Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 2011/2012

 

GIMNAZJUM BYSTRA

Trener - Marcin Węgrzyn

Zawodniczki:

Joanna Harat

Kinga Jamróz

Zuzanna Jaślanek (kapitan)

Aneta Kras

Joanna Kręcichwost (bramkarka)

Katarzyna Krupa

Magdalena Kubańda

Martyna Kwaśna

Klaudia Łaciak

Iwona Marek

Dominika Pach

Katarzyna Paneth

Agnieszka Pietraszko

Katarzyna Szewczyk

Natalia Szymala

Aleksandra Wiewióra

Barbara Żur

 

JELEŚNIA

Trener - Paweł Kupczak

Zawodniczki:

Angelika Białecka

Kamila Białecka - (2A - mecze w kadrze Ligi Podbeskidzia)

Karolina Byrtek

Marta Czul

Klaudia Dunat

Gabriela Gołek - (3A)

Kinga Juraszek (bramkarka)

Dagmara Jurys - (1A)

Monika Kamińska - (1A)

Anna Klimas

Anna Klimczak - (2A)

Karolina Krzyżowska

Magdalena Mędrala (kapitan)

Anna Motyka

Joanna Suchoń

Aleksandra Szczelina (bramkarka)

Natalia Tomaszek

Jagoda Waluś

Ewa Wróbel - (obecnie ŻAPN Żywiec - od III turnieju)

Klaudia Wróbel - (obecnie ŻAPN Żywiec - od III turnieju)

Zmiany w trakcie sezonu:

Ubyły: Ewa Wróbel i Klaudia Wróbel (obie od III turnieju do ŻAPN Żywiec).

 

ŁĘKAWICA

Trener - Aleksander Sajbor

Data powstania drużyny - 20-03-2010


Zawodniczki:

Martyna Barcik

Weronika Barcik (bramkarka) - (7A)

Wioletta Błachut - (1A)

Katarzyna Duda - (1A)

Agnieszka Gradek (bramkarka) - (4A)

Magdalena Gradek

Magdalena Jasiewicz (kapitan) - (4A)

Kamila Magiera - (1A)

Anna Mrózek - (5A)

Marzena Oślak - (3A)

Anna Raczek - (3A)

Anna Raczek II - (2A)

Agnieszka Rodak - (4A)

Katarzyna Rodak (bramkarka)

Izabela Strzop

Anna Tomiczek - (4A)

 

 

 

 

ŁODYGOWICE

Trener - Aleksandra Błaszczak


Zawodniczki:

Sara Barcik - (2A)

Barbara Czernek - (1A)

Paulina Duda - (1A)

Justyna Fijak - (1A)

Alicja Goły

Aleksandra Jochemczyk

Natalia Kania

Ewelina Nikiel - (1A)

Monika Pawlusińska - (2A)

Monika Rabka - (2A)

Dominika Słowiak - (1A)

Katarzyna Wisła - (2A)

Agnieszka Wojtyła - (1A)

 

 

 

MILÓWKA

Data powstania drużyny - 30-06-2011

Zawodniczki:

Daria Dróżdż

Anna Gaweł (bramkarka)

Alicja Gorzałka

Patrycja Grygny

Angelika Lach

Kinga Marcjasz

Joanna Misiarz - (5A)

Sylwia Olber

Anna Setla

Elżbieta Strzałka

Ewelina Szczotka (kapitan)

Monika Śleziak

Anna Talik

Aleksandra Witos

Maria Witos

 

 

 

PTG SOKÓŁ W GMINIE CZERNICHÓW

(wcześniejsze nazwy: Międzybrodzie Bialskie VIII 2010 - XII 2010, PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie I 2011 - VIII 2011)

Kierownik sekcji piłki ręcznej PTG Sokół w Gminie Czernichów - Andrzej Krempel

Data powstania drużyny - 13-08-2010


Zawodniczki:

Agnieszka Flisek

Anna Gliwa

Marta Grajcarek (kapitan) - (5A)

Monika Halemska

Agnieszka Harat

Magdalena Itzenthaler

Klaudia Kudrys (bramkarka) - (2A)

Kamila Legień - (1A)

Marta Medwid (bramkarka)

Kinga Nawojowska - (1A)

Magdalena Szymik

Wioletta Ścieszka

Klaudia Waluś

Marta Waluś - (1A)

Magdalena Zontek

 

 

 

 

RAJCZA

Trener - Marek Brałkowski

Data powstania drużyny - 03-02-2011



Zawodniczki:

Dominika Cokot

Klaudia Cokot

Anna Ficoń (kapitan)

Dominika Grzegorzek

Kinga Grzegorzek (bramkarka)

Klaudia Hutyra

Sylwia Marzec

Martyna Milner

Alicja Misiarz

Patrycja Piecuch

Marta Stanik

Teresa Stanik

Karolina Szczotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOWARZYSZENIE 16 BIELSKO-BIAŁA

(wcześniejsze nazwy: Bielsko-Biała X 2010 - III 2011)

Trener - Marcin Nosowicz




Zawodniczki:

Anna Beruś

Justyna Chełstowska

Natalia Chełstowska

Aleksandra Dec

Marta Inerowicz

Maja Janusz - (1A)

Zuzanna Jureczko

Kinga Juczek

Laura Luciani (bramkarka)

Katarzyna Marek - (1A)

Adrianna Mrowiec

Oliwia Mikrut

Paulina Ponikiewska

Aleksandra Popow

Agnieszka Wichary (kapitan) - (1A)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWARDORZECZKA

Trener - Barbara Habdas


Zawodniczki:

Katarzyna Bednarz - (1A)

Monika Dawid

Kamila Janota - (1A)

Beata Kryszyłowicz - (2A)

Aleksandra Łyszczek

Izabela Matlak

Anna Midor

Adrianna Pawelak

Zuzanna Pietraszko

Monika Sadlik

Beata Skupień - (2A)

Aleksandra Stasica (bramkarka) - (2A)

Marlena Staszek - (2A)

Patrycja Wiatr

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA

(wcześniejsze nazwy: Żabnica VIII 2010, Futsal Węgierska Górka IX 2010 - IV 2011)

Trener - Aleksandra Kupczak






Zawodniczki:

Iga Bierońska - (1A)

Marzena Jeleśniańska - (2A)

Joanna Jurasz

Elżbieta Mieszczak - (1A)

Kinga Motyka - (1A)

Bożena Pranschke - (2A)

Eliza Stańco

Justyna Sychowska

Eliza Świtała

Karolina Ulrich

 

 

 

 

 

 

WIEPRZ

Data powstania drużyny - 08-07-2011
Zawodniczki:

Emilia Biegun (bramkarka) - (2A)

Judyta Binda (kapitan)

Martyna Borowińska

Kinga Bysko

Alicja Dudek

Patrycja Hulbój - (3A)

Karolina Kłusak

Katarzyna Kupczak

Klaudia Kupczak

Klaudia Marek

Sylwia Marek

Dominika Matlas

Magdalena Misiarz

Maria Pawlus

Sabina Pieronek

Katarzyna Satława

Anna Sanetra - (2A)

Zuzanna Szczygieł

 

 

ŻAPN ŻYWIEC

Trener - Monika Rybarska



Zawodniczki:

Angelika Bury (bramkarka) - nr 1

Justyna Duraj - nr 5 - (4A)

Anna Ficoń - nr 6 - (1A)

Klaudia Kamińska - nr 9 - (3A)

Sylwia Libionka - nr 3 - (2A)

Patrycja Puchacz - nr 2 - (1A)

Klaudia Sapeta - nr 14

Karolina Skoczeń - nr 10 - (1A)

Ewa Wróbel (kapitan) - (w ŻAPN od III turnieju, wcześniej Jeleśnia) - nr 13

Klaudia Wróbel - (w ŻAPN od III turnieju, wcześniej Jeleśnia) - nr 7

Zmiany w trakcie sezonu:

Przybyły: Ewa Wróbel i Klaudia Wróbel (obie z Jeleśni, od III turnieju).

 

 

 

 

ŻYWIEC

Trener - Monika Rybarska

Data powstania drużyny - 07-10-2010




Zawodniczki:

Angelika Dziedzic (kapitan) - (7A)

Ksenia Gołuch (bramkarka)

Sabina Kiełtucka (bramkarka) - (3A)

Karina Kubica - (1A)

Daria Mieszczak

Katarzyna Mieszczak - (4A)

Dorota Mikołajek - (6A)

Aleksandra Nowak - (2A)

Aleksandra Studencka

Aleksandra Zarzecka