Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach:

I LIGA 

1. Bystra Gimnazjum

2. Bystra Team

3. LKS Orzeł Łękawica

4. SPR Łodygowice

5. SPR Koszarawa

6. SPR Twardorzeczka

7. SPR Żywiec

8. Team Jeleśnia

9. TS Metal Węgierska Górka

10. UKS Imperium Katowice

11. Ujsoły

 

II LIGA

1. Gimnazjum Łękawica

2. Iskra Zawiercie

3. MKS Skarbek Tarnowskie Góry

4. PKS Olimpijczyk Gilowice

5. PTG Sokół w Gminie Czernichów I

6. PTG Sokół w Gminie Czernichów II

7. Rajcza

8. SPR Milówka

9. SPR Milówka II

10. SPR Twardorzeczka II

11. SPR Wieprz

12. SPR Ślemień

13. SPR Świnna


Terminarz rozgrywek 
Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

 

I RUNDA

ŁĘKAWICA – 19 IX 2015 - ul. Sportowa 5
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Tadeusza Tomiczka

8.00 - LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia

8.30 - SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka

9.00 - SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum

9.30 - Bystra Team – Team Jeleśnia

10.00 - LKS Orzeł Łękawica - TS Metal Węgierska Górka

10.30 - SPR Łodygowice - UKS Imperium Katowice

11.00 - Bystra Gimnazjum – Ujsoły

11.30 - SPR Żywiec – SPR Koszarawa

12.00 - Bystra Team – Ujsoły

12.30 - SPR Twardorzeczka - SPR Koszarawa

13.00 - Ujsoły - UKS Imperium Katowice

13.30 - LKS Orzeł Łękawica - SPR Twardorzeczka

14.00 - UKS Imperium Katowice - SPR Koszarawa

14.30 - SPR Twardorzeczka II - Iskra Zawiercie

15.00 - Gimnazjum Łękawica - MSK Skarbek Tarnowskie Góry

15.30 - SPR Świnna - Iskra Zawiercie

16.00 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PKS Olimpijczyk Gilowice

16.30 - SPR Ślemień - Iskra Zawiercie

17.00 - SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica

17.30 - SPR Świnna - PKS Olimpijczyk Gilowice

18.00 - SPR Ślemien - Gimnazjum Łękawica



MILÓWKA – 10 X 2015 - ul. Sportowa 15
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

8.00 - SPR Żywiec - Ujsoły

8.25 - Bystra Gimnazjum - TS Metal Węgierska Górka

8.50 - SPR Żywiec - Team Jeleśnia

9.15 - LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły

9.40 - SPR Łodygowice - Bystra Team

10.05 - Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka

10.30 - LKS Orzeł Łękawica - Bystra Gimnazjum

10.55 - Bystra Team - SPR Twardorzeczka

11.20 - SPR Łodygowice - Team Jeleśnia

11.45 - SPR Twardorzeczka - Ujsoły

12.10 - Bystra Team - TS Metal Węgierska Górka

12.35 - Bystra Gimnazjum - SPR Twardorzeczka

13.40 - SPR Milówka - MKS Skarbek Tarnowskie Góry

14.05 - SPR Wieprz- SPR Twardorzeczka II

14.30 – MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

14.55 - SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II

15.20 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry- Ślemień

15.45 - SPR Wieprz -PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.10 - PKS Olimpijczyk Gilowice - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

16.35 - SPR Milówka - Gimnazjum Łękawica

17.00 - SPR Wieprz - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.25 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

17.50 - Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.15 - SPR Milówka - SPR Ślemień



ŻYWIEC OCZKÓW – 14 XI 2015 - ul. Niezapominajki 14
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

8.00 - Bystra Team - LKS Orzeł Łękawica

8.25 - SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum

8.50 - Bystra Team - SPR Koszarawa

9.15 - SPR Żywiec - LKS Orzeł Łękawica

9.40 - Bystra Team - UKS Imperium Katowice

10.05 - Bystra Gimnazjum - SPR Koszarawa

10.30 - LKS Orzeł Łękawica - UKS Imperium Katowice

10.55 - TS Metal Węgierska Górka - SPR Koszarawa

11.20 - SPR Żywiec - Bystra Team

11.45 - TS Metal Węgierska Górka - UKS Imperium Katowice

 

12.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Iskra Zawiercie 

12.55 - SPR Ślemień - PKS Olimpijczyk Gilowice

13.20 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

13.45 - Iskra Zawiercie - PKS Olimpijczyk Gilowice

14.10 – MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Wieprz

14.35 - Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.00 - SPR Świnna - SPR Wieprz

15.25 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.50 - SPR Świnna - SPR Milówka II

16.15 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.40 - SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I,

17.05 - SPR Milówka - SPR Milówka II

17.30 - SPR Ślemień - SPR Świnna

17.55 - SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

18.20 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.45 - SPR Milówka II - SPR Wieprz

 

TWARDORZECZKA – 12 XII 2015 - Twardorzeczka 333
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Jana Góry

8.00 - SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka

8.25 - SPR Łodygowice - SPR Koszarawa

8.50 - Team Jeleśnia - Ujsoły

9.15 - SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka

9.40 – Ujsoły - SPR Koszarawa

10.05 - SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia

10.30 - SPR Twardorzeczka II - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.55 - Team Jeleśnia - SPR Koszarawa

11.30 - SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice

11.55 - Gimnazjum Łękawica -SPR Wieprz

12.20 - SPR Milówka II – PKS Olimpijczyk Gilowice

12.45 - Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

13.10 - SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

13.35 - SPR Wieprz - SPR Ślemień

14.00 - SPR Świnna - Gimnazjum Łękawica

14.25 - SPR Milówka II – SPR Ślemień

14.50 - SPR Twardorzeczka II - SPR Świnna

15.15 - SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.40 - SPR Milówka - SPR Ślemień 

16.05 – PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Świnna

16.30 - SPR Twardorzeczka II - SPR Ślemień

16.55 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

 

ŁODYGOWICE – 9 I 2016 - ul. Okrężna 1
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery

8.00 - Bystra Team - Bystra Gimnazjum

8.25 - LKS Orzeł Łękawica - SPR Koszarawa

8.50 - Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia

9.15 - Bystra Team - SPR Koszarawa (awansem z II rundy z Wieprza)

9.40 - SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia (awansem z II rundy)

10.05 - SPR Łodygowice - SPR Żywiec

10.30 - Bystra Team - SPR Twardorzeczka (awansem z II rundy z Czernichowa)

10.55 - SPR Łodygowice - LKS Orzeł Łękawica

11.20 - SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka

12.00 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów I (awansem z II rundy z Wieprza)

12.25 - SPR Twardorzeczka II - Iskra Zawiercie (awansem z II rundy)

13.20 - SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice (awansem z II rundy z Gilowic)

13.45 - Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

14.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka II

14.35 - Iskra Zawiercie - SPR Wieprz (awansem z II rundy z Wieprza)

15.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice

15.25 - SPR Wieprz - SPR Milówka

15.45 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II

16.10 - SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów I (awansem z II rundy z Wieprza)

16.35 - Iskra Zawiercie – SPR Milówka II

17.00 - SPR Milówka – SPR Milówka II (awansem z II rundy – z turnieju w Wieprzu) 

 

II RUNDA

KATOWICE – 17 I 2016 - Gimnazjum nr 16 – ul. Wojciecha 9
Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice - Marcina Krupy

9.00 - OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

9.30 - SPR Żywiec - UKS Imperium Katowice

10.00 - Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka

10.30 - UKS Imperium Katowice - SPR Koszarawa (awansem z II rundy z Bystrej)

11.00 - SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka

11.30 - UKS Imperium Katowice – Ujsoły (awansem z II rundy z Bystrej)

12.00 - SPR Żywiec – SPR Koszarawa (awansem z II rundy z Bystrej)

12.30 - TS Metal Węgierska Górka - UKS Imperium Katowice (awansem z II rundy z Węgierskiej Górki)

13.00 - SPR Łodygowice – Ujsoły

RUDA ŚLĄSKA – 17 I 2016 - Hala sportowa Zgoda Bielszowice, ul. Sportowców 10

9.00 - SPR Świnna - SPR Milówka

9.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Iskra Zawiercie (awansem z II rundy)

10.00 - SPR Wieprz - SPR Ślemień (awansem z II rundy z Gilowic)

10.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Świnna

11.00 - Iskra Zawiercie - SPR Wieprz

11.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PKS Olimpijczyk Gilowice (awansem z II rundy z Bystrej)

12.00 - SPR Ślemień - SPR Świnna (awansem z II rundy z Wieprza)

12.30 - Iskra Zawiercie - SPR Milówka

13.00 - SPR Ślemień - PKS Olimpijczyk Gilowice (awansem z II rundy z Wieprza)

 

 

CZANIEC – 6 II 2016 - ul. Kard. K. Wojtyły 32
Turniej Ligowy pod norowym patronatem Wójta Gminy Porąbka Czesława Bułki

8.00 - SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum

8.25 - SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka

8.50 - Bystra Team – Team Jeleśnia

9.15 - LKS Orzeł Łękawica - TS Metal Węgierska Górka

9.40 - SPR Łodygowice - UKS Imperium Katowice

10.05 - LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia

10.30 - Bystra Gimnazjum - UKS Imperium Katowice (zaległy z I rundy

10.55 - TS Metal Węgierska Górka - SPR Łodygowice

11.20 - Bystra Team - Bystra Gimnazjum

11.45 - UKS Imperium Katowice - SPR Żywiec

12.10 - Bystra Gimnazjum - SPR Twardorzeczka

12.35 - Bystra Team - LKS Orzeł Łękawica

13.00 - SPR Twardorzeczka - UKS Imperium Katowice

13.40 - PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Twardorzeczka II

14.05 - Iskra Zawiercie - Gimnazjum Łękawica

14.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Ślemień

14.55 – Iskra Zawiercie - Rajcza

15.20 - Gimnazjum Łękawica - MKS Skarbek Tarnowskie Góry

15.45 - SPR Ślemień - Iskra Zawiercie

16.10 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Twardorzeczka II

16.35 - Gimnazjum Łękawica - Rajcza

17.00 - Iskra Zawiercie - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.25 - SPR Ślemien - Gimnazjum Łękawica

17.50 - PKS Olimpijczyk Gilowice - Rajcza

18.25 - SPR Ślemień - Rajcza

 

CZERNICHÓW – 12 III 2016 - ul. Turystyczna 8 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichów Adama Kosa

8.00 - SPR Żywiec - Team Jeleśnia

8.25 - LKS Orzeł Łękawica - Bystra Gimnazjum

8.50 - SPR Łodygowice - Bystra Team

9.15 - Bystra Gimnazjum - TS Metal Węgierska Górka

9.40 - LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły

10.05 - Bystra Team - TS Metal Węgierska Górka

10.30 - SPR Łodygowice - Team Jeleśnia

10.55 - SPR Żywiec - Ujsoły

11.20 - SPR Twardorzeczka - SPR Koszarawa

11.45 - SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum

12.10 - Team Jeleśnia - SPR Koszarawa

12.35 - SPR Twardorzeczka – Ujsoły

13.50 - SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II

14.15 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Rajcza

14.40 – SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II

15.05 - SPR Wieprz - Rajcza

15.30 – Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.55 – SPR Twardorzeczka II – Rajcza

16.20 - SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.45 - SPR Milówka - Gimnazjum Łękawica

17.10 - SPR Świnna – Rajcza

17.35 - SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.00 - SPR Milówka - Rajcza

18.25 - SPR Świnna - Gimnazjum Łękawica

18.50 - SPR Milówka II - SPR Twardorzeczka II

19.15 - Gimnazjum Łękawica – SPR Milówka II (zaległy z I rundy)

19.40 - SPR Milówka II – Rajcza

20.05 - SPR Świnna – SPR Milówka II (zaległy z I rundy)



WIEPRZ – 9 IV 2016 - ul. Szkolna 800 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Macieja Miki

8.00 - Bystra Team – Ujsoły

8.25 - Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka

8.50 - Bystra Gimnazjum – Ujsoły

9.15 - Bystra Team - UKS Imperium Katowice

9.40 - TS Metal Węgierska Górka - SPR Koszarawa

10.05 - Team Jeleśnia – Ujsoły 

10.30 – LKS Orzeł Łękawica - UKS Imperium Katowice

10.55 - Bystra Gimnazjum - SPR Koszarawa

11.20 - Team Jeleśnia - UKS Imperium Katowice (zaległy z I rundy)

13.00 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

13.25 - Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

13.50 – MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Wieprz

14.15 - SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

14.40 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.05 - Iskra Zawiercie - Rajcza

15.30 - SPR Milówka - MKS Skarbek Tarnowskie Góry

15.55 - SPR Świnna - Iskra Zawiercie

16.20 - SPR Wieprz - SPR Milówka 

16.45 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - Rajcza

17.10 - SPR Świnna - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.35 - Gimnazjum Łękawica - SPR Wieprz 

18.00 - SPR Świnna – Rajcza 

18.25 - Gimnazjum Łękawica - PKS Olimpijczyk Gilowice 

18.50 – SPR Świnna - SPR Wieprz

19.15 – PKS Olimpijczyk Gilowice - Rajcza

19.40 - SPR Milówka II – SPR Wieprz

20.05 - SPR Milówka II – Rajcza

20.30 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Milówka II



GILOWICE – 21 V 2016 - ul. Siedlakówka 37 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka

8.00 - SPR Łodygowice - LKS Orzeł Łękawica

8.25 - SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka

9.15 - SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka

9.40 - SPR Żywiec - LKS Orzeł Łękawica

10.30 - LKS Orzeł Łękawica - SPR Twardorzeczka

 

8.50 - SPR Wieprz - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.05 - SPR Twardorzeczka II - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.55 - SPR Twardorzeczka II - Rajcza

11.20 - Gimnazjum Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

11.45 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice

12.10 - SPR Wieprz - Rajcza

12.35 - SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica

13.00 - SPR Ślemień - Rajcza

13.25 - Gimnazjum Łękawica - SPR Wieprz

13.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Rajcza

14.15 - SPR Twardorzeczka II - SPR Ślemień

14.40 - PKS Olimpijczyk Gilowice - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.05 - PTG w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II

15.30 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.55 - Gimnazjum Łękawica - PKS Olimpijczyk Gilowice

16.20 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.45 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Rajcza

17.10 - SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

17.35 - SPR Milówka II – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.00 - SPR Milówka II – SPR Ślemień

18.25 - SPR Milówka II – PKS Olimpijczyk Gilowice



WĘGIERSKA GÓRKA – 18 VI 2016 - osiedle XX-Lecia II RP 12 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

8.00 - LKS Orzeł Łękawica - SPR Koszarawa

8.25 - TS Metal Węgierska Górka - Ujsoły

8.50 - Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia

9.15 - SPR Łodygowice - SPR Koszarawa

9.40 - Bystra Gimnazjum - UKS Imperium Katowice

10.05 - SPR Łodygowice – Ujsoły

10.30 - Team Jeleśnia - UKS Imperium Katowice

10.55 - SPR Łodygowice - SPR Żywiec

11.20 – Ujsoły - SPR Koszarawa

11.45 - SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka

12.10 - SPR Żywiec - Bystra Team

12.35 - UKS Imperium Katowice - SPR Twardorzeczka

13.10 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry - SPR Twardorzeczka II

13.35 - Iskra Zawiercie - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

14.00 - PTG w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka II

14.25 - SPR Świnna - MKS Skarbek Tarnowskie Góry

14.50 - SPR Twardorzeczka II - Rajcza

15.15 - Iskra Zawiercie - Gimnazjum Łękawica

15.40 - SPR Świnna - Rajcza

16.05 - SPR Milówka - Iskra Zawiercie

16.30 - SPR Twardorzeczka II - SPR Świnna

16.55 - Gimnazjum Łękawica - Rajcza

17.20 - SPR Milówka- SPR Świnna

17.45 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.10 - Gimnazjum Łękawica – SPR Milówka II

18.35 - Iskra Zawiercie – SPR Milówka II

19.00 - MKS Skarbek Tarnowskie Góry – SPR Milówka II

19.25 - SPR Świnna – SPR Milówka II