Get Adobe Flash player

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt !

Sponsorzy

Honorowy Patronat

Wspierają nas:

Wyświetlenia

Wyświetlenia

NA PARKIECIE W GILOWICACH:

BĘDZIE BITWA O I LIGĘ!

Powoli dobiega końca sezon 2016/2017 w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. W przedostatnim turnieju młode szczypiornistki będą walczyć na parkiecie w Gilowicach koło Żywca. Turniej pod honorowym patronatem wójta gminy Gilowice Leszka Frasunka rozegrany zostanie w sobotę, 27 maja.

W I lidze prowadzący duet Bystra Team i UKS Jedynka Łodygowice będą odpoczywać. Z ciekawszych spotkań warto zwrócić uwagę na pojedynek SPR Żywiec – Team Jeleśnia, który praktycznie zadecyduje o trzecim miejscu w tabeli. Za to ogromnie wiele będzie się działo w II lidze. Tu o dwa pierwsze miejsca premiowane awansem do I ligi walczyć będzie aż sześć drużyn.
- Po tym turnieju powinno się już wiele wyjaśnić w czubie tabeli II ligi – mówi Witold Mrowiec, skarbnik w zarządzie Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Żywiecczyzna, które organizuje podbeskidzką ligę.

 

 

Harmonogram spotkań:

I LIGA

8.00 - SPR Żywiec - Team Jeleśnia

8.25 - LKS Orzeł Łękawica - SPR Świnna

9.10 - Team Jeleśnia - SPR Świnna

Węgierska Górka - LKS Orzeł Łękawica

Węgierska Górka - SPR Świnna

Pauzują: Bystra Gimnazjum, Bystra Team, Iskra Zawiercie, MKS Skarbek Tarnowskie Góry, Ujsoły, UKS Jedynka Łodygowice i ZPR Rajcza.

 

II LIGA

8.50 - UKS Roczyny - Porąbka

9.40 – Czaniec – UKS Roczyny

10.00 - Porąbka - PKS Olimpijczyk Gilowice

10.20 - Czaniec - SPR Ślemień

10.40 - UKS Roczyny – SPR Koszarawa

11.00 - Gimnazjum Lelów - SPR Ślemień

11.20 - UKS Roczyny – SPR Koszarawa

11.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Twardorzeczka

12.00 – PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Koszarawa

12.20 - UKS Gmina Kruszyna – PKS Olimpijczyk Gilowice

12.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów I - SPR Ślemień

13.00 - Gimnazjum Lelów - PKS Olimpijczyk Gilowice

13.20 - UKS Gmina Kruszyna – UKS Roczyny

13.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – Gimnazjum Lelów

14.00 - SPR Twardorzeczka - SPR Koszarawa

14.20 – UKS Roczyny – SPR Milówka

14.40 - Gimnazjum Lelów - SPR Twardorzeczka

15.00 - SPR Koszarawa – SPR Wieprz

15.20 - Gimnazjum Lelów - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

15.40 - SPR Milówka - SPR Ślemień

16.00 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Młody Żywiec

16.20 - UKS Gmina Kruszyna – SPR Twardorzeczka

16.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Wieprz

17.00 – UKS Gmina Kruszyna – SPR Młody Żywiec

17.20 – PTG Sokół w Gminie Czernichów I - PTG Sokół w Gminie Czernichów II

17.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Milówka

18.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów II - SPR Młody Żywiec

18.20 - UKS Gmina Kruszyna – SPR Milówka

18.40 - UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Młody Żywiec

19.00 - SPR Milówka - PKS Olimpijczyk Gilowice

19.20 – UKS Jedynka Łodygowice II – SPR Wieprz

 

Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt rozgrywana jest pod honorowymi patronatami:

Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach

Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w Krakowie

Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi

Starosty Żywieckiego Andrzeja Kalaty

 

 

Główny Sponsor – Partner Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt:

* Towarzystwo Edukacji Ekologicznej i Turystycznej „NICKULINA” w Rajczy

 

 

Oficjalnym sponsorem Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt jest:

* Firma Żywiec Zdrój

 

Działalność Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt i część drużyn dofinansowana jest z budżetów: Urzędu Gminy Koszarawa, Starostwa Powiatowego w Żywcu, Urzędu Gminy Ślemień, Urzędu Gminy Milówka, Urzędu Gminy Lipowa, Urzędu Miejskiego w Żywcu, Urzędu Gminy Radziechowy-Wieprz i Urzędu Gminy Świnna.

Partnerami Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt są:

* Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

* Urząd Gminy Porąbka

* Firma Kempa Polska

* Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej koło Żywca

* Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesław Sypta z Tresnej

* Firma Handlowo-Usługowa Team-Bus kursująca na trasie Żywiec – Jeleśnia - Koszarawa

 

Patronat telewizyjny nad Podbeskidzką Ligą Amatorską Piłki Ręcznej Dziewcząt sprawuje:

Telewizja TVK HD – www.tvkhd.pl

 

Patronat radiowy nad Podbeskidzką Ligą Amatorską Piłki Ręcznej Dziewcząt sprawuje:

Radio Eska – www.eska.pl

 

Patronat medialny nad Podbeskidzką Ligą Amatorską Piłki Ręcznej Dziewcząt sprawuje:

Polski Wortal Piłki Ręcznej - handball.pl - www.handball.pl

Portal Beskidzka24.pl – www.beskidzka24.pl

Tygodnik "Żywiecka Kronika Beskidzka" - www.kronikazywiecka.pl

Tygodnik „Kronika Beskidzka” – www.kronika.beskidzka.pl

Tygodnik "Małopolska Kronika Beskidzka" - www.malopolska.beskidzka.pl

Portal Super Nowa – www.super-nowa.pl

Portal Sportowe Beskidy – www.sportowebeskidy.pl

Portal regionu Bielska Białej, Żywca i Cieszyna – www.bbfan.pl

Portal Media Podbeskidzie – www.media-podbeskidzie.pl

Miesięcznik "Gazeta Żywiecka" - www.gazetazywiecka.pl

Portal WGmedia – www.wgmedia.eu

Portal Żywiec Dla Was.Info – www.zywiec.dlawas.info

IHF MŚ POLSKA

Mistrzowie Podbeskidzia

Sezon 2010/2011

1. STOWARZYSZENIE 16
BIELSKO-BIAŁA
2. Łękawica
3. Twardorzeczka
Sezon 2011/2012
1. ŁĘKAWICA
2. ŻAPN Żywiec
3. Jeleśnia
Sezon 2012/2013
1. GIMBYSTRA
2. Żywiec
3. LKS Orzeł Łękawica
Sezon 2013/2014
1. LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
2. Żywiec
3. PTG Sokół w Gminie Czernichów
Sezon 2014/2015
1. SPR ŁODYGOWICE
2. SPR Żywiec
3. Bystra Ciapki
Sezon 2015/2016
1. BYSTRA TEAM
2. SPR Łodygowice
3. Bystra Gimnazjum
Sezon 2016/2017
1. BYSTRA TEAM
2. UKS Jedynka Łodygowice
3. SPR Żywiec

Znajdziesz nas też tutaj: