Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Terminarz rozgrywek 

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

Sezon 2014/2015

 

 

I RUNDA

ŁĘKAWICA – 20 IX 2014 - ul. Sportowa 5
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Stanisława Baczyńskiego

8.00 SPR Żywiec - PTG Sokół w Gminie Czernichów

8.25 LKS Orzeł Łękawica – PKS Olimpijczyk Gilowice

8.50 PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Łodygowice

9.15 LKS Orzeł Łękawica - Ujsoły

9.40 SPR Żywiec - SPR Łodygowice 

10.05 Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Ujsoły 

10.30 Bystra Ciapki - Bystra Gimnazjum 

10.55 SPR Twardorzeczka – PKS Olimpijczyk Gilowice 

11.20 Team Jeleśnia - TS Metal Węgierska Górka

11.45 Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PKS Olimpijczyk Gilowice 

12.10 SPR Twardorzeczka - Ujsoły

12.35 Bystra Ciapki - Team Jeleśnia 

13.00 Bystra Gimnazjum - TS Metal Węgierska Górka

14.00
 SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica 

14.25 PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Wieprz

14.50 SPR Wieprz - SPR Milówka 

15.15 SPR Twardorzeczka II - SPR Młody Wieprz 

15.40 SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.05 SPR Koszarawa - SPR Milówka 

16.30 SPR Świnna - SPR Ślemień 

16.55 SPR Wieprz - SPR Koszarawa 

17.20 SPR Ślemień - Gimnazjum Łękawica 


 
 MILÓWKA – 11 X 2014 - ul. Sportowa 15 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

8.00 - TS Metal Węgierska Górka - PKS Olimpijczyk Gilowice

8.25 - SPR Łodygowice - Ujsoły

8.50 - Łękawica -TS Metal Węgierska Górka

9.15 - SPR Łodygowice - PKS Olimpijczyk Gilowice

9.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Ciapki

10.05 - Bystra Gimnazjum - Ujsoły

10.30 - SPR Żywiec - Bystra Ciapki

10.55 - Bystra Gimnazjum - PKS Olimpijczyk Gilowice

11.20 - Team Jeleśnia - Ujsoły

11.45 - Łękawica - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

12.10 - SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka

12.35 - Team Jeleśnia - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

13.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Twardorzeczka

14.00 SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II

14.25 Gimnazjum Łękawica - SPR Młody Wieprz

14.50 SPR Wieprz - SPR Świnna

15.15 PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Gimnazjum Łękawica

15.40 SPR Koszarawa - SPR Ślemień

16.05 SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.30 SPR Wieprz - SPR Ślemień

16.55 SPR Koszarawa - SPR Świnna

 



ŻYWIEC OCZKÓW – 8 XI 2014 - ul. Niezapominajki 14
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

8.00 - Łękawica - Team Jeleśnia

8.25 - SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum

8.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Ujsoły

9.15 - Bystra Ciapki - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

9.40 - SPR Żywiec - Team Jeleśnia

10.05 - Łękawica - Bystra Gimnazjum

10.30 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.55 - Łękawica - Bystra Ciapki

11.20 - SPR Twardorzeczka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

11.45 - Ujsoły -PKS Olimpijczyk Gilowice

12.10 - SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka

12.35 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

13.00 - Oficjalne otwarcie!

Wręczenie honorowej odznaki "Zasłużony dla Województwa Śląskiego" dla Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach!

13.55 - SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka

14.20 - SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka

14.20 - SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II

14.45 - SPR Milówka - SPR Młody Wieprz

15.10 - SPR Koszarawa - Gimnazjum Łękawica

15.35 - SPR Świnna - SPR Twardorzeczka II

16.00 - SPR Ślemień - SPR Młody Wieprz

16.25 - SPR Milówka - SPR Świnna

16.50 - SPR Koszarawa - SPR Młody Wieprz

PTG Sokół w Gminie Czernichów - pauzuje



TWARDORZECZKA
 – 13 XII 2014 - Twardorzeczka 333
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Jana Góry

 

8.00 - SPR Żywiec – Ujsoły

8.25 - Łękawica - SPR Twardorzeczka

8.50 - Bystra Ciapki - Ujsoły

9.15 - Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia

9.40 - Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów

10.05 - SPR Łodygowice - Bystra Ciapki

10.30 - SPR Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

10.55 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Team Jeleśnia

11.20 - Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka

11.45 - SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum

12.10 - SPR Twardorzeczka - TS MetalWęgierska Górka

12.35 - Bystra Gimnazjum - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

13.30 – Oficjalne otwarcie turnieju

13.15 - Gimnazjum Łękawica - SPR Świnna

13.40 - SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

14.05 - SPR Świnna - SPR Młody Wieprz

14.30 - SPR Wieprz - Gimnazjum Łękawica

14.55 SPR Koszarawa - SPR Twardorzeczka II

15.20 - SPR Milówka - SPR Ślemień

15.45 - SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.10 - Gimnazjum Łękawica - SPR Milówka

16.35 - SPR Wieprz - Młody Wieprz

17.00 - SPR Ślemień - SPR Twardorzeczka II

Pauzuje – PKS Olimpijczyk Gilowice



 ŁODYGOWICE – 10 I 2015 - ul. Okrężna 1
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery

 

8.00 - SPR Żywiec - PKS Olimpijczyk Gilowice

8.25 - SPR Łodygowice - Team Jeleśnia

8.50 - Bystra Ciapki - PKS Olimpijczyk Gilowice

9.15 - SPR Łodygowice - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

9.40 - Team Jeleśnia - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.05 - Łękawica - SPR Żywiec

10.30 - TS Metal Węgierska Górka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

10.55 - SPR Twardorzeczka - Bystra Gimnazjum

11.20 - Bystra Ciapki - TS Metal Węgierska Górka

11.45 - SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia

12.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Gimnazjum

12.35 - SPR Twardorzeczka - Bystra Ciapki

13.00 - Łękawica - SPR Łodygowice

13.30 – Oficjalne otwarcie

13.45 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - TS Metal Węgierska Górka

14.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka II

14.35 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

Pauzują - SPR Wieprz, Gimnazjum Łękawica, SPR Świnna, SPR Młody Wieprz, Ujsoły.


 

II RUNDA


BYSTRA
– 21 II 2015 - ul. Szczyrkowska 2
Turniej Ligowy pod norowym patronatem
Dyrektora Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej - Michała Kunce

 

8.00 - SPR Żywiec - PTG Sokół w Gminie Czernichów

8.25 - Łękawica – PKS Olimpijczyk Gilowice

8.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Łodygowice

9.15 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - PKS Olimpijczyk Gilowice

9.40 - Łękawica - Ujsoły

10.05 - SPR Żywiec - SPR Łodygowice

10.30 - Stowarzyszenie16 Bielsko-Biała - Ujsoły

10.55 - Bystra Ciapki - Bystra Gimnazjum

11.20 - Team Jeleśnia -TS Metal Węgierska Górka

11.45 - SPR Twardorzeczka - PKS Olimpijczyk Gilowice

12.10 - SPR Łodygowice - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

12.35 - SPR Twardorzeczka - Ujsoły

13.00 - Bystra Ciapki - Team Jeleśnia

13.25 - Bystra Gimnazjum- TS Metal Węgierska Górka

13.50 - Gimnazjum Łękawica – UKS Imperium Katowice

14.15 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Wieprz

14.40 – SPR Wieprz – UKS Imperium Katowice

15.05 - SPR Twardorzeczka II - Gimnazjum Łękawica

15.30 - SPR Koszarawa - SPR Milówka

15.55 - SPR Twardorzeczka II – UKS Imperium Katowice

16.20 - SPR Ślemień - Gimnazjum Łękawica

16.45 - SPR Wieprz - SPR Milówka

17.10 - SPR Świnna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.35 - SPR Wieprz - SPR Koszarawa

18.00 - SPR Twardorzeczka II - SPR Młody Wieprz

18.25 - SPR Świnna - SPR Ślemień

 



CZERNICHÓW
– 14 III 2015 - ul. Turystyczna 8
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichów Adama Kosa

7.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Ciapki

8.15 - Bystra Gimnazjum - PKS Olimpijczyk Gilowice 

8.40 - SPR Żywiec - Bystra Ciapki 

9.05 - Bystra Gimnazjum - Ujsoły

9.30 - TS Metal Węgierska Górka - PKS Olimpijczyk Gilowice 

9.55 - SPR Łodygowice - Ujsoły 

10.20 - Łękawica -TS Metal Węgierska Górka 

10.45 - SPR Łodygowice - PKS Olimpijczyk Gilowice

11.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - SPR Twardorzeczka

11.35 - Team Jeleśnia - Ujsoły

12.00 - Łękawica - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

12.25 - SPR Żywiec - SPR Twardorzeczka

13.00 - Oficjalne otwarcie – V-lecie piłki ręcznej

13.30 - Team Jeleśnia - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

14.00 - UKS Imperium Katowice – SPR Ślemień 

14.25 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Gimnazjum Łękawica 

14.50 - UKS Imperium Katowice – SPR Młody Wieprz 

15.15 - SPR Milówka - SPR Twardorzeczka II 

15.40 - UKS Imperium Katowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów II 

16.05 - Gimnazjum Łękawica - SPR Młody Wieprz 

16.30 - UKS Imperium Katowice – SPR Milówka

16.55 - SPR Wieprz - SPR Świnna 

17.20 - SPR Koszarawa - SPR Ślemień 

17.45 - SPR Wieprz - SPR Twardorzeczka II 

18.10 - SPR Koszarawa - SPR Świnna

 



 WIEPRZ – 11 IV 2015 - ul. Szkolna 800 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Macieja Miki

8.00 - SPR Żywiec - Ujsoły

8.25 - Bystra Gimnazjum -Team Jeleśnia

8.50 - Bystra Ciapki - Ujsoły

9.15 - SPR Żywiec - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała 

9.40 - Ujsoły - TS Metal Węgierska Górka 

10.05 - SPR Łodygowice - Bystra Ciapki 

10.30 - Bystra Gimnazjum - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

10.55 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Team Jeleśnia 

11.20 - SPR Łodygowice- Bystra Gimnazjum 

11.45 - SPR Twardorzeczka - TS Metal Węgierska Górka 

12.10 - Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

12.35 - TS Metal Węgierska Górka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

13.00 - Łękawica - SPR Twardorzeczka

13.25 - UKS Imperium Katowice - SPR Świnna 

13.50 – SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 

14.15 - UKS Imperium Katowice - SPR Twardorzeczka II 

14.40 -SPR Milówka - SPR Świnna 

15.05 - SPR Twardorzeczka II - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 

15.30 - UKS Imperium Katowice – SPR Wieprz 

15.55 - SPR Milówka - SPR Młody Wieprz 

16.20 - UKS Imperium Katowice - SPR Koszarawa

16.45 - SPR Wieprz – SPR Młody Wieprz

17.10 - SPR Koszarawa - SPR Młody Wieprz 

17.35 - SPR Wieprz - SPR Ślemień

18.00 - SPR Ślemień - SPR Młody Wieprz

Pauzuje – PKS Olimpijczyk Gilowice, Gimnazjum Łękawica



 GILOWICE – 23 V 2015 - ul. Siedlakówka 37 
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka

 

8.00 - Bystra Ciapki - PKS Olimpijczyk Gilowice

8.25 - SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum

8.50 - Team Jeleśnia - PKS Olimpijczyk Gilowice

9.15 - SPR Łodygowice - TS Metal Węgierska Górka

9.40 - SPR Żywiec - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.05 - SPR Łodygowice - Team Jeleśnia

10.30 - Łękawica - SPR Żywiec

10.55 - SPR Twardorzeczka - Bystra Ciapki

11.20 - Łękawica - Bystra Ciapki

11.45 - SPR Twardorzeczka - Bystra Gimnazjum

12.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - TS Metal Węgierska Górka

12.35 - Łękawica - Team Jeleśnia

13.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Bystra Gimnazjum

13.40 - UKS Imperium Katowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

14.05 - SPR Świnna - SPR Twardorzeczka II

14.30 - UKS Imperium Katowice – SPR Ślemień

14.55 - Gimnazjum Łękawica - SPR Świnna

15.20 - SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.45 - SPR Ślemień – Twardorzeczka II

16.10 - UKS Imperium Katowice – Gimnazjum Łękawica

16.35 - SPR Ślemień - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.00 - UKS Imperium Katowice – SPR Świnna

17.25 - SPR Koszarawa - Gimnazjum Łękawica

Pauzują – Ujsoły i Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała, SPR Milówka, SPR Wieprz, SPR Młody Wieprz

 



WĘGIERSKA GÓRKA
– 20 VI 2014 - osiedle XX-Lecia II RP 12
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

8.00 - Ujsoły -PKS Olimpijczyk Gilowice

8.25 - SPR Żywiec - Team Jeleśnia 

8.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Ujsoły

9.15 - Bystra Ciapki - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

9.40 - Łękawica - Bystra Gimnazjum

10.05 - Bystra Ciapki - TS Metal Węgierska Górka

10.30 - Łękawica - SPR Łodygowice 

10.55 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - PKS Olimpijczyk Gilowice

11.20 - SPR Twardorzeczka - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała

11.45 - SPR Żywiec - TS Metal Węgierska Górka 

12.10 - SPR Łodygowice - SPR Twardorzeczka

12.35 - PTG Sokół w Gminie Czernichów - Stowarzyszenie 16 Bielsko Biała 

13.00 - SPR Twardorzeczka - Team Jeleśnia

13.30 - SPR Koszarawa - SPR Twardorzeczka II 

14.30 - UKS Imperium Katowice – SPR Milówka

14.55 - SPR Wieprz - Gimnazjum Łękawica

15.20 – UKS Imperium Katowice – SPR Świnna – druga połowa – powtórka od wyniku 4:4

15.35 - SPR Wieprz - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.00 - Gimnazjum Łękawica - SPR Milówka 

16.25 - UKS Imperium Katowice – SPR Koszarawa 

16.50 - SPR Ślemień – SPR Milówka 

17.15 - SPR Świnna - SPR Młody Wieprz 

17.40 - UKS Imperium Katowice – SPR Młody Wieprz