Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

 II PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

CZANIEC

Data powstania drużyny – 06.02.2016

Wcześniejsze nazwy drużyny: Porąbka

Trener – Łukasz Rodak

Kapitan drużyny – Julia Rodak

Skład drużyny:

1 - Natalia Górka

3 - Patrycja Gąsiorek

4 - Sylwia Gibas (bramkarka)

5 - Sabina Dubiel

6 - Julia Rodak (kapitan)

7 - Gabriela Handzlik

8 - Natalia Koter (bramkarka)

9 - Julia Adamska

11 - Julia Kruczek

12 - Wiktoria Dwornik

13 - Martyna Suchy

15 - Zofia Rodak

16 - Kamila Kliś

18 - Zuzanna Papież

21 - Sylwia Trojak

22 - Zuzanna Duraj

24 - Monika Kowalska

27 - Karolina Młyńska

30 - Dorota Wierońska

 

 

GIMNAZJUM LELÓW

Data powstania drużyny - 2016

Trener – Halina Wójcik

Kapitan drużyny – Sylwia Raźniak

Skład drużyny:

1 - Angelika Pietrzyk (bramkarka)

2 - Wiktoria Janasik

3 - Kinga Świątek

5 - Julia Choryłek

6 - Monika Wójcik

7 - Karolina Pytlarz

8 - Marlena Kaczmarzyk

9 - Julia Jakubowska

10 - Izabela Krowicka

11 - Sylwia Raźniak (kapitan)

12 - Patrycja Kapral

13 - Martyna Szczerba

14 - Katarzyna Gorzkowska

15 - Magdalena Michalska

16 - Oliwia Jasion

17 - Wiktoria Zaborska (bramkarka)

19 - Małgorzata Śmietana

 

 

GIMNAZJUM ŁĘKAWICA - drużyna wycofała się z rozgrywek

Data powstania drużyny - 2014

Trenerzy – Monika Kurpiel i Aleksander Sajbor

Kapitan drużyny – Marta Barglik

 

 

KĘTY

Data powstania drużyny – 06.02.2016

Trener – Barbara Chrząszcz

Kapitan drużyny – Sylwia Kwaczała

Skład drużyny:

Magdalena Garwacka (bramkarka)

1 - Karolina Kierczak (bramkarka)

2 - Żaneta Tobiczyk

3 - Joanna Futyma

4 - Agnieszka Jekiełek

5 - Natalia Tomala

6 - Martyna Klimczyk

7 - Julia Zając

8 - Agnieszka Grzesło

11 - Julia Cichoń

14 - Karolina Rzepa

15 - Zofia Bogacz

17 - Klaudia Szemla

19 - Sylwia Kwaczała (kapitan)

28 - Martyna Papież

38 - Marta Rusek

 

 

PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE

Data powstania drużyny – 03.03.2012

Wcześniejsze nazwy drużyny: Gilowice

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2012/2013 - 17

2013/2014 - 12

I liga 2014/2015 – 11

II liga 2015/2016 - 6

Trener – Witold Bulik

Kapitan drużyny – Patrycja Ormaniec

Skład drużyny:

1 - Amelia Madejska (bramkarka)

2 - Patrycja Ormaniec (kapitan)

3 - Julia Gibas

4 - Magdalena Michalska

5 - Anna Gibas

6 - Żaneta Witas

7 - Anna Biegun

8 - Marcelina Stękała

9 - Natalia Góra

10 - Wiktoria Wysogląd

11 - Daria Kudzia

12 - Anna Magiera

 

 

PORĄBKA

Data powstania drużyny – 06.02.2016

Trener – Andrzej Glądys

Kapitan drużyny – Magdalena Szpila

Skład drużyny:

1 - Zuzanna Stachura (bramkarka)

4 - Martyna Baścik

6 - Magdalena Szpila (kapitan)

7 - Wiktoria Czulak

8 - Patrycja Czulak

9 - Karolina Roseger

11 - Katarzyna Fabia

15 - Martyna Jurczak

21 - Karina Duszyk

35 - Julia Lach

42 - Magdalena Rodak

97 - Justyna Borgosz

 

 

PTG SOKÓŁ W GMINIE CZERNICHÓW I

Data powstania drużyny – 13.08.2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Międzybrodzie Bialskie, PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 5

2011/2012 – 13

2012/2013 - 9

2013/2014 - 3

I liga 2014/2015 – 12

II liga 2015/2016 - 10

Trenerzy – Rafał Stwora, Andrzej Krempel i Anna Blokisz

Kapitan drużyny – Agnieszka Harat

Skład drużyny:

1 - Klaudia Waluś (bramkarka)

2 - Karolina Szczyrk

3 - Wiktoria Głogosz

4 - Natalia Kołek

5 - Agnieszka Harat (kapitan)

8 - Natalia Harat

9 - Kamila Węglarz

10 - Amelia Seweryn

11 - Kinga Błasiak

 

PTG SOKÓŁ W GMINIE CZERNICHÓW II

Data powstania drużyny - 2014

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

II liga 2014/2015 – 8

II liga 2015/2016 - 11

Trenerzy – Rafał Stwora, Andrzej Krempel i Anna Blokisz

Kapitan drużyny – Agnieszka Suwaj

Skład drużyny:

2 - Aleksandra Dobija

4 - Maja Szałkowska

7 - Wiktoria Stwora

9 - Kinga Jurasz

10 - Paulina Waluś (bramkarka)

12 - Agnieszka Suwaj (kapitan)

13 - Oliwia Kos

14 - Joanna Walusiak

 

SPR KOSZARAWA

Data powstania drużyny – 09.08.2012

Wcześniejsze nazwy drużyny: Koszarawa

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2012/2013 - 14

2013/2014 - 19

II liga 2014/2015 – 2

I liga 2015/2016 - 11

Trener – p.o. Barbara Pająk

Kapitan drużyny – Barbara Pająk

Skład drużyny:

1 - Ewelina Kubies (bramkarka)

3 - Barbara Pająk (kapitan)

5 - Kinga Kamińska

8 - Barbara Chrząszcz

9 - Joanna Wilczęga

11 - Kinga Góra

12 - Weronika Maciejna

14 - Karolina Majdak

17 - Joanna Niewdana

18 - Aleksandra Kąkol

21 - Anna Pachut

22 - Joanna Dziedzina

29 - Patrycja Malec

33 - Małgorzata Mędrala

69 - Gabriela Mentel (bramkarka)

99 - Katarzyna Zoń

 

SPR MILÓWKA

Data powstania drużyny – 30.06.2011

Wcześniejsze nazwy drużyny: Milówka

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2011/2012 – 12

2012/2013 - 13

2013/2014 - 15

II liga 2014/2015 – 6

II liga 2015/2016 - 9

Trener – Jan Kąkol

Kapitan drużyny – Elżbieta Pawlus

Skład drużyny:

1 – Elżbieta Pawlus (bramkarka) (kapitan)

2 – Kamila Bury

6 – Ewelina Koźlik

7 – Anna Dróżdż

8 – Małgorzata Tomala

9 – Kornelia Olber

10 – Aneta Prochownik

11 – Paulina Pieczarka

14 – Joanna Misiarz

Barbara Jurczak

Monika Kowalczyk

Weronika Pach

Magdalena Tatarczyk

 

SPR MŁODY ŻYWIEC

Data powstania drużyny – 2016

Trener – Aleksandra Zarzecka (do 19 I 2017 - Dorota Mikołajek)

Kapitan drużyny – Barbara Zawiła

Skład drużyny:

2 – Justyna Zawiła

4 – Elżbieta Rodak

9 – Aleksandra Cygoń

10 – Julia Janota

11 – Oliwia Ostrowska

16 – Natalia Rodak (bramkarka)

20 – Katarzyna Martyniak

23 – Barbara Zawiła (kapitan)

Wiktoria Bazylińska

Anna Gucwa

Julia Tatara

Weronika Tomaszek

Dagmara Wolny

Natalia Żydek

 

SPR ŚLEMIEŃ

Data powstania drużyny – 03.03.2012

Wcześniejsze nazwy drużyny: Ślemień

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2012/2013 - 15

2013/2014 - 18

II liga 2014/2015 – 7

II liga 2015/2016 - 8

Trener – Witold Mrowiec

Kapitan drużyny – Kamila Tomiczek

Skład drużyny:

Klaudia Binda (bramkarka)

4 - Basia Gach

5 - Kamila Tomiczek (kapitan)

6 - Paulina Firlej

9 – Weronika Baca

11 - Aleksandra Łoboda

15 - Zuzanna Wnętrzak

17 - Paulina Gibas

18 - Julia Hilarowicz

19 - Angelika Dunat

20 - Agnieszka Wnętrzak

 

SPR TWARDORZECZKA

Data powstania drużyny – 2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Twardorzeczka

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 3

2011/2012 – 5

2012/2013 - 5

2013/2014 - 5

I liga 2014/2015 – 6

I liga 2015/2016 - 10

Trener – Sabina Kiełtucka

Kapitan drużyny – Karolina Bąk

Skład drużyny:

Weronika Rubys (bramkarka)

1 - Martyna Sadlik

3 - Wiktoria Laburda

4 - Zuzanna Karaś

5 - Wiktoria Prochownik

6 - Wioletta Koczwara

7 - Martyna Błachut

8 - Barbara Kamińska

10 - Zofia Krutak

12 - Zuzanna Konior

14 - Kamila Syktus (kapitan)

15 - Paulina Dudys

16 - Wiktoria Rusnak

 

SPR WIEPRZ

Data powstania drużyny – 08.07.2011

Wcześniejsze nazwy drużyny: Wieprz

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2011/2012 – 11

2012/2013 - 12

2013/2014 - 13

II liga 2014/2015 – 9

II liga 2015/2016 - 12

Trener – Sabina Kiełtucka

Kapitan drużyny – Kornelia Matlak

Skład drużyny:

1 - Joanna Błachut (bramkarka)

3 - Antonina Wawrowska

5 - Ilona Żuławska

11 - Martyna Żur

13 - Kornelia Matlak (kapitan)

14 - Dominika Caputa

16 - Ewelina Maślanka

18 - Klaudia Śnieżek

19 - Estera Pszczółka

20 - Klaudia Sołtysek

 

 

 

UKS ROCZYNY

 

Data powstania drużyny – 

 

Trenerzy – Marek Pustelnik i Jacek Sordyl 

 

Kapitan drużyny – Weronika Pękala

Skład drużyny: