Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

Sezon V - 2014/2015

WĘGIERSKA GÓRKA 20 VI 2015

I LIGA

Ujsoły -PKS Olimpijczyk Gilowice                                                               12:5 (7:2)

SPR Żywiec – Team Jeleśnia                                                                       7:6 (1:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Ujsoły                                                    4:15 (1:9)

Bystra Ciapki – Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                                           13:3 (6:3)

Łękawica – Bystra Gimnazjum                                                                     7:6 (2:3)

Bystra Ciapki – TS Metal Węgierska Górka                                                   14:5 (6:3)

Łękawica – SPR Łodygowice                                                                         4:8 (2:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – PKS Olimpijczyk Gilowice                           7:8 (4:3)

SPR Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                                10:13 (7:5)

SPR Żywiec – TS Metal Węgierska Górka                                                       8:5 (5:2)

SPR Łodygowice – SPR Twardorzeczka                                                        12:6 (6:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała              5:12 (5:7)

SPR Twardorzeczka – Team Jeleśnia                                                           9:15 (5:6)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 22 42 273:124
2. SPR Żywiec 22 37 221:117
3. Bystra Ciapki 22 33 298:163
4. Łękawica 22 28 191:150
5. Bystra Gimnazjum 22 26 243:175
6. SPR Twardorzeczka 22 25 225:168
7. Team Jeleśnia 22 24 208:192
8. Ujsoły 22 17 187:232
9. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 22 16 177:228
10. TS Metal Węgierska Górka 22 11 172:226
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 22 5 113:310
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 22 -2 97:317

 

II LIGA

SPR Koszarawa – SPR Twardorzeczka II                                   15:6 (8:4)

UKS Imperium Katowice – SPR Milówka                                             7:0

SPR Wieprz – Gimnazjum Łękawica                                            1:9 (0:5)

UKS Imperium Katowice – SPR Świnna                                       6:7 (4:4)

SPR Wieprz – PTG Sokół w Gminie Czernichów II                                7:0

Gimnazjum Łękawica – SPR Milówka                                                  7:0

UKS Imperium Katowice – SPR Koszarawa                                8:14 (3:8)

SPR Ślemień – SPR Milówka                                                               7:0

SPR Świnna – SPR Młody Wieprz                                                        7:0

UKS Imperium Katowice – SPR Młody Wieprz                                     7:0

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. UKS Imperium Katowice 18 32 162:86
2. SPR Koszarawa 18 28 188:100
3. Gimnazjum Łękawica 18 28 134:67
4. SPR Świnna 18 26 126:73
5. SPR Twardorzeczka II 18 21 169:102
6. SPR Milówka 18 15 117:114
7. SPR Ślemień 18 15 119:86
8. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 18 5 43:214
9. SPR Wieprz 18 -4 45:128
10. SPR Młody Wieprz 18 -16 1:138

 

GILOWICE 23 V 2015

I LIGA

Bystra Ciapki - PKS Olimpijczyk Gilowice                                 18:3 (10:1)

SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum                                              11:4 (7:1)

Team Jeleśnia - PKS Olimpijczyk Gilowice                                   8:3 (5:3)

SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka                           12:2 (8:1)

SPR Żywiec - PKS Olimpijczyk Gilowice                                     16:5 (6:3)

SPR Łodygowice - Team Jeleśnia                                            13:6 (4:3)

Łękawica - SPR Żywiec                                                             2:7 (2:1)

SPR Twardorzeczka - Bystra Ciapki                                            6:7(6:3)

Łękawica - Bystra Ciapki                                                        6:13 (4:6)

SPR Twardorzeczka - Bystra Gimnazjum                                   5:5 (4:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - TS Metal Węgierska Górka     6:9 (5:5)

Łękawica - Team Jeleśnia                                                       5:13 (3:9)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Gimnazjum             11:23 (8:11)

Pauzowały – Ujsoły i Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 20 38 253:114
2. SPR Żywiec 20 33 206:106
3. Bystra Ciapki 20 29 271:155
4. Bystra Gimnazjum 21 26 237:168
5. Łękawica 20 26 180:136
6. SPR Twardorzeczka 19 25 200:128
7. Team Jeleśnia 20 22 187:176
8. Ujsoły 20 13 160:223
9. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 19 12 149:200
10. TS Metal Węgierska Górka 20 11 162:204
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 20 3 100:291
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 19 -2 81:282

 

II LIGA

UKS Imperium Katowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów II          16:4 (9:1)

SPR Świnna - SPR Twardorzeczka II                                                 5:8 (1:7)

UKS Imperium Katowice – SPR Ślemień                                             7:5 (3:3)

Gimnazjum Łękawica - SPR Świnna                                                   6:8 (2:6)

SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                      16:2 (10:1)

SPR Ślemień – Twardorzeczka II                                                       5:5 (3:2)

UKS Imperium Katowice – Gimnazjum Łękawica                                 7:5 (4:4)

SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                             15:5 (7:3)

UKS Imperium Katowice – SPR Świnna                                               8:2 (3:1)

SPR Koszarawa - Gimnazjum Łękawica                                              8:9 (4:2)

Pauzowały – SPR Milówka, SPR Młody Wieprz i SPR Wieprz

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. UKS Imperium Katowice 14 28 134:65
2. SPR Koszarawa 16 24 159:86
3. Gimnazjum Łękawica 16 24 118:66
4. SPR Świnna 16 22 112:67
5. SPR Twardorzeczka II 17 21 163:87
6. SPR Milówka 15 18 119:65
7. SPR Ślemień 17 13 110:114
8. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 17 6 43:207
9. SPR Wieprz 16 -6 37:119
10. SPR Młody Wieprz 16 -14 1:124

 

WIEPRZ 11 IV 2015

I LIGA

SPR Żywiec – Ujsoły                                                          14:3 (6:2)

Bystra Gimnazjum -Team Jeleśnia                                     14:12 (8:6)

Bystra Ciapki - Ujsoły                                                        13:12 (8:6)

SPR Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                       15:5 (8:5)

Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka                                        8:2 (4:0)

SPR Łodygowice - Bystra Ciapki                                        15:10 (10:5)

Bystra Gimnazjum - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała           10:11 (4:6)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Team Jeleśnia                10:17 (5:9)

SPR Łodygowice- Bystra Gimnazjum                                   15:10 (7:4)

SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka                  20:6 (10:4)

Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów                          12:5 (6:0)

TS Metal Węgierska Górka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała     9:9 (4:4)

Łękawica - SPR Twardorzeczka                                              4:8 (1:4)

Pauzował – PKS Olimpijczyk Gilowice

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 18 34 228:106
2. SPR Żywiec 17 27 172:95
3. Łękawica 17 26 167:103
4. SPR Twardorzeczka 17 24 189:116
5. Bystra Ciapki 17 23 233:140
6. Bystra Gimnazjum 18 23 205:141
7. Team Jeleśnia 17 18 160:155
8. Ujsoły 20 13 160:223
9. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 19 12 149:200
10. TS Metal Węgierska Górka 18 9 151:186
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 17 3 89:249
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 17 -2 64:250


II LIGA

UKS Imperium Katowice – SPR Świnna                                      7:6 (4:3)

SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                    15:1 (8:1)

UKS Imperium Katowice – SPR Twardorzeczka II                       9:8 (7:3)

SPR Milówka - SPR Świnna                                                        2:5 (1:4)

SPR Twardorzeczka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów II     23:2 (12:1)

UKS Imperium Katowice – SPR Wieprz                                      11:7 (6:2)

SPR Milówka - SPR Młody Wieprz                                                         7:0

UKS Imperium Katowice – SPR Koszarawa                                  9:7 (5:5)

SPR Wieprz – SPR Młody Wieprz                                                          7:0

SPR Koszarawa - SPR Młody Wieprz                                                    7:0

SPR Wieprz - SPR Ślemień                                                         9:17 (5:8)

SPR Ślemień - SPR Młody Wieprz                                                          7:0

Pauzowało – Gimnazjum Łękawica

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Koszarawa 14 22 135:75
2. Gimnazjum Łękawica 13 22 98:43
3. UKS Imperium Katowice 11 22 103:55
4. SPR Świnna 14 20 103:52
5. SPR Twardorzeczka II 15 18 150:77
6. SPR Milówka 15 18 119:65
7. SPR Ślemień 14 10 85:97
8. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 14 6 32:160
9. SPR Wieprz 16 -6 37:119
10. SPR Młody Wieprz 16 -14 1:124

 

CZERNICHÓW 14 III 2015

I LIGA

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Ciapki                               7:26 (1:15)

Bystra Gimnazjum - PKS Olimpijczyk Gilowice                                   17:8 (8:1)

SPR Żywiec - Bystra Ciapki                                                             12:10 (6:4)

Bystra Gimnazjum – Ujsoły                                                             12:6 (5:2)

TS Metal Węgierska Górka - PKS Olimpijczyk Gilowice                       24:8 (14:6)

SPR Łodygowice – Ujsoły                                                                20:12 (9:6)

Łękawica -TS Metal Węgierska Górka                                               10:6 (5:2)

SPR Łodygowice - PKS Olimpijczyk Gilowice                                       14:8 (7:4)

SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka                                                     7:11 (4:5)

Team Jeleśnia – Ujsoły                                                                  17:15 (8:7)

Łękawica - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                                      12:8 (7:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Twardorzeczka                      3:20 (1:9)

Team Jeleśnia - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                                9:6 (4:2)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 16 30 198:86
2. Łękawica 15 24 151:90
3. SPR Żywiec 15 23 143:87
4. Bystra Ciapki 15 21 210:113
5. Bystra Gimnazjum 15 21 171:103
6. SPR Twardorzeczka 15 20 161:106
7. Team Jeleśnia 15 16 131:131
8. Ujsoły 17 11 137:194
9. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 16 9 124:166
10. TS Metal Węgierska Górka 15 8 134:149
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 17 3 89:249
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 15 -2 49:221

 

II LIGA

UKS Imperium Katowice – SPR Ślemień                                                  12:6 (8:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Gimnazjum Łękawica                        1:7 (0:4)

UKS Imperium Katowice – SPR Młody Wieprz                                                    7:0

SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II                                                      8:12 (2:1)

UKS Imperium Katowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów II                  15:1 (5:1)

Gimnazjum Łękawica - SPR Młody Wieprz                                                         7:0

UKS Imperium Katowice – SPR Milówka                                                   9:5 (7:2)

SPR Wieprz - SPR Świnna                                                                       5:10 (1:6)

SPR Koszarawa - SPR Ślemień                                                                17:7 (6:3)

SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II                                                        2:10 (0:6)

SPR Koszarawa - SPR Świnna                                                                  12:4 (6:3)

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. Gimnazjum Łękawica 13 22 98:43
2. SPR Koszarawa 12 20 121:66
3. SPR Świnna 12 18 92:43
4. SPR Twardorzeczka II 13 16 119:66
5. UKS Imperium Katowice 7 14 67:27
6. SPR Milówka 12 14 95:59
7. SPR Ślemień 12 6 61:88
8. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 12 6 29:122
9. SPR Wieprz 13 -8 14:91
10. SPR Młody Wieprz 12 -10 1:96

 

BYSTRA 21 II 2015

I LIGA

SPR Żywiec - PTG Sokół w Gminie Czernichów                                      7:0

Łękawica – PKS Olimpijczyk Gilowice                                          14:4 (7:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Łodygowice                                0:7

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - PKS Olimpijczyk Gilowice           8:8 (5:4)

Łękawica – Ujsoły                                                                    8:11 (2:5)

SPR Żywiec - SPR Łodygowice                                                   10:8 (3:4)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Ujsoły                                   8:10 (2:5)

BystraCiapki - Bystra Gimnazjum                                               13:8 (6:4)

Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka                                 14:8 (6:6)

SPR Twardorzeczka - PKS Olimpijczyk Gilowice                            14:5 (6:2)

SPR Łodygowice - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                      18:4 (11:1)

SPR Twardorzeczka – Ujsoły                                                        8:8 (3:6)

BystraCiapki - Team Jeleśnia                                                     17:4 (8:2)

BystraGimnazjum - TS Metal Węgierska Górka                             11:7 (7:3)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 14 26 164:66
2. SPR Żywiec 13 21 124:66
3. Łękawica 13 20 129:76
4. Bystra Ciapki 13 19 174:94
5. Bystra Gimnazjum 13 17 142:89
6. SPR Twardorzeczka 13 16 130:96
7. Team Jeleśnia 13 12 105:110
8. Ujsoły 14 11 104:145
9. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 14 9 110:145
10. TS Metal Węgierska Górka 13 6 104:131
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 14 3 65:194
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 13 -2 39:175

 

II LIGA

Gimnazjum Łękawica – UKS Imperium Katowice                               4:8 (1:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Wieprz                     8:0 (2:0)

SPR Wieprz – UKS Imperium Katowice                                             5:8 (5:2)

SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica                                   6:8 (3:5)

SPR Koszarawa - SPR Milówka                                                         8:5 (2:3)

SPR Twardorzeczka II – UKS Imperium Katowice                              6:8 (5:3)

SPR Ślemień - Gimnazjum Łękawica                                                 4:8 (0:4)

SPR Wieprz - SPR Milówka                                                               4:5 (2:3)

SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                            12:1 (5:0)

SPR Wieprz - SPR Koszarawa                                                           8:9 (5:7)

SPR Twardorzeczka II - SPR Młody Wieprz                                    25:1 (12:0)

SPR Świnna - SPR Ślemień                                                              6:3 (3:2)

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. Gimnazjum Łękawica 11 18 84:42
2. SPR Świnna 10 16 78:26
3. SPR Koszarawa 10 16 92:55
4. SPR Milówka 10 14 82:38
5. SPR Twardorzeczka II 11 12 97:56
6. UKS Imperium Katowice 3 6 24:15
7. SPR Ślemień 10 6 48:59
8. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 10 6 27:100
9. SPR Wieprz 11 -8 17:71
10. SPR Młody Wieprz 10 -8 1:82

 

ŁODYGOWICE 10 I 2015

I LIGA

SPR Żywiec - PKS Olimpijczyk Gilowice                                       16:0 (8:0)

SPR Łodygowice - Team Jeleśnia                                               12:4 (6:2)

Bystra Ciapki - PKS Olimpijczyk Gilowice                                   19:5 (11:1)

SPR Łodygowice - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała                      13:5 (7:1)

Team Jeleśnia - PKS Olimpijczyk Gilowice                                   16:8 (7:3)

Łękawica - SPR Żywiec                                                               5:3 (1:1)

TS Metal Węgierska Górka - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała          7:8 (4:4)

SPR Twardorzeczka - Bystra Gimnazjum                                    4:12 (2:4)

Bystra Ciapki - TS Metal Węgierska Górka                                 20:8 (10:6)

SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia                                            7:6 (3:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Gimnazjum                   2:19 (1:9)

SPR Twardorzeczka - Bystra Ciapki                                              6:11 (2:7)

Łękawica - SPR Łodygowice                                                          3:9 (3:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - TS Metal Węgierska Górka         3:15 (2:9)

Pauzowały: Ujsoły

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 11 22 131:52
2. Łękawica 11 18 107:61
3. SPR Żywiec 11 17 107:58
4. Bystra Ciapki 11 15 144:82
5. Bystra Gimnazjum 11 15 117:69
6. SPR Twardorzeczka 11 13 108:83
7. Team Jeleśnia 11 10 87:85
8. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 11 8 90:109
9. TS Metal Węgierska Górka 11 6 89:106
10. Ujsoły 11 6 75:121
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 11 2 48:158
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 11 0 39:161

 

II LIGA

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II                  1:16 (0:11)

SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                                    9:1 (4:0)

Pauzowały: Gimnazjum Łękawica, SPR Koszarawa, SPR Milówka, SPR Młody Wieprz, SPR Świnna i SPR Wieprz.

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. Gimnazjum Łękawica 8 14 64:24
2. SPR Milówka 8 12 73:26
3. SPR Świnna 8 12 60:22
4. SPR Koszarawa 8 12 75:42
5. SPR Twardorzeczka II 8 10 60:39
6. SPR Ślemień 8 6 41:45
7. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 8 4 18:88
8. SPR Wieprz 8 -8 0:49
-. SPR Młody Wieprz 8 -8 0:49

 

TWARDORZECZKA 13 XI 2014

I LIGA

SPR Żywiec – Ujsoły                                                        18:5 (8:3)

Łękawica - SPR Twardorzeczka                                          9:4 (2:1)

Bystra Ciapki – Ujsoły                                                    20:5 (10:3)

Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia                                     6:7 (1:4)

Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów                      17:2 (9:1)

SPR Łodygowice - Bystra Ciapki                                          7:5 (3:3)

SPR Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                     13:6 (6:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Team Jeleśnia             3:18 (1:10)

Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka                                     7:4 (5:3)

SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum                                 11:8 (7:5)

SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka                 15:5 (6:2)

Bystra Gimnazjum - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała            13:8 (7:4)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 8 16 97:40
2. Łękawica 9 16 99:49
3. SPR Żywiec 9 15 88:53
4. SPR Twardorzeczka 8 11 91:54
5. Bystra Gimnazjum 9 11 86:63
6. Bystra Ciapki 8 9 94:63
7. Team Jeleśnia 8 8 61:58
8. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 9 6 77:89
9. Ujsoły 11 6 75:121
10. TS Metal Węgierska Górka 8 4 59:75
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 8 2 35:107
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 9 0 34:127

 

II LIGA

Gimnazjum Łękawica - SPR Świnna                                    5:3 (0:1)

SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II         21:1 (6:0)

SPR Świnna - SPR Młody Wieprz                                              7:0 W

SPR Wieprz - Gimnazjum Łękawica                                          0:7 W

SPR Koszarawa - SPR Twardorzeczka II                            5:12 (2:8)

SPR Milówka - SPR Ślemień                                                 9:3 (4:1)

SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                       0:7 W

Gimnazjum Łękawica - SPR Milówka                                    8:4 (2:2)

SPR Wieprz - Młody Wieprz                                                     0:0 W

SPR Ślemień - SPR Twardorzeczka II                                 2:10 (0:5)

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. Gimnazjum Łękawica 8 14 64:24
2. SPR Milówka 8 12 73:26
3. SPR Świnna 8 12 60:22
4. SPR Koszarawa 8 12 75:42
5. SPR Twardorzeczka II 7 8 44:38
6. SPR Ślemień 7 4 32:44
7. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 6 4 16:70
8. SPR Wieprz 8 -8 0:49
-. SPR Młody Wieprz 8 -8 0:49

 

ŻYWIEC 8 XI 2014

I LIGA

Łękawica - Team Jeleśnia                                                                 7:6 (5:3)

SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum                                                        6:3 (2:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Ujsoły                                         2:14 (0:6)

Bystra Ciapki - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                               18:11 (9:5)

SPR Żywiec - Team Jeleśnia                                                            10:3 (4:2)

Łękawica - Bystra Gimnazjum                                                           7:7 (5:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - PKS Olimpijczyk Gilowice                 4:9 (2:6)

Łękawica - Bystra Ciapki                                                               11:11 (5:5)

SPR Twardorzeczka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                       12:7 (6:4)

Ujsoły -PKS Olimpijczyk Gilowice                                                       10:4 (6:1)

SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka                                   17:8 (10:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała     1:12 (1:9)

SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka                                              9:3 (5:1)

SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka                                               11:7 (3:2)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 6 12 79:27
2. Łękawica 7 12 73:43
3. SPR Żywiec 7 11 57:42
4. SPR Twardorzeczka 6 9 72:40
5. Bystra Gimnazjum 6 9 59:37
6. Bystra Ciapki 6 7 69:51
7. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 7 6 63:63
8. TS Metal Węgierska Górka 6 4 50:53
9. Team Jeleśnia 6 4 36:49
10. Ujsoły 8 4 58:79
11. PKS Olimpijczyk Gilowice 8 2 35:107
12. PTG Sokół w Gminie Czernichów 7 0 29:92

 

II LIGA

SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II                              0:7

SPR Milówka - SPR Młody Wieprz                                   7:0

SPR Koszarawa - Gimnazjum Łękawica               10:8 (4:3)

SPR Świnna - SPR Twardorzeczka II                     6:3 (3:2)

SPR Ślemień - SPR Młody Wieprz                                   7:0

SPR Milówka - SPR Świnna                                   4:5 (3:3)

SPR Koszarawa - SPR Młody Wieprz                               7:0

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Milówka 6 10 60:15
2. SPR Świnna 6 10 50:17
3. SPR Koszarawa 6 10 49:29
4. Gimnazjum Łękawica 5 8 44:17
5. SPR Ślemień 5 4 27:25
6. SPR Twardorzeczka II 5 4 22:31
7. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 4 2 8:49
8. SPR Wieprz 5 -5 0:35
9. SPR Młody Wieprz 6 -6 0:42

 

MILÓWKA 11 X 2014

I LIGA

TS Metal Węgierska Górka - PKS Olimpijczyk Gilowice                     13:4 (7:1)

SPR Łodygowice – Ujsoły                                                              10:1 (6:0)

Łękawica -TS Metal Węgierska Górka                                            10:5 (7:2)

SPR Łodygowice - PKS Olimpijczyk Gilowice                                   12:4 (4:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Ciapki                             2:13 (0:7)

Bystra Gimnazjum – Ujsoły                                                          11:6 (7:1)

SPR Żywiec - Bystra Ciapki                                                           11:8 (4:5)

Bystra Gimnazjum - PKS Olimpijczyk Gilowice                               18:1 (11:1)

Team Jeleśnia – Ujsoły                                                                 10:5 (7:3)

Łękawica - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                                    10:3 (6:2)

SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka                                                    6:6 (3:3)

Team Jeleśnia - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała                              8:4 (5:4)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Twardorzeczka                   6:12 (1:6)

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Łodygowice 4 8 51:12
2. Łękawica 4 8 48:19
3. Bystra Gimnazjum 4 8 49:24
4. SPR Twardorzeczka 4 7 53:22
5. SPR Żywiec 4 5 32:33
6. TS Metal Węgierska Górka 4 4 39:27
7. Bystra Ciapki 4 4 40:29
8. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 4 4 33:32
9. Team Jeleśnia 4 4 27:32
10. PTG Sokół w Gminie Czernichów 4 0 22:57
11. Ujsoły 6 0 34:70
12. PKS Olimpijczyk Gilowice 6 0 22:93

 

II LIGA

SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II                                         13:3 (8:3)

Gimnazjum Łękawica - SPR Młody Wieprz                                              7:0

SPR Wieprz - SPR Świnna                                                                     0:7

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Gimnazjum Łękawica           1:10 (0:6)

SPR Koszarawa - SPR Ślemień                                                   12:5 (6:1)

SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                       17:0 (7:0)

SPR Wieprz - SPR Ślemień                                                                    0:7

SPR Koszarawa - SPR Świnna                                                      6:4 (1:3)

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Milówka 4 8 49:10
2. Gimnazjum Łękawica 4 8 36:7
3. SPR Świnna 4 6 39:10
4. SPR Koszarawa 4 6 32:21
5. SPR Ślemień 4 2 20:25
6. SPR Twardorzeczka II 3 2 12:25
7. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 4 2 8:49
8. SPR Młody Wieprz 3 -3 0:21
9. SPR Wieprz 4 -4 0:28

 

ŁĘKAWICA 20 IX 2014

I LIGA:

SPR Żywiec - PTG Sokół w Gminie Czernichów                                   13:9 (5:5)

Orzeł Łękawica – PKS Olimpijczyk Gilowice                                        16:4 (9:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Łodygowice                          5:19 (1:10)

Orzeł Łękawica – Ujsoły                                                                  12:7 (7:2)

SPR Żywiec - SPR Łodygowice                                                          2:10 (0:3)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Ujsoły                                          12:9 (5:6)

Bystra Ciapki - Bystra Gimnazjum                                                       7:9 (3:5)

SPR Twardorzeczka – PKS Olimpijczyk Gilowice                                20:4 (11:4)

Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka                                       2:11 (1:6)

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PKS Olimpijczyk Gilowice               14:5 (7:1)

SPR Twardorzeczka – Ujsoły                                                         15:6 (10:1)

Bystra Ciapki - Team Jeleśnia                                                         12:7 (7:4)

Bystra Gimnazjum - TS Metal Węgierska Górka                              11:10 (5:4)

 

Lp.

Drużyna: Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Twardorzeczka 2 4 35:10
2. SPR Łodygowice 2 4 29:7
3. LKS Orzeł Łękawica 2 4 28:11
4. Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała 2 4 26:14
5. Bystra Gimnazjum 2 4 20:17
6. TS Metal Węgierska Górka 2 2 21:13
7. Bystra Ciapki 2 2 19:16
8. SPR Żywiec 2 2 15:19
9. Team Jeleśnia 2 0 9:23
10. Ujsoły 3 0 22:39
11. PTG Sokół w Gminie Czernichów 2 0 14:32
12. PKS Olimpijczyk Gilowice 3 0 13:50

 

II LIGA:

SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica                                   2:12 (2:6)

PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Wieprz                                7:0

SPR Wieprz - SPR Milówka                                                                          0:7

SPR Twardorzeczka II - SPR Młody Wieprz                                                   7:0

SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II                            22:0 (10:0)

SPR Koszarawa - SPR Milówka                                                         7:12 (2:6)

SPR Świnna - SPR Ślemień                                                                 6:4 (2:4)

SPR Wieprz - SPR Koszarawa                                                                      0:7

SPR Ślemień - Gimnazjum Łękawica                                                   4:7 (2:2)

Lp.

Drużyna Mecze: Punkty: Bramki (z/s):
1. SPR Świnna 2 4 28:4
2. Gimnazjum Łękawica 2 4 19:6
3. SPR Milówka 2 4 19:7
4. SPR Koszarawa 2 2 14:12
5. SPR Twardorzeczka II 2 2 9:12
6. PTG Sokół w Gminie Czernichów II 2 2 7:22
7. SPR Ślemień 2 0 8:13
8. SPR Młody Wieprz 2 -2 0:14
-. SPR Wieprz 2 -2 0:14