30
10. Rajcza 3 0 4-24


WĘGIERSKA GÓRKA - 16 IV 2011


Łękawica - Twardorzeczka 5-3 (0-3)

Strzelcy bramek: Magdalena Jasiewicz 3, Katarzyna Duda 1 i Anna Tomiczek 1 - Katarzyna Bednarz 1, Patrycja Puchacz 1 i Zuzanna Pietraszko 1.


Jeleśnia - Rajcza 8-1 (5-0)

Strzelcy bramek: Magdalena Mędrala 4, Dagmara Jurys 3 i Klaudia Wróbel 1 - Karolina Szczotka 1.


Łodygowice - Rajcza 5-4 (3-1)

Strzelcy bramek: Agnieszka Wojtyła 2, Barbara Czernek 1, Monika Rabka 1 i Katarzyna Wisła 1 - Karolina Szczotka 2, Anna Ficoń 1 i Anna Hołota 1.


Węgierska Górka - Rajcza 7-3 (4-2)

Strzelcy bramek: Iga Bierońska 4, Elżbieta Mieszczak 1, Natalia Stolarczyk 1 i Wioleta Żyrek 1 - Karolina Szczotka 2 i Gabriela Hołota 1. Żywiec - Rajcza 5-3 (2-1) - bramki: Dorota Mikołajek 4 i Aleksandra Studencka 1 - Karolina Szczotka 2 i Marta Stanik 1.


Walkowery:


Łękawica – Rajcza 7:0

 

Łękawica – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 7:0
 
Łękawica – Rajcza 7:0

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 7:0

 

Twardorzeczka – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Twardorzeczka – Rajcza 7:0

 

Twardorzeczka – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie – Rajcza 7:0

 

Jeleśnia – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie – Rajcza 7:0

 

PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Łodygowice – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Węgierska Górka – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Łodygowice – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Węgierska Górka – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Żywiec – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Węgierska Górka – Rajcza 7:0

 

Żywiec – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Rajcza – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Żywiec – Rajcza 7:0

 

Rajcza – Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 7:0

 

Ostateczna tabela:


1. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 18 36 160-41 - mistrz Podbeskidzia
2. Łękawica 18 32 131-55
3. Twardorzeczka 18 29 106-52
4. Jeleśnia 18 19 92-88
5. PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 18 18 113-86
6. Łodygowice 18 16 92-98
7. Węgierska Górka 18 15 72-92
8. Żywiec 18 11 69-132
9. Rajcza 18 4 29-112
10. Gimnazjum 16 Bielsko-Biała 18 1 18-128

 

KLASYFIKACJA STRZELCZYŃ


44 - Barbara Koim (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).
41 - Alina Bialik (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).
36 - Aleksandra Biela (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie).
32 - Magdalena Jasiewicz (Łękawica).
28 - Dorota Mikołajek (Żywiec).
27 - Patrycja Puchacz (Twardorzeczka).
26 - Sara Barcik (Łodygowice).
21 - Kamila Janota (Twardorzeczka).
19 - Iga Bierońska i Elżbieta Mieszczak (Węgierska Górka) i Anna Tomiczek (Łękawica).
18 - Justyna Duraj (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie).
16 - Klaudia Wróbel (Jeleśnia), Anna Mrózek (Łękawica) i Marta Waluś (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie).
13 - Dominika Słowiak (Łodygowice).
12 - Paulina Michalec i Joanna Palowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Kamila Białecka, Gabriela Cwajna i Dagmara Jurys (Jeleśnia) oraz Katarzyna Duda (Łękawica).
11 – Barbara Czernek (Łodygowice).
10 - Dominika Socha i Joanna Zając (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Marcelina Gąsiorek (Łękawica) i Karolina Szczotka (Rajcza).
9 - Anna Klimczak (Jeleśnia), Wioletta Błachut (Łękawica) i Katarzyna Bednarz (Twardorzeczka).
7 - Anna Jąkalska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Katarzyna Marek (Gimnazjum 16 Bielsko-Biała), Anna Ficoń (Węgierska Górka), Katarzyna Wisła (Łodygowice), Karolina Felbór (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie), i Angelika Dziedzic (Żywiec).
6 - Magdalena Mędrala (Jeleśnia), Kamila Legień (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie) i Beata Skupień (Twardorzeczka).
5 - Paulina Raczek (Łękawica), Justyna Fijak i Agnieszka Wojtyła (Łodygowice), Sylwia Libionka (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie), Marlena Staszek (Twardorzeczka) i Magdalena Słupska (Żywiec).
4 - Aleksandra Popow i Agnieszka Wichary (Gimnazjum 16 Bielsko-Biała), Marzena Jeleśniańska i Natalia Stolarczyk (Węgierska Górka), Monika Kamińska (Jeleśnia), Monika Rabka (Łodygowice), Marta Grajcarek (PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie) oraz Katarzyna Mieszczak i Aleksandra Studencka (Żywiec).
3 - Bożena Pranschke (Węgierska Górka), Anna Motyka i Ewa Wróbel (Jeleśnia) oraz Paulina Duda (Łodygowice).
2 - Anna Beruś (Gimnazjum 16 Bielsko-Biała), Dajana Kubalańca i Natalia Tomaszek (Jeleśnia), Joanna Nowak (Łodygowice), Martyna Barcik, Anna Mieszczak i Marzena Oślak (Łękawica), Marta Stanik (Rajcza) oraz Beata Kryszyłowicz, Martyna Noga i Monika Sadlik (Twardorzeczka).
1 - Anna Haramus, Katarzyna Kubica i Izabela Marmysz (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Zuzanna Jureczko (Gimnazjum 16 Bielsko-Biała), Kinga Motyka i Wioleta Żyrek (Węgierska Górka), Karolina Byrtek, Marta Czul, Natalia Czul i Karolina Krzyżowska (Jeleśnia), Anna Raczek II i Agnieszka Rodak (Łękawica), Aleksandra Jochemczyk i Maria Worek (Łodygowice), Anna Ficoń, Anna Hołota i Gabriela Hołota (Rajcza), Aleksandra Łyszczek i Zuzanna Pietraszko (Twardorzeczka).