Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 2012/2013

 

GILOWICE

Trener - Witold Bulik

Data powstania drużyny - 03-03-2012
Gilowice
Zawodniczki:

Żaneta Barabasz

Maria Bąk

Kinga Breuer

Gabriela Bryja

Anna Gąsiorek

Karina Gibas

Dominika Głuszek

Angelika Górna

Katarzyna Górna

Dagmara Kastelik

Paulina Kurzyniec

Patrycja Marszałek

Patrycja Ormaniec (kapitan)

Anna Pietraszko (bramkarka) - (od XI Ślemień)

Marta Przeworczyk

Wiktoria Pyclik

Klaudia Socha

 

 

GIMBYSTRA

Trener - Marcin Węgrzyn

(wcześniejsza nazwa drużyny: Gimnazjum Bystra IX 2011 - V 2012)

GimBystra
Zawodniczki:

Anna Cholewiak

Beata Godula

Weronika Greń

Joanna Harat

Kinga Jamróz

Agnieszka Knapik

Magdalena Korytkowska

Joanna Kręcichwost

Katarzyna Krupa

Magdalena Kubańda

Martyna Kwaśna

Iwona Marek

Joanna Okrzesik

Dominika Pach

Natalia Pacholska

Katarzyna Paneth

Katarzyna Szewczyk

Natalia Szymala

Aneta Talik

Aleksandra Wiewióra

 

 

Koszarawa

Trener - Paweł Szczotka

Data powstania drużyny - 09-08-2012
Koszarawa
Zawodniczki:

Barbara Chrząszcz

Joanna Dziedzina

Weronika Gancarz

Kamila Juraszek

Kinga Kamińska

Marta Kamińska (kapitan)

Dagmara Kimla

Ewelina Kubies (bramkarka)

Anna Mentel

Justyna Pachut

Adrianna Pająk

Barbara Pająk

Beata Starczała

Barbara Tlałka

 

 

 

LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA

Trener - Sebastian Mojżesz

Data powstania drużyny - 20-03-2010

(wcześniejsza nazwa drużyny: Łękawica III 2010 - XII 2012)

LKS Orzeł Łękawica
Zawodniczki:

Martyna Barcik

Weronika Barcik (bramkarka)

Katarzyna Duda

Magdalena Jasiewicz (kapitan)

Agnieszka Konior

Aleksandra Kulińska

Kamila Magiera

Kinga Mieszczak

Anna Mrózek

Agnieszka Rodak

Katarzyna Rodak (bramkarka)

Agnieszka Siwek

Paulina Słonka

Kinga Starypan

Izabella Strzop

Oliwia Urbańska

 

 

ŁODYGOWICE

Trener - Aleksandra Błaszczak

Łodygowice
Zawodniczki:

Sara Barcik

Barbara Czernek

Aleksandra Dobija

Klaudia Gruszecka

Patrycja Jakubiec

Aleksandra Jochemczyk

Katarzyna Loranc

Ewelina Nikiel

Natalia Olszewska

Monika Pawlusińska (bramkarka)

Adrianna Rus

Paulina Stęchły

Dominika Słowiak

Sabina Słowiak

Aleksandra Stwora

Katarzyna Wisła

Agnieszka Wojtyła (kapitan)

Patrycja Żur

 

 

 

 

 

MILÓWKA

Trener - Jan Kąkol

Data powstania drużyny - 30-06-2011
MilówkaZawodniczki:

Patrycja Grygny

Kinga Jurczak

Magdalena Kowalczyk

Sylwia Krzepina

Joanna Misiarz (kapitan)

Sylwia Olber

Paulina Pieczarka

Barbara Piela (bramkarka)

Anna Szczotka (bramkarka)

Justyna Szczotka

Małgorzata Śleziak

Lidia Wiercigroch

Joanna Witos

Kamila Witos

Edyta Zeman

 

 

PTG SOKÓŁ W GMINIE CZERNICHÓW

(wcześniejsze nazwy: Międzybrodzie Bialskie VIII 2010 - XII 2010, PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie I 2011 - VIII 2011)

Kierownik sekcji piłki ręcznej PTG Sokół w Gminie Czernichów - Andrzej Krempel

Data powstania drużyny - 13-08-2010
PTG Sokół w Gminie CzernichówZawodniczki:

Karolina Felbór

Agnieszka Flisek

Anna Gliwa

Marta Grajcarek (kapitan)

Monika Halemska

Agnieszka Harat

Natalia Harat

Magdalena Itzenthaler

Kamila Legień

Kinga Nawojowska

Klaudia Nowak

Magdalena Pietraszko

Edyta Prochot

Joanna Sermak

Klaudia Szewczyk

Klaudia Waluś (bramkarka)

 

 

RAJCZA

Trener - Marek Brałkowski

Data powstania drużyny - 03-02-2011
Rajcza

Zawodniczki:

Dominika Cokot

Anna Ficoń (kapitan)

Dominika Grzegorzek

Kinga Grzegorzek (bramkarka)

Klaudia Hutyra

Natalia Hutyra (do XI Ujsoły)

Magdalena Misiarz

Marta Stanik

Teresa Stanik

Karolina Szczotka

Karolina Szczotka II (do XI Ujsoły)

Anita Włoch (bramkarka)

 

 

 

 

 

 

 

STOWARZYSZENIE 16 BIELSKO-BIAŁA

(wcześniejsze nazwy: Bielsko-Biała X 2010 - III 2011)

Trener - Marcin Nosowicz

Stowarzyszenie 16 Bielsko - Biała
Zawodniczki:

Natalia Bąk

Anna Beruś

Joanna Bojdys

Justyna Chełstowska

Katarzyna Golonka

Marta Imerowicz

Maja Janusz

Zuzanna Jureczko

Kinga Klimek

Laura Luciani

Katarzyna Marek (kapitan)

Oliwia Mikrut

Adrianna Mrowiec

Dominika Pietrzykowska

Aleksandra Popow

Agnieszka Wichary

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚLEMIEŃ

Trener - Paweł Szczotka

Data powstania drużyny - 03-03-2012
ŚlemieńZawodniczki:

Weronika Baca - nr 11 

Karolina Gibas - nr 8 

Paulina Gibas 

Anna Godzinska 

Natalia Górna 

Karolina Kachel (bramkarka) - nr 3 

Magdalena Kachel - nr 2 

Justyna Kliś - nr 7 

Magdalena Kopka - nr 10 

Ludwika Małysiak - nr 13 

Ewelina Mazgaj - nr 1 

Weronika Mrowiec 

Wiktoria Mrowiec 

Anna Pietraszko (do XI - Gilowice) 

Maja Płonka - nr 9 

Kamila Tomiczek (kapitan) - nr 5 

Katarzyna Tomiczek 

Martyna Tomiczek - nr 6 

Marta Wątroba 

Angelika Żydek

 

 

ŚWINNA

Trener - Sebastian Mojżesz

Data powstania drużyny - 30-01-2012
Świnna
Zawodniczki:

Izabela Barcik

Weronika Bąk

Weronika Biegun

Aleksandra Bienias

Anna Jarmusz

Karolina Kimla

Sylwia Lorenc

Sylwia Nowak

Adrianna Pach (bramkarka)

Diana Rusin

Kinga Stokłosa

Marta Urbaniec

Katarzyna Widuch (kapitan)

Zuzanna Wróbel

 

 

 

 

 

TWARDORZECZKA

Trener - Barbara Habdas

Twardorzeczka
Zawodniczki:

Katarzyna Bednarz

Daria Caputa

Kinga Gibas

Kamila Janota

Marta Jasek

Beata Kryszyłowicz

Aleksandra Łyszczek

Izabela Matlak

Marta Mrowiec

Zuzanna Pietraszko

Monika Sadlik

Beata Skupień

Marlena Staszek

Aleksandra Stasica (bramkarka) (kapitan)

Patrycja Wiatr

Beata Zuziak

 

 

 

UJSOŁY

Trener - Katarzyna Bryja
Trener - Piotr Bryja

UjsołyZawodniczki:

Agnieszka Biber

Ewelina Biber

Martyna Biber

Karolina Ciapka

Natalia Hutyra (od XI Rajcza)

Agnieszka Kręcichwost

Kamila Kuś

Angelika Łabas

Aleksandra Majkowska

Aneta Majkowska

Kamila Miękina

Sylwia Obrębska

Maria Płoskonka

Anna Salachna

Gabriela Salachna

Karolina Szczotka II (od XI Rajcza)

Paulina Szczotka (bramkarka)

Klaudia Wolna

Natalia Wolna

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA

(wcześniejsze nazwy: Żabnica VIII 2010, Futsal Węgierska Górka IX 2010 - IV 2011)

Trener - Mirosława Juraszek
Trener - Agata Sapińska

Węgierska Górka
Zawodniczki:

Magdalena Baniel

Katarzyna Biegun

Iga Bierońska

Marta Hyla

Magdalena Dyrlaga

Natalia Dziedzic

Monika Ficoń

Magdalena Jarco

Joanna Jurasz

Maria Jurasz

Dominika Juraszek

Klaudia Krupa

Elżbieta Mieszczak

Kinga Motyka

Bożena Pranschke

Eliza Stańco

Agnieszka Trond

Dominika Ulrich

Anna Żurek

 

 

WIEPRZ

Trener - Anna Skrzypek

Data powstania drużyny - 08-07-2011
Wieprz
Zawodniczki:

Judyta Binda - nr 2

Martyna Borowińska - nr 18

Patrycja Hulbój - (3A) - nr 4

Marzena Jeleśniańska - (1A) - nr 14

Jolanta Juraszek - nr 15

Karolina Kłusak (kapitan) - nr 12

Klaudia Kupczak - nr 7

Anna Lisicka (bramkarka) - nr 1

Klaudia Marek (do X ŻAPN Żywiec)

Sylwia Marek - nr 11

Weronika Marszałek

Magdalena Misiarz - nr 9

Katarzyna Satława - nr 8

Anna Sanetra - (2A) - nr 10

Zuzanna Szczygieł - nr 13

 

 

ŻAPN ŻYWIEC

Trener - Monika Rybarska

ŻAPN Żywiec
Zawodniczki:

Angelika Bury (bramkarka)

Justyna Duraj

Jessica Dzieża

Anna Ficoń

Klaudia Kamińska

Sylwia Libionka

Klaudia Marek (od X Wieprz)

Klaudia Piecha

Patrycja Puchacz

Wioleta Radecka

Karolina Skoczeń

Justyna Sromek

Klaudia Suwaj

Klaudia Sapeta

Klaudia Wróbel

Patrycja Zadora

Dominika Zawiślan

 

 

ŻYWIEC

Trener - -------------

Data powstania drużyny - 07-10-2010
ŻywiecZawodniczki:

Anna Błachut

Angelika Dziedzic (kapitan)

Ksenia Gołuch (bramkarka)

Magdalena Jasiewicz

Kinga Marcjasz

Oliwia Marcjasz

Dorota Mikołajek

Aleksandra Nowak

Anna Pawełek

Wioletta Świerkosz

Karolina Waluś

Aleksandra Zarzecka

Anna Zarzecka