Get Adobe Flash player

Główny Sponsor - Partner

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Partnerzy

I PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

BYSTRA GIMNAZJUM

Data powstania drużyny - 2013

Wcześniejsze nazwy drużyny: GimBystra

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2013/2014 - 7

I liga 2014/2015 – 5

I liga 2015/2016 - 3

Trenerzy – Marcin Węgrzyn i Grażyna Żurad

Kapitan drużyny – Magdalena Tran-Minh

Skład drużyny:

4 - Natalia Gucwa

5 – Wiktoria Gierek

6 - Roksana Czader

7 – Dominika Jakubiec

8 - Magdalena Płócienniczak

10 - Martyna Chucher

11 – Natalia Wereszczyńska

12 - Martyna Pindel

13 - Magdalena Tran-Minh (kapitan)

14 - Wiktoria Emrulahu

15 - Kaja Widzyk

33 - Kinga Jaszczuk (bramkarka)

Monika Mrowiec (bramkarka)

 

 

BYSTRA TEAM

Data powstania drużyny - 2011

Wcześniejsze nazwy drużyny: Gimnazjum Bystra, GimBystra, Bystra Team Ciapki, Bystra Ciapki

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2011/2012 – 6

2012/2013 - 1

2013/2014 - 6

I liga 2014/2015 – 3

I liga 2015/2016 - 1

Trenerzy – Marcin Węgrzyn i Grażyna Żurad

Kapitan drużyny – Lulzime Emrulahu

Skład drużyny:

Anna Filipek (bramkarka)

3 - Julia Śmiłowska

5 - Maja Kowalczyk

7 - Aleksandra Zątek

8 - Inga Moczek

9 - Marzena Orawczak

10 - Roksana Widzyk

11 - Dominika Zubek

14 - Joanna Okrzesik

16 - Karolina Mokrzyńska

21 - Lulzime Emrulahu (kapitan)

 

 

ISKRA ZAWIERCIE

Data powstania drużyny - 2015

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

II liga – 2015/2016 – 4

Trener – Wojciech Milka

Kapitan drużyny – Renata Kawczak

 Skład drużyny:

1 - Wiktoria Gizińska (bramkarka)

2 - Wiktoria Pakulak

3 - Weronika Milka

4 - Sandra Góra

5 - Klaudia Artecka

6 - Małgorzata Mętlak

7 - Zosia Nowak

8 - Nikol Gryc

9 - Katarzyna Pańczyk

10 - Paulina Fidyk

11 - Judyta Kura

12 - Julia Leśniak

13 - Renata Kawczak (kapitan)

 

LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA

Data powstania drużyny – 20.03.2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Łękawica, Orzeł Łękawica

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 2

2011/2012 – 1

2012/2013 - 3

2013/2014 - 1

I liga 2014/2015 – 4

I liga 2015/2016 - 7

Trener – Marcin Sternicki (do 5 XI 2016 - Anna Mieszczak)

Kapitan drużyny – Paulina Słonka

Skład drużyny:

1 - Katarzyna Rodak (bramkarka)

2 - Sandra Stokłosa

3 - Paulina Luber

5 - Karolina Okrzesik

6 - Ewelina Ścieszka

7 - Aleksandra Kulińska

8 - Barbara Kulińska

9 - Jagoda Słonka

10 - Angelika Okrzesik

13 - Paulina Słonka (kapitan)

14 - Anna Raczek

15 - Paulina Rus

17 - Elżbieta Walaszek

18 - Klaudia Pilsyk

19 - Natalia Piech

69 - Martyna Gibas (bramkarka)

70 - Emilia Raczek

 

 

MKS SKARBEK TARNOWSKIE GÓRY

Data powstania drużyny - 1958

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

II liga – 2015/2016 – 2

Trenerzy – Bożena Brzozowska, Ewa Garczarczyk i Dorota Tarkiewicz

Kapitan drużyny – Zofia Stasik

Skład drużyny:

1 - Natalia Marcinkowska (bramkarka)

2 - Natalia Stręk

3 - Zofia Stasik

4 - Alicja Krupa

5 - Maja Sarwa

6 - Kinga Lubas (kapitan)

7 - Wiktoria Grzebieluch

8 - Karolina Burda

9 - Nikola Skonieczek

10 - Zuzanna Kazimierz

11 - Zofia Stojek

12 - Magdalena Grzebieluch (bramkarka)

13 - Martyna Zawada

15 - Marta Tomiczek

16 - Maria Szlęk (bramkarka)

17 - Natalia Paś

18 - Agnieszka Hansel

19 - Wiktoria Należniak

20 - Julia Szelangiweicz

21 - Ewelina Bulik

22 - Róża Górecka

Oliwia Kowalska

 

 

SPR ŁODYGOWICE

Data powstania drużyny - 2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Łodygowice

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 6

2011/2012 – 4

2012/2013 - 6

2013/2014 - 4

I liga 2014/2015 – 1

I liga 2015/2016 - 2

Trener – Aleksandra Błaszczak

Kapitan drużyny – Monika Pawlusińska

Skład drużyny:

0 – Dominika Słowiak

1 – Monika Pawlusińska (bramkarka) (kapitan)

2 – Aleksandra Stwora

3 – Katarzyna Loranc

4 – Sara Żarska

6 – Sara Barcik

8 – Sabina Słowiak

9 – Klaudia Gruszecka

10 – Weronika Wisła

11 – Anna Czernek

12 – Patrycja Jakubiec

14 – Klaudia Piecha

15 – Agnieszka Loranc

 

SPR ŚWINNA

Data powstania drużyny – 30.01.2012

Wcześniejsze nazwy drużyny: Świnna

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2012/2013 - 16

2013/2014 - 16

II liga 2014/2015 – 4

II liga 2015/2016 - 3

Trener – Kamil Drabek

Kapitan drużyny – Wiktoria Stefko

Skład drużyny:

Monika Pawlus (bramkarka)

2 – Joanna Widuch

3 - Roksana Gałuszka

4 - Natalia Górna

5 – Katarzyna Widuch

6 - Daria Prochownik

8 - Wiktoria Stefko (kapitan)

9 - Paulina Adamczyk

11 - Agnieszka Ziętek

12 - Daria Duraj

13 - Karolina Mizera

 

SPR ŻYWIEC

Data powstania drużyny – 07.10.2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Żywiec

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 8

2011/2012 – 8

2012/2013 - 2

2013/2014 - 2

I liga 2014/2015 – 2

I liga 2015/2016 - 5

Trener – Witold Bulik

Kapitan drużyny – Aleksandra Zarzecka

Skład drużyny:

2 – Dorota Mikołajek

3 – Monika Halemska

7 – Kinga Marcjasz

8 – Oliwia Marcjasz

13 – Monika Mikołajek

14 – Patrycja Ścieszka

16 – Ksenia Gołuch (bramkarka)

19 – Aleksandra Zarzecka (kapitan)

Klaudia Socha

Paulina Ścieszka

 

 

TEAM JELEŚNIA

Data powstania drużyny - 2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Jeleśnia

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 4

2011/2012 – 3

2013/2014 - 8

I liga 2014/2015 – 7

I liga 2015/2016 - 4

Trenerzy – Paweł Kupczak i Mateusz Pindel

Kapitan drużyny – Gabriela Gołek

Skład drużyny:

Gabriela Gołek (bramkarka) (kapitan)

Natalia Kos (bramkarka)

Kinga Kubala (bramkarka)

7 - Monika Białecka

9 - Iwona Tomaszek

11 - Aleksandra Szwed

12 - Katarzyna Klimczak

16 - Liwia Strzałka

17 - Natalia Juraszek

18 - Anna Mrowiec

21 - Karolina Theuer

22 - Anna Szwed

23 - Zuzanna Tomaszek

24 - Daria Juraszek

39 - Sabina Pieronek

Gabriela Dudek

 

UJSOŁY

Data powstania drużyny - 2012

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2012/2013 - 10

2013/2014 - 11

I liga 2014/2015 – 8

I liga 2015/2016 - 8

Trener – Katarzyna Bryja

Kapitan drużyny – Agnieszka Kręcichwost

 Skład drużyny:

Aleksandra Zając (bramkarka)

2 – Patrycja Wolna

4 – Sylwia Suchanek

5 - Klaudia Hutyra

6 - Natalia Wolna

7 - Olimpia Demianiuk

8 – Kamila Miękina

10 - Angelika Łabas

12 – Kamila Kuś

13 - Agnieszka Kręcichwost (kapitan)

15 – Karolina Łysoń

16 – Aleksandra Kręcichwost

17 – Justyna Kocoń

Natalia Hutyra

 

WĘGIERSKA GÓRKA

Data powstania drużyny – 28.08.2010

Wcześniejsze nazwy drużyny: Żabnica, Fustal Węgierska Górka, System S Węgierska Górka, TS Metal Węgierska Górka

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 7

2011/2012 – 10

2012/2013 - 7

2013/2014 - 9

I liga 2014/2015 – 10

I liga 2015/2016 - 9

Trener – Agata Sapińska

Kapitan drużyny – Anna Żurek

Skład drużyny:

Anna Żurek (bramkarka) (kapitan)

3 - Katarzyna Juraszek

4 - Karolina Bednarz

5 - Julia Kopyto

7 - Magdalena Dyrlaga

8 - Klaudia Babik

9 - Iwona Hyla

11 - Dominika Ulrich

12 - Magdalena Jarco

13 - Anna Kupczak

14 - Klaudia Krupa

15 - Karolina Dziedzic

 

ZPR RAJCZA

Data powstania drużyny – 03.02.2011

Wcześniejsze nazwy drużyny: Rajcza

Miejsca w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

2010/2011 – 9

2011/2012 – 9

2012/2013 - 8

2013/2014 - 19

II liga 2015/2016 - 1

Trener – Marek Brałkowski

Kapitan drużyny – Izabela Hylińska

Skład drużyny:

1 - Izabella Hylińska (bramkarka) (kapitan)

2 - Katarzyna Holeksa (bramkarka)

3 - Zuzanna Mrowiec

4 - Dominika Pezdek

5 - Katarzyna Leśniak

6 - Justyna Szewczyk

7 - Julia Barteczko

8 - Dominika Madzia

9 - Daria Madzia

10 - Patrycja Zagórska

11 - Aleksandra Pietraszko

12 - Anna Kolonko

13 - Jolanta Biegun

14 - Marta Stanik

Marta Mrowiec