Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2013/2014

I RUNDA

 

 

 

 

ŁĘKAWICA – 7 IX 2013 - ul. Sportowa 5

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Stanisława Baczyńskiego

 

8.20 - Ślemień – Gilowice 

8.40 - Młoda Koszarawa - Koszarawa 

9.00 - Ślemień – Świnna 

9.20 - Gilowice – Ujsoły 

9.40 - Koszarawa – Świnna 

10.00 – Młoda Koszarawa - Ślemień 

10.20 – LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 

10.40 - Świnna – Gilowice 

11.00 - Koszarawa – Ujsoły 

11.20 – Młoda Koszarawa - Świnna 

11.40 - Koszarawa – Ślemień 

12.00 - Bystra Team Ciapki – Ujsoły 

12.20 - Łodygowice – Twardorzeczka 

12.40 – Bystra Team Ciapki - GimBystra 

13.00 - Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.20 - Twardorzeczka – Bystra Team Ciapki 

13.40 – LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

14.00 – Oficjalna inauguracja sezonu 2013/2014 

14.20 – LKS Orzeł Łękawica – Milówka 

14.40 - GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

15.00 - Twardorzeczka – Rajcza

15.20 - Łodygowice – Wieprz 

15.40 - Bystra Team Ciapki – Rajcza 

16.00 - System S Węgierska Górka - GimBystra 

16.20 - Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 

17.00 - Team Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

17.20 - Twardorzeczka - GimBystra 

17.40 – System S Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

18.00 - Żywiec – Wieprz 

18.20 – Team Jeleśnia – System S Węgierska Górka 

18.40 - Milówka – Rajcza 

19.00 - Team Jeleśnia – Wieprz 

19.20 - Żywiec – System S Węgierska Górka 

 

 

MILÓWKA – 12 X 2013 - ul. Sportowa 15
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

 

8.20 - Łodygowice – Rajcza 

8.40 - Team Jeleśnia – Ujsoły 

9.00 - Łodygowice – Milówka 

9.20 – Team Jeleśnia - Bystra Team Ciapki 

9.40 - Żywiec – Rajcza 

10.00 - Łodygowice – Ujsoły 

10.20 - Team Jeleśnia - Żywiec 

10.40 - Bystra Team Ciapki – Milówka 

11.00 - GimBystra – Żywiec 

11.20 - Team Jeleśnia – Rajcza 

11.40 - Łodygowice - GimBystra 

12.00 - Twardorzeczka – Ujsoły 

12.20 - Bystra Team Ciapki – Żywiec 

12.40 - Koszarawa – Rajcza 

13.00 - Młoda Koszarawa – GimBystra 

13.20 - Koszarawa – Milówka 

13.40 - Twardorzeczka – Wieprz 

14.00 – Oficjalne otwarcie turnieju 

14.20 - Bystra Team Ciapki – System S Węgierska Górka 

14.40 – LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

15.00 - Świnna – System S Węgierska Górka 

15.20 - Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

15.40 - Twardorzeczka – System S Węgierska Górka 

16.00 – Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

16.20 – LKS Orzeł Łękawica – Świnna 

16.40 - Koszarawa – Gilowice 

17.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

17.20 - Twardorzeczka – Ślemień 

17.40 – LKS Orzeł Łękawica – Wieprz 

18.00 – Ślemień – System S Węgierska Górka 

18.20 – Młoda Koszarawa - Gilowice 

18.40 - Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

19.00 - Gilowice – Wieprz 

19.20 - Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

 

 

TWARDORZECZKA – 16 XI 2013 - Twardorzeczka 333

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Stanisława Caputy

 

8.10 - Twardorzeczka – Gilowice 

8.30 - Team Jeleśnia – Ślemień 

8.50 – LKS Orzeł Łękawica – Gilowice 

9.10 - Bystra Team Ciapki – Ślemień 

9.30 - Team Jeleśnia – Świnna 

9.50 - Ślemień - GimBystra 

10.10 - Twardorzeczka – Młoda Koszarawa 

10.30 – LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 

10.50 - Gilowice - GimBystra 

11.10 - LKS Orzeł Łękawica – Młoda Koszarawa 

11.30 - GimBystra – Koszarawa 

11.50 – LKS Orzeł Łękawica – System S Węgierska Górka

12.10 - Team Jeleśnia – Młoda Koszarawa 

12.30 - Twardorzeczka – Świnna 

12.50 - Bystra Team Ciapki – Młoda Koszarawa 

13.10 - Ślemień – Wieprz 

13.30 - Żywiec – Młoda Koszarawa 

13.50 - Łodygowice – Bystra Team Ciapki 

14.10 - Twardorzeczka – Żywiec 

14.30 - Bystra Team Ciapki – Koszarawa 

14.50 – Łodygowice – System S Węgierska Górka 

15.10 - Świnna – Milówka 

15.30 – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 

15.50 – Łodygowice – Koszarawa 

16.10 - Świnna - Rajcza 

16.30 - System S Węgierska Górka – Ujsoły 

16.50 - Wieprz – Rajcza 

17.10 - Żywiec – Milówka 

17.30 - Ujsoły – Rajcza 

17.50 - Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

18.10 – Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

18.30 - Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

18.50 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 

19.10 - Ujsoły – Milówka 

19.30 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

 

 

ŻYWIEC OCZKÓW – 14 XII 2013 - ul. Niezapominajki 14

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

 

8.00 – LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 

8.20 - Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

8.40 - GimBystra - LKS Orzeł Łękawica 

9.00 - Bystra Team Ciapki – Gilowice 

9.20 - Ślemień – Żywiec 

9.40 - Bystra Team Ciapki – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

10.00 - GimBystra - Ujsoły 

10.20 - Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

10.40 – LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 

11.00 – Ujsoły – Wieprz

11.20 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 

11.40 - Gilowice – System S Węgierska Górka 

12.00 – LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 

12.20 - Bystra Team Ciapki – Wieprz 

12.40 - Ślemień – Milówka 

13.00 - GimBystra – Wieprz 

13.20 - Gilowice – Rajcza 

13.40 - Twardorzeczka – Milówka 

14.00 - Świnna – Ujsoły 

14.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – System S Węgierska Górka 

14.40 - GimBystra – Świnna 

15.00 - Koszarawa – Żywiec 

15.20 - Team Jeleśnia – Twardorzeczka 

15.40 - Gilowice – Milówka 

16.00 - Łodygowice – Ślemień 

16.20 – Młoda Koszarawa - Rajcza 

16.40 - Koszarawa – System S Węgierska Górka 

17.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec 

17.20 – Młoda Koszarawa – Wieprz 

17.40 – Team Jeleśnia - Milówka 

18.00 – Młoda Koszarawa – System S Węgierska Górka 

18.20 - Team Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

18.40 - Łodygowice – Świnna 

19.00 - Młoda Koszarawa – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

19.20 - Team Jeleśnia – Koszarawa 

19.40 - Młoda Koszarawa – Łodygowice 

 

 

ŁODYGOWICE – 11 I 2014 - ul. Okrężna 1
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery

 

8.00 - LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 

8.20 - Team Jeleśnia – Gilowice 

8.40 – LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 

9.00 - Łodygowice – Gilowice 

9.20 - LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia 

9.40 - Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.00 - Team Jeleśnia – Łodygowice 

10.20 – LKS Orzeł Łękawica – Bystra Team Ciapki 

10.40 - GimBystra - Team Jeleśnia 

11.00 - Bystra Team Ciapki – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

11.20 - Ślemień - Ujsoły 

11.40 - GimBystra - Rajcza 

12.00 - Gilowice – Żywiec 

12.20 - GimBystra - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

12.40 - Ślemień – Rajcza 

13.00 – Oficjalne otwarcie turnieju 

13.20 - Łodygowice – Żywiec 

13.40 - Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

14.00 - Ujsoły – Żywiec 

14.20 - Bystra Team Ciapki – Świnna 

14.40 - Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

15.00 – System S Węgierska Górka – Rajcza 

15.20 - GimBystra - Milówka 

15.40 – Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.00 - Młoda Koszarawa - Ujsoły 

16.20 – System S Węgierska Górka – Wieprz 

16.40 - Młoda Koszarawa - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

17.00 - Świnna – Żywiec 

17.20 - Milówka – Wieprz 

17.40 - Twardorzeczka – Koszarawa 

18.00 - Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

18.20 - Milówka – System S Węgierska Górka 

18.40 - Koszarawa – Wieprz 

19.00 - Młoda Koszarawa - Milówka 

19.20 - Świnna – Wieprz 

 

 

 

 

II RUNDA

 

 

 

WILKOWICE – 22 II 2014 - ul. Szkolna 8a

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wilkowice Mieczysława Rączki

 

8.00 - GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

8.20 - Twardorzeczka – Bystra Team Ciapki

8.40 – System S Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

9.00 - Łodygowice – Twardorzeczka

9.20 – Bystra Team Ciapki – GimBystra

9.40 - Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów

10.00 - Twardorzeczka - GimBystra

10.20 - Bystra Team Ciapki – Rajcza

10.40 - Żywiec – System S Węgierska Górka

11.00 - Team Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

11.20 - Twardorzeczka – Rajcza

11.40 – Team Jeleśnia – System S Węgierska Górka

12.00 - Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

12.20 - Milówka – Rajcza

12.40 - Łodygowice – Wieprz

13.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka

13.20 - Żywiec – Wieprz

13.40 - System S Węgierska Górka - GimBystra

14.00 – LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów

14.20 - Team Jeleśnia – Wieprz

14.40 – LKS Orzeł Łękawica – Milówka

15.00 - Bystra Team Ciapki – Ujsoły

15.20 - LKS Orzeł Łękawica – Wieprz

15.40 – Młoda Koszarawa – PKS Olimpijczyk Gilowice

16.00 - Koszarawa – Ujsoły

16.20 - Ślemień – PKS Olimpijczyk Gilowice

16.40 – LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły

17.00 – Młoda Koszarawa - Świnna

17.20 - Koszarawa – Ślemień

17.40 – PKS Olimpijczyk Gilowice – Ujsoły

18.00 - Koszarawa – Świnna

18.20 – Młoda Koszarawa - Ślemień

18.40 - Świnna – PKS Olimpijczyk Gilowice

19.00 - Młoda Koszarawa - Koszarawa

19.20 - Ślemień – Świnna

 

 

CZERNICHÓW – 15 III 2014 - ul. Turystyczna 8
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichów Adama Kosa

 

8.00 - GimBystra – Żywiec

8.20 – Team Jeleśnia - Bystra Team Ciapki

8.40 - Łodygowice - GimBystra

9.00 - Bystra Team Ciapki – Żywiec

9.20 - Łodygowice – Ujsoły

9.40 - Team Jeleśnia - Żywiec

10.00 - Łodygowice – Rajcza

10.20 - Team Jeleśnia – Ujsoły

10.40 - Bystra Team Ciapki – System S Węgierska Górka

11.00 - Team Jeleśnia - Rajcza

11.20 - Twardorzeczka – Ujsoły

11.40 - GimBystra - Milówka

12.00 - Żywiec – Rajcza

12.20 - Bystra Team Ciapki – Milówka

12.40 - Twardorzeczka – Wieprz

13.00 - Łodygowice – Milówka

13.20 – Młoda Koszarawa – GimBystra

13.40 - Gilowice – Wieprz

14.00 – Oficjalne otwarcie
Mecz nowych! PTG Sokół II w Gminie Czernichów – Radziechowy

14.20 - Ślemień – System S Węgierska Górka

14.40 - Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów

15.00 - Świnna – System S Węgierska Górka

15.20 –Koszarawa – Rajcza

15.40 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

16.00 - Twardorzeczka – Ślemień

16.20 - Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

16.40 - Twardorzeczka – System S Węgierska Górka

17.00 – LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

17.20 - Koszarawa – Milówka

17.40 – Młoda Koszarawa – Wieprz

18.00 - LKS Orzeł Łękawica – Świnna

18.20 - Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów

18.40 – Koszarawa – Gilowice

19.00 - Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów

 

 

WIEPRZ – 12 IV 2014 - ul. Szkolna 800
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorza Figury

 

8.00 - Wieprz – Rajcza

8.20 – Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów

8.40 – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz

9.00 - Ujsoły – Rajcza

9.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz

9.40 - Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

10.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

10.20 - Ujsoły – Milówka

10.40 - Ślemień – Wieprz 

11.00 - System S Węgierska Górka – Ujsoły

11.20 – LKS Orzeł Łękawica – Gilowice 

11.40 - Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.00 - Gilowice – GimBystra

12.20 - Bystra Team Ciapki – Ślemień 

12.40 – LKS Orzeł Łękawica – System S Węgierska Górka 

13.00 - Żywiec – Milówka 

13.20 - Ślemień - GimBystra

13.40 - Łodygowice – Bystra Team Ciapki

14.00 - Świnna – Milówka 

14.20 – Łodygowice – System S Węgierska Górka 

14.40 - Świnna - Rajcza

15.00 – Łodygowice – Koszarawa 

15.20 - Bystra Team Ciapki – Młoda Koszarawa 

15.40 – LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 

16.00 - Twardorzeczka– Gilowice 

16.20 - Team Jeleśnia– Ślemień 

16.40 - Bystra Team Ciapki – Koszarawa 

17.00 - Twardorzeczka– Młoda Koszarawa

17.20 - GimBystra – Koszarawa

17.40 - LKS Orzeł Łękawica – Młoda Koszarawa 

18.00 - Team Jeleśnia– Świnna 

18.20 - Twardorzeczka – Żywiec 

18.40 - Team Jeleśnia– Młoda Koszarawa 

19.00 - Twardorzeczka – Świnna 

19.20 - Żywiec – Młoda Koszarawa

 

 

GILOWICE – 24 V 2014 - ul. Siedlakówka 37
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka

 

8.00 – PKS Olimpijczyk Gilowice – Rajcza

8.20 - Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

8.40 – LKS Orzeł Łękawica – Rajcza

9.00 - GimBystra - Ujsoły

9.20 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza

9.40 - GimBystra - LKS Orzeł Łękawica

10.00 - Bystra Team Ciapki – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

10.20 – LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka

10.40 - Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

11.00 – LKS Orzeł Łękawica – Żywiec

11.20 - Bystra Team Ciapki – PKS Olimpijczyk Gilowice

11.40 - Ślemień – Żywiec

12.00 – Ujsoły – Wieprz

12.20 - Twardorzeczka– Milówka 

12.40 - GimBystra – Wieprz

13.00 – PKS Olimpijczyk Gilowice – System S Węgierska Górka 

13.20 - Bystra Team Ciapki – Świnna 

13.40 – Młoda Koszarawa - Rajcza

14.00 – PKS Olimpijczyk Gilowice – Milówka 

14.20 - Team Jeleśnia– Twardorzeczka 

14.40 - GimBystra – Świnna

15.00 - Koszarawa –Żywiec 

15.20 - Łodygowice– Ślemień 

15.40 - PTG Sokółw Gminie Czernichów – System S Węgierska Górka 

16.00 – Team Jeleśnia - Milówka 

16.20 - Koszarawa– Wieprz 

16.40 - Ślemień –Milówka 

17.00 - Team Jeleśnia – Koszarawa 

17.20 – Młoda Koszarawa – System S Węgierska Górka 

17.40 - PTG Sokółw Gminie Czernichów – Żywiec 

18.00 - Koszarawa– System S Węgierska Górka 

18.20 - Młoda Koszarawa – Łodygowice

18.40 - Team Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

19.00 - Łodygowice – Świnna 

19.20 - Młoda Koszarawa – PTG Sokół w Gminie Czernichów

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – 21 VI 2014 - osiedle XX-Lecia II RP 12
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

 

7:40 – LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice

8:00 –Bystra Team Ciapki – PTG Sokół w Gminie Czernichów

8:20 – System S Węgierska Górka – Wieprz

8:40 – GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów

9:00 – Bystra Team Ciapki – Wieprz

9:20 - Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów

9:40 - Team Jeleśnia – Łodygowice 

10:00 – LKS Orzeł Łękawica – Bystra Team Ciapki

10:20 - GimBystra – Team Jeleśnia

10:40 - Łodygowice – Żywiec

11:00 - Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

11:20 - PKS Olimpijczyk Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów

11:40 - LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia

12:00 - Łodygowice – PKS Olimpijczyk Gilowice

12:20 – Świnna - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

12:40 – Twardorzeczka – Koszarawa

13:00 - Świnna - Żywiec

13:20 –LKS Orzeł Łękawica – Ślemień

13:40 – Ujsoły – Żywiec

14:00 – Team Jeleśnia – PKS Olimpijczyk Gilowice

14:20 – Świnna – Wieprz

14:40 – PKS Olimpijczyk Gilowice – Żywiec

15:00 – OFICJALNE ROZPOCZĘCIE / WRĘCZENIE NAGRÓD

15:30 - Młoda Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

15:50 - Ślemień – Ujsoły

16:10 - Milówka – Wieprz

16:30 - Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16:50 - Młoda Koszarawa – Milówka 

17:10 – Świnna – Ujsoły

17:30 - Milówka – System S Węgierska Górka

17:50 - Młoda Koszarawa – Ujsoły 

18:10 – RAJCZA - System S Węgierska Górka 
18:30 – RAJCZA - GimBystra
18:50 – RAJCZA – Ślemień