Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - 2011/2012

 

 

I RUNDA

 

 

ŁĘKAWICA – 10 IX
 

9.10 – Łękawica – Łodygowice 

9.30 – Żywiec – Jeleśnia 

9.50 – Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.10 – Łękawica – Jeleśnia 

10.30 – Łodygowice – Żywiec 

10.50 – Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

11.10 – Jeleśnia – Łodygowice 

11.30 - Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 

12.10 - Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.30 – Żywiec – Węgierska Górka 

12.50 – Twardorzeczka – ŻAPN Żywiec 

13.10 - Gimnazjum Bystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

13.30 – Twardorzeczka – Węgierska Górka 

13.50 – Wieprz – Gimnazjum Bystra 

14.10 – Rajcza – Milówka 

14.30 – Gimnazjum Bystra – ŻAPN Żywiec

14.50 – Wieprz – Milówka 

15.10 – Rajcza – ŻAPN Żywiec 

15.30 – Gimnazjum Bystra – Milówka 

15.50 – Wieprz – Rajcza 

 

 

 

KORBIELÓW – 1 X

 

9.10 – Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

9.30 – Jeleśnia – Węgierska Górka 

9.50 – Łodygowice – Twardorzeczka 

10.10 – Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.30 – Gimnazjum Bystra – Węgierska Górka 

10.50 – Jeleśnia – Twardorzeczka 

11.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Żywiec 

11.30 - Milówka– Węgierska Górka 

11.50 - Wieprz – Łodygowice 

12.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

12.30 – Rajcza – Twardorzeczka 

12.50 – Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łodygowice 

13.30 – Żywiec – Milówka 

13.50 - Gimnazjum Bystra – Łękawica 

14.10 – Wieprz – ŻAPN Żywiec 

14.30 – Rajcza – Gimnazjum Bystra 

14.50 - Milówka – ŻAPN Żywiec

15.10 – Wieprz – Łękawica 

15.30 – Żywiec – Rajcza 

15.50 – Łękawica – ŻAPN Żywiec 

 

 

 

TWARDORZECZKA – 5 XI

 

9.10 - Węgierska Górka – Łodygowice 

9.30 – Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

9.50 – Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 

10.10 – Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra 

10.30 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 

10.50 - Twardorzeczka – Łękawica 

11.10 – Gimnazjum Bystra – Żywiec 

11.30 – Łodygowice – Rajcza 

11.50 – Węgierska Górka – Wieprz 

12.10 – Łodygowice – Milówka 

12.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza 

12.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 

13.10 – Twardorzeczka – Żywiec 

13.30 – ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 

13.50 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz 

14.10 – Łękawica – Rajcza 

14.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka

14.50 – Żywiec – Wieprz 

15.10 – Rajcza – Jeleśnia 

15.30 – Łękawica – Milówka 

15.50 – Jeleśnia – Wieprz 

 

 

 

CZERNICHÓW – 10 XII
(nowa wersja ważna od 28 listopada!)
 

9.10 - Łodygowice – ŻAPN Żywiec 

9.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka 

9.50 - Żywiec – ŻAPN Żywiec 

10.10 - Łodygowice – Gimnazjum Bystra 

10.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec 

10.50 - Łękawica – Węgierska Górka 

11.10 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 

11.30 - Jeleśnia – Gimnazjum Bystra

11.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

12.10 – Łękawica – Żywiec 

12.30 – Jeleśnia – Milówka 

12.50 – Węgierska Górka – Rajcza 

13.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łękawica

13.30 - Twardorzeczka – Wieprz 

13.50 - Rajcza - Gimnazjum Bystra 

14.10 – Twardorzeczka – Milówka 

 

 

 

 

II RUNDA

 

 

 

 

ŁODYGOWICE – 14 I

 

 

9.10 – Łękawica – Łodygowice 

9.30 – Żywiec – Jeleśnia 

9.50 – Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.10 – Łękawica – Jeleśnia 

10.30 – Łodygowice – Żywiec 

10.50 – Łękawica - PTG Sokół w Gminie Czernichów 

11.10 – Jeleśnia – Łodygowice 

11.30 - Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

11.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 

12.10 - Jeleśnia – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

12.30 – Żywiec – Węgierska Górka

12.50 – Twardorzeczka – ŻAPN Żywiec 

13.10 - Gimnazjum Bystra – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 

13.30 – Twardorzeczka – Węgierska Górka 

13.50 – Wieprz – Gimnazjum Bystra 

14.10 – Rajcza – Milówka 

14.30 – Gimnazjum Bystra – ŻAPN Żywiec 

14.50 – Wieprz – Milówka 

15.10 – Rajcza – ŻAPN Żywiec 

15.30 – Gimnazjum Bystra – Milówka 

15.50 – Wieprz – Rajcza 

 

 

 

ŻYWIEC OCZKÓW – 25 II
(Nowa wersja - ważna od 15 lutego)

 

9.00 – Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

9.20 – Jeleśnia – Węgierska Górka 

9.40 – Łodygowice – Twardorzeczka 

10.00 – Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

10.20 – Gimnazjum Bystra – Węgierska Górka 

10.40 – Jeleśnia – Twardorzeczka 

11.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

11.20 - Milówka– Węgierska Górka 

11.40 - Wieprz – Łodygowice 

12.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Żywiec 

12.20 – Wieprz – Świnna – (towarzyski o Prosiaczka) 

12.40 - Rajcza – Twardorzeczka 

13.00 – Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

13.20 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Łodygowice 

13.40 – Żywiec – Milówka 

14.00 - Gimnazjum Bystra – Łękawica 

14.20 – Wieprz – ŻAPN Żywiec 

14.40 – Rajcza – Gimnazjum Bystra 

15.00 - Milówka – ŻAPN Żywiec 

15.20 – Wieprz – Łękawica 

15.40 – Żywiec – Rajcza 

16.00 – Łękawica – ŻAPN Żywiec 

 

 

 

WIEPRZ – 24 III
(Nowa wersja - ważna od 14 marca)

 

 

8.30 – Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 

8.50 - Węgierska Górka – Łodygowice 

9.10 – Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra 

9.30 – Węgierska Górka – Wieprz 

9.50 – Gimnazjum Bystra – Żywiec 

10.10 – Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 

10.30 - Twardorzeczka – Żywiec 

10.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 

11.10 – Łodygowice – Rajcza 

11.30 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 

11.50 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz 

12.10 – Łodygowice – Milówka 

12.30 – ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 

12.50 - Twardorzeczka – Łękawica 

13.10 – Żywiec – Wieprz 

13.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza 

13.50 - Gilowice – Ślemień – Liga Nowych 

14.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka 

14.30 - Świnna – Ujsoły – Liga Nowych 

14.50 – Łękawica – Rajcza 

15.10 – Jeleśnia – Wieprz 

15.30 – Łękawica – Milówka 

15.50 – Rajcza – Jeleśnia 

 

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – 14 IV
(Nowa wersja - ważna od 31 marca)

 

 

9.00 - Łodygowice – Gimnazjum Bystra 

9.20 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka 

9.40 – Łodygowice – ŻAPN Żywiec 

10.00 – Jeleśnia – Gimnazjum Bystra 

10.20 – Łękawica – Żywiec 

10.40 - Świnna – Gilowice - Liga Nowych 

11.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Łękawica 

11.20 – Żywiec – ŻAPN Żywiec 

11.40 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 

12.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec 

12.20 - Świnna – Ślemień - Liga Nowych 

12.40 – Łękawica – Węgierska Górka 

13.00 – Jeleśnia – Milówka 

13.20 – Twardorzeczka – Wieprz 

13.40 – Węgierska Górka – Rajcza 

14.00 - Ujsoły – Gilowice - Liga Nowych 

14.20 – Twardorzeczka – Milówka 

14.40 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 

15.00 - Ujsoły – Ślemień - Liga Nowych