Get Adobe Flash player

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2012/2013

I RUNDA

 

 

 

 
ŁĘKAWICA – 15 IX 2012 - ul. Sportowa 5
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Stanisława Baczyńskiego

 

8.40 - Koszarawa – Świnna 

9.00 - Ślemień – Gilowice 

9.20 - Koszarawa – Ujsoły 

9.40 - Ślemień – Świnna 

10.00 - Gilowice – Ujsoły 

10.20 - Koszarawa – Ślemień 

10.40 - Świnna – Gilowice 

11.00 - Łękawica – Ujsoły 

11.20 - Łodygowice – Twardorzeczka 

11.40 - GimBystra – Ujsoły 

12.00 – Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2011/2012 

12.10 - Liga Podbeskidzia – UKS Start Pietrowice Wielkie – mecz pokazowy (I połowa) 

12.40 - Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.10 - Liga Podbeskidzia – UKS Start Pietrowice Wielkie – mecz pokazowy (II połowa) 

13.40 - Twardorzeczka – GimBystra 

14.00 - Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

14.20 - ŻAPN Żywiec – Węgierska Górka 

14.40 - Twardorzeczka – Rajcza

15.00 - Łodygowice – Wieprz 

15.20 - Łękawica – Milówka 

15.40 - GimBystra – Rajcza 

16.00 - ŻAPN Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.20 - Żywiec – Wieprz 

16.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 

17.00 - Żywiec – Węgierska Górka 

17.20 - ŻAPN Żywiec – Wieprz 

17.40 - Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

18.00 - Milówka – Rajcza 

18.20 - Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

 

 

 

MILÓWKA – 13 X 2012 - ul. Sportowa 15
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

 

8.40 - Łodygowice – Rajcza 

9.00 - ŻAPN Żywiec – Ujsoły 

9.20 - Łodygowice – Milówka 

9.40 – ŻAPN Żywiec - GimBystra 

10.00 - Żywiec – Rajcza 

10.20 - Łodygowice – Ujsoły 

10.40 - ŻAPN Żywiec - Żywiec 

11.00 - GimBystra – Milówka 

11.20 - Twardorzeczka – Ujsoły 

11.40 - ŻAPN Żywiec – Rajcza

12.00 - GimBystra – Żywiec 

12.20 - Świnna – Rajcza 

12.40 - Koszarawa – Milówka 

13.00 - Świnna – Węgierska Górka 

13.20 - Twardorzeczka – Wieprz 

13.40 - Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

14.00 - Twardorzeczka – Węgierska Górka 

14.20 - Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

14.40 - GimBystra – Węgierska Górka 

15.00 – Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.20 - Koszarawa – Gilowice 

15.40 - Łękawica – Świnna 

16.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.20 - Twardorzeczka – Ślemień 

16.40 - Łękawica – Wieprz 

17.00 – Ślemień – Węgierska Górka 

17.20 - Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

17.40 - Gilowice – Wieprz 

18.00 - Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

 

 

 

TWARDORZECZKA – 10 XI 2012 - Twardorzeczka 333

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Stanisława Caputy

 

8.40 - Świnna – Wieprz 

9.00 - Koszarawa – Węgierska Górka 

9.20 - Świnna – Ujsoły 

9.40 - Koszarawa – Wieprz 

10.00 - GimBystra – Świnna 

10.20 – Ujsoły – Wieprz 

10.40 - Łodygowice – GimBystra 

11.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 

11.20 - Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.40 - Koszarawa – Żywiec 

12.00 - Łodygowice – Świnna 

12.20 - GimBystra – Wieprz 

12.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec 

13.00 – Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

13.20 - Gilowice – Węgierska Górka 

13.40 - ŻAPN Żywiec – Łodygowice 

14.00 - Twardorzeczka – Milówka 

14.20 - Łodygowice – Ślemień 

14.40 - GimBystra – Gilowice 

15.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza 

15.20 - ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.40 – Łękawica – Żywiec 

16.00 - Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.20 - Gilowice – Milówka 

16.40 - Łękawica – Twardorzeczka 

17.00 - Ślemień – Żywiec 

17.20 – ŻAPN Żywiec - Milówka 

17.40 - Gilowice – Rajcza 

18.00 - Ślemień – Milówka 

18.20 - Łękawica – Rajcza 

 

 

 

CZERNICHÓW – 15 XII 2012 - ul. Turystyczna 8

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichowa Adama Kosa

 

8.40 - Łękawica – Gilowice 

9.00 - ŻAPN Żywiec – Ślemień 

9.20 - Twardorzeczka – Gilowice 

9.40 - Łękawica – GimBystra 

10.00 - ŻAPN Żywiec – Twardorzeczka 

10.20 - GimBystra – Ślemień 

10.40 - Twardorzeczka – Żywiec 

11.00 - Łękawica – Koszarawa 

11.20 - ŻAPN Żywiec – Świnna 

11.40 - Łękawica – Węgierska Górka 

12.00 - Ślemień – Wieprz 

12.20 - ŻAPN Żywiec – Koszarawa 

12.40 - Twardorzeczka – Świnna 

13.00 - GimBystra – Koszarawa 

13.20 - Żywiec – Milówka 

13.40 – Łodygowice – Węgierska Górka 

14.00 - Oficjalne rozpoczęcie Turnieju Ligowego 

14.20 - Wieprz – Rajcza 

14.40 - Świnna – Milówka 

15.00 – Łodygowice – Koszarawa 

15.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

15.40 - Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 

16.20 - Ujsoły – Rajcza 

16.40 – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 

17.00 - Ujsoły – Milówka 

17.20 - Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

17.40 – Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

 

 

 

ŁODYGOWICE – 12 I 2013 - ul. Okrężna 1
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery
 

8.40 - LKS Orzeł Łękawica – ŻAPN Żywiec 

9.00 - Łodygowice – Gilowice 

9.20 – LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 

9.40 - ŻAPN Żywiec – Gilowice 

10.00 - LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 

10.20 - Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.40 - Ślemień – Rajcza 

11.00 - Gilowice – Żywiec 

11.20 - Ślemień - Ujsoły 

12.00 - Oficjalne rozpoczęcie Turnieju Ligowego 

12.20 - Milówka – Węgierska Górka 

12.40 - Łodygowice – Żywiec 

13.00 - GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

13.20 - Ujsoły – Żywiec 

13.40 - Węgierska Górka – Wieprz 

14.00 - GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

14.20 - Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

14.40 - Koszarawa – Rajcza 

15.00 - Ujsoły – Węgierska Górka 

15.20 - Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.40 - Świnna – Żywiec 

16.00 - Milówka – Wieprz 

16.20 - Twardorzeczka – Koszarawa 

16.40 - Węgierska Górka – Rajcza 

17.00 - Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

 

 

 

II RUNDA

 

 

 

WILKOWICE – 23 II 2013 - ul. Szkolna 8a

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wilkowice Mieczysława Rączki

 

8.40 - Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

9.00 - Milówka – Rajcza 

9.20 - Węgierska Górka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

9.40 - ŻAPN Żywiec – Wieprz 

10.00 - Żywiec – Węgierska Górka 

10.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 

10.40 - Żywiec – Wieprz 

11.00 - ŻAPN Żywiec – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.20 - GimBystra – Rajcza 

11.40 - LKS Orzeł Łękawica – Milówka 

12.00 - Oficjalne rozpoczęcie Turnieju Ligowego 

12.20 - Łodygowice – Wieprz 

12.40 - Twardorzeczka – Rajcza 

13.00 - ŻAPN Żywiec – Węgierska Górka 

13.20 - Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.40 - Twardorzeczka – GimBystra 

14.00 - LKS Orzeł Łękawica – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

14.20 - GimBystra – Ujsoły 

14.40 - Łodygowice – Twardorzeczka 

15.00 - LKS Orzeł Łękawica – Ujsoły 

15.20 - Świnna – Gilowice 

15.40 - Koszarawa – Ślemień 

16.00 - Gilowice – Ujsoły 

16.20 - Ślemień – Świnna 

16.40 - Koszarawa – Ujsoły 

17.00 - Ślemień – Gilowice 

17.20 - Koszarawa – Świnna 

 

 

ŻYWIEC OCZKÓW – 16 III 2013 - ul. Niezapominajki 14

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

 

8.40 - ŻAPN Żywiec - GimBystra 

9.00 - LKS Orzeł Łękawica – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

9. 20 - ŻAPN Żywiec - Żywiec 

9.40 - LKS Orzeł Łękawica – Wieprz 

10.00 - GimBystra – Żywiec 

10.20 - ŻAPN Żywiec – Rajcza 

10.40 - GimBystra – Milówka 

11.00 - Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.20 - Łodygowice – Milówka 

11.40 - ŻAPN Żywiec – Ujsoły 

12.00 - Gilowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.20 - Łodygowice – Ujsoły 

12.40 - Twardorzeczka – Wieprz 

13.00 - Łodygowice – Rajcza 

13.20 - Gilowice – Wieprz 

13.40 - Koszarawa – Milówka 

14.00 - Świnna – Rajcza 

14.20 - Twardorzeczka – Ślemień 

14.40 - Gilowice – Węgierska Górka 

15.00 - Twardorzeczka – Ujsoły 

15.20 - Ślemień – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.40 - Świnna – Węgierska Górka 

16.00 - Koszarawa – Gilowice 

16.20 - Świnna – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

16.40 - Ślemień – Węgierska Górka 

17.00 - Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

 

 

WIEPRZ – 13 IV 2013 - ul. Szkolna 800

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorza Figury 8.20 - Gilowice – Rajcza 

 

8.40 - Ślemień – Milówka 

9.00 - LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 

9.20 - Gilowice – Milówka 

9.40 - Ślemień – Żywiec 

10.00 – ŻAPN Żywiec - Milówka 

10.20 - Żywiec – Rajcza 

10.40 - Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.00 – LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 

11.20 - Twardorzeczka – Milówka 

11.40 - ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

12.00 - LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 

12.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.40 - ŻAPN Żywiec – Łodygowice 

13.00 - LKS Orzeł Łękawica – Świnna 

13.20 - ŻAPN Żywiec – Twardorzeczka 

13.40 - GimBystra – Gilowice 

14.00 – Oficjalne rozpoczęcie Turnieju 

14.20 - Łodygowice – Ślemień 

14.40 - GimBystra – Węgierska Górka 

15.00 - Koszarawa – Żywiec 

15.20 - Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

15.40 - GimBystra – Wieprz 

16.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 

16.20 - Łodygowice – Świnna 

16.40 - Twardorzeczka – Węgierska Górka 

17.00 – Ujsoły – Wieprz 

17.20 - Łodygowice – GimBystra 

17.40 - Koszarawa – Wieprz 

18.00 - Świnna – Ujsoły 

18.20 - Koszarawa – Węgierska Górka 

18.40 - Świnna – Wieprz 

 

 

 

GILOWICE – 25 V 2013 - ul. Siedlakówka 37
Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka
 

8.20 - LKS Orzeł Łękawica – GimBystra 

8.40 – Łodygowice – Węgierska Górka 

9.00 - Twardorzeczka – Żywiec 

9.20 - LKS Orzeł Łękawica – Węgierska Górka 

9.40 - Łodygowice – Żywiec 

10.00 - LKS Orzeł Łękawica – Gilowice 

10.20 - GimBystra – Ślemień 

10.40 - Twardorzeczka – Gilowice 

11.00 - ŻAPN Żywiec – Ślemień 

11.20 - Gilowice – Żywiec 

11.40 - Łodygowice – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.00 - GimBystra – Świnna 

12.20 - LKS Orzeł Łękawica – Koszarawa 

12.40 - ŻAPN Żywiec – Świnna 

13.00 – Oficjalne rozpoczęcie Turnieju Ligowego 

13.20 – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Wieprz 

13.40 – Łodygowice – Koszarawa 

14.00 - Ślemień – Wieprz 

14.20 - Twardorzeczka – Świnna 

14.40 - Ślemień - Ujsoły 

15.00 - Żywiec – Milówka 

15.20 - Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.40 – Rajcza – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.00 - ŻAPN Żywiec – Koszarawa 

16.20 - Milówka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

16.40 - Ujsoły – Rajcza 

17.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 

17.20 - Świnna – Milówka 

17.40 – Ujsoły – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

18.00 - Wieprz – Rajcza 

18.20 - Ujsoły – Milówka 

18.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

 

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – 22 VI 2013 - osiedle XX-Lecia II RP 12

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

 

8.20 - Ujsoły – Węgierska Górka 

8.40 - Milówka – Wieprz 

9.00 - Węgierska Górka – Rajcza 

9.20 - Ujsoły – Żywiec 

9.40 - Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

10.00 - Świnna – Żywiec 

10.20 - Węgierska Górka – Wieprz 

10.40 - Twardorzeczka – Koszarawa 

11.00 - Milówka – Węgierska Górka 

11.20 - Koszarawa – Rajcza 

11.40 - Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.00 - Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

12.20 - LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 

12.40 - Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.00 - Ślemień – Rajcza 

13.20 - GimBystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

13.40 - Łodygowice – Gilowice 

14.00 – LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 

14.20 - ŻAPN Żywiec – Gilowice 

14.40 - GimBystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

15.00 - LKS Orzeł Łękawica – ŻAPN Żywiec 

15.30 - Oficjalne zakończenie sezonu 2012/2013