Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach:

 

1. Czaniec

2. Gimnazjum Lelów

3. PKS Olimpijczyk Gilowice

4. Porąbka

5. PTG Sokół w Gminie Czernichów I

6. PTG Sokół w Gminie Czernichów II

7. SPR Koszarawa

8. SPR Milówka

9. SPR Młody Żywiec

10. SPR Ślemień

11. SPR Twardorzeczka

12. SPR Wieprz

13. UKS Roczyny (od 5 listopada 2016)

14. UKS Jedynka Łodygowice II (od 10 grudnia 2016)

15. UKS Gmina Kruszyna (od 11 lutego 2017)

Gimnazjum Łękawica - drużyna wycofała się z rozgrywek

Kęty - wycofane z rozgrywek


Terminarz rozgrywek 
II Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt

 

 

I RUNDA

 

ŁĘKAWICA – 17 IX 2016 - ul. Sportowa 5

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łękawica Tadeusza Tomiczka

13.20 - PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Wieprz

13.40 - Gimnazjum Lelów - Czaniec

14.00 - SPR Milówka - Porąbka

14.20 - Gimnazjum Lelów- PKS Olimpijczyk Gilowice

14.40 - Czaniec - SPR Wieprz

15.00 - SPR Milówka - SPR Koszarawa

15.20 - SPR Wieprz - SPR Młody Żywiec

15.40 - PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Ślemień

16.00 - SPR Twardorzeczka – Kęty

16.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.40 - Czaniec - SPR Twardorzeczka

17.00 - Kęty - SPR Młody Żywiec

17.20 - SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka

18.00 - SPR Koszarawa - Kęty

18.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Ślemień

 

MILÓWKA – 8 X 2016 - ul. Sportowa 15

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki

 

14.00 – Gimnazjum Lelów - SPR Milówka

14.20 - SPR Koszarawa – SPR Wieprz

14.40 – Gimnazjum Lelów – Kęty

15.00 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.20 - SPR Koszarawa - PKS Olimpijczyk Gilowice

15.40 – Gimnazjum Lelów - Porąbka

16.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Czaniec

16.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Wieprz

16.40 - SPR Twardorzeczka - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.00 - SPR Ślemień - Kęty

17.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Żywiec

17.40 - Czaniec - SPR Ślemień

18.00 - Porąbka - SPR Twardorzeczka

18.20 - SPR Milówka - Czaniec

18.40 - SPR Ślemień - SPR Młody Żywiec

 

ŻYWIEC OCZKÓW – 5 XI 2016 - ul. Niezapominajki 14

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Żywca Antoniego Szlagora

 

14.00 – Gimnazjum Lelów - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

14.20 - SPR Milówka - SPR Wieprz

14.40 – Gimnazjum Lelów - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.00 - SPR Wieprz - Kęty

15.20 – Gimnazjum Lelów - SPR Twardorzeczka

15.40 - SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice

16.00 – Gimnazjum Lelów - SPR Koszarawa

16.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - Kęty

16.40 - SPR Twardorzeczka - SPR Koszarawa

17.00 - UKS Roczyny – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Porąbka

17.40 - Czaniec - PKS Olimpijczyk Gilowice

18.00 - UKS Roczyny - Porąbka

18.20 - PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Młody Żywiec

18.40 - SPR Koszarawa - SPR Ślemień

19.00 - Czaniec - SPR Młody Żywiec

19.20 - Porąbka - SPR Ślemień

 

TWARDORZECZKA – 10 XII 2016 - Twardorzeczka 333

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Jana Góry

 

12.40 - SPR Milówka - SPR Twardorzeczka

13.00 - UKS Roczyny – SPR Wieprz

13.20 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

13.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Koszarawa

14.00 - Porąbka - SPR Wieprz

14.20 - SPR Twardorzeczka - SPR Młody Żywiec

14.40 - SPR Milówka - SPR Ślemień

15.00 - Czaniec - Kęty

15.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PKS Olimpijczyk Gilowice

15.40 - UKS Roczyny – UKS Jedynka Łodygowice II

16.00 - Porąbka - SPR Koszarawa

16.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Młody Żywiec

16.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Ślemień

17.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.40 - Czaniec - SPR Koszarawa

18.00 - UKS Roczyny – Kęty

18.20 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Ślemień

18.40 - Porąbka - PKS Olimpijczyk Gilowice

19.00 - SPR Koszarawa - SPR Młody Żywiec

19.20 - PKS Olimpijczyk Gilowice – Kęty

Pauzuje: Gimnazjum Lelów.

 

CZANIEC – 14 I 2017 - ul. Kard. K. Wojtyły 32

Turniej Ligowy pod norowym patronatem Wójta Gminy Porąbka Czesława Bułki

 

14.20 - UKS Roczyny – Gimnazjum Lelów

14.40 - Czaniec – Porąbka

15.00 – Gimnazjum Lelów - SPR Młody Żywiec

15.20 - UKS Jedynka Łodygowice II – Czaniec

15.40 – Gimnazjum Lelów - SPR Wieprz

16.00 - UKS Roczyny – UKS Jedynka Łodygowice II

16.20 – Gimnazjum Lelów - SPR Ślemień

16.40 - SPR Twardorzeczka - SPR Wieprz

17.00 - Porąbka - SPR Młody Żywiec

17.20 - SPR Ślemień - SPR Wieprz

17.40 - Czaniec - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.00 - UKS Roczyny – SPR Twardorzeczka

18.20 - Porąbka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

18.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Wieprz

Pauzują: SPR Koszarawa, SPR Milówka i PKS Olimpijczyk Gilowice

 

II RUNDA

 

ŁODYGOWICE – 11 II 2017 - ul. Okrężna 1

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery

 

13.40 – UKS Jedynka Łodygowice II – UKS Gmina Kruszyna

14.00 - SPR Milówka – Porąbka

14.20 - UKS Gmina Kruszyna – Czaniec

14.40 – SPR Twardorzeczka - Porąbka

15.00 – UKS Gmina Kruszyna – SPR Wieprz

15.20 – SPR Milówka - Czaniec

15.40 - SPR Wieprz - SPR Młody Żywiec

16.00 – SPR Twardorzeczka - SPR Ślemień

16.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Wieprz

16.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Twardorzeczka

17.00 - SPR Koszarawa - PKS Olimpijczyk Gilowice

17.20 - UKS Jedynka Łodygowice II – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

17.40 - PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Ślemień

18.00 - UKS Roczyny – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

18.20 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Koszarawa

18.40 - UKS Roczyny – PTG Sokół w Gminie Czernichów II

19.00 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Koszarawa

19.20 - UKS Roczyny – SPR Młody Żywiec

19.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Ślemień

Pauzuje: Gimnazjum Lelów. 

 

CZERNICHÓW – 11 III 2017 - ul. Turystyczna 8

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Czernichów Adama Kosa

 

14.00 - Gimnazjum Lelów – Czaniec

14.20 - UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

14.40 - Gimnazjum Lelów – Porąbka

15.00 – UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.20 - UKS Roczyny – Gimnazjum Lelów

15.40 - UKS Gmina Kruszyna - Porąbka

16.00 - Czaniec - SPR Koszarawa

16.20 - Porąbka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.40 - UKS Roczyny – PKS Olimpijczyk Gilowice

17.00 - UKS Jedynka Łodygowice II – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

17.20 - SPR Koszarawa - SPR Młody Żywiec

17.40 - UKS Roczyny – SPR Ślemień

18.00 - UKS Jedynka Łodygowice II – PKS Olimpijczyk Gilowice

18.20 - SPR Milówka - SPR Koszarawa

18.40 - SPR Twardorzeczka - SPR Wieprz

19.00 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Milówka

19.20 - SPR Ślemień - SPR Wieprz

19.40 - SPR Twardorzeczka - SPR Młody Żywiec

 

 ROCZYNY – 25 III 2017 - ul. Szkolna 10

 Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Andrychów Tomasza Żaka

 

8.00 - SPR Milówka - SPR Młody Żywiec

8.20 - UKS Roczyny – SPR Ślemień

8.40 - SPR Milówka - SPR Wieprz

9.00 - SPR Ślemień - SPR Młody Żywiec

9.20 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Wieprz

9.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Ślemień

10.00 - UKS Roczyny – SPR Młody Żywiec

10.20 - SPR Milówka - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

10.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Młody Żywiec

11.00 - UKS Roczyny – SPR Wieprz

11.20 – UKS Gmina Kruszyna – SPR Młody Żywiec

11.40 - Porąbka - SPR Ślemień

12.00 - UKS Gmina Kruszyna – SPR Milówka

12.20 - Porąbka - SPR Wieprz

12.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Czaniec

13.00 - Gimnazjum Lelów - SPR Wieprz

13.20 – Czaniec - PKS Olimpijczyk Gilowice

13.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – Gimnazjum Lelów

14.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - PKS Olimpijczyk Gilowice

14.20 - UKS Gmina Kruszyna – UKS Roczyny

14.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PKS Olimpijczyk Gilowice

15.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka

15.20 - UKS Jedynka Łodygowice II – Czaniec

15.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - Porąbka

16.00 - Czaniec - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

16.20 - UKS Gmina Kruszyna – PKS Olimpijczyk Gilowice

16.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Twardorzeczka

17.00 - UKS Gmina Kruszyna – Gimnazjum Lelów

17.20 - Czaniec - SPR Twardorzeczka

17.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – Porąbka

18.00 - UKS Roczyny – SPR Twardorzeczka

 Pauzuje: SPR Koszarawa.

 

WIEPRZ – 8 IV 2017 - ul. Szkolna 800

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz Macieja Miki

 

12.50 – Gimnazjum Lelów - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

 13.10 – UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

13.30 – Gimnazjum Lelów - SPR Koszarawa

13.50 - UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I

14.10 - Gimnazjum Lelów - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

14.30 - UKS Gmina Kruszyna – SPR Koszarawa

14.50 - UKS Roczyny – PTG Sokół w Gminie Czernichów I

15.10 – UKS Jedynka Łodygowice II – UKS Gmina Kruszyna

15.30 - SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.50 - UKS Roczyny – SPR Milówka

16.10 - SPR Koszarawa - SPR Ślemień

16.30 - SPR Młody Żywiec – SPR Milówka

16.50 - UKS Gmina Kruszyna – SPR Ślemień

17.10 - UKS Jedynka Łodygowice II – PKS Olimpijczyk Gilowice

17.30 - Czaniec - SPR Młody Żywiec

17.50 - SPR Milówka - SPR Twardorzeczka

18.10 - Czaniec - SPR Wieprz

18.30 - SPR Twardorzeczka - PKS Olimpijczyk Gilowice

18.50 – Czaniec – Porąbka

19.10 – PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Wieprz

19.30 - Porąbka - SPR Młody Żywiec

 

 

GILOWICE – 27 V 2017 - ul. Siedlakówka 37

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gilowice Leszka Frasunka

 

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – 17 VI 2017 - osiedle XX-Lecia II RP 12

Turniej Ligowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika

 

 

Pauzuje: SPR Koszarawa.